Horoskoop 29. aprill kuni 5. mai

Naisteleht, 29. aprill 2020

JÄÄR
Keha ja vaim on väga tundlikud. Ära ignoreeri oma füüsilisi vajadusi! Hetkeseisu ei maksa suhtuda enesestmõistetavusega, ole valmis muutuma. Sisemised üleelamised võivad sind selleks nagunii sundida.
Pane tähele! Tuleb teha otsuseid. Pead kindlalt teadma oma ootusi ja julgelt pühenduma eesmärkidele. Kõik, mille eest vastutuse võtad ja millele pühendud, annab ilusaid tulemusi.

SÕNN
Suhted on pingestunud. Asjaolud, mis on tundunud ebaolulised või minevikku jäänuna, võivad nüüd taas pinnale tõusta. Sinu otsustada on, mida teha, et asjad areneksid positiivses suunas.
Pane tähele! Need, kes on siiani pidanud takistusi ületama, näevad nüüd, millist mõju see kõik olevikule avaldab. Ole valvas nende suhtes, kes sind petta püüavad.

KAKSIKUD
Mõtle järele, kuidas kodu ja kodused sind toetavad. Kodu peaks olema koht, kus saab puhata ja lõdvestuda. Võib-olla tuleb midagi ette võtta, et see tõesti nii oleks? Töö ja isiklik elu võiksid paremini tasakaalus olla.
Pane tähele! Kui sõprussuhetes on midagi muutumas, püüa otsustada, millised suhted on tegelikult väärt säilitamist. Prioriteedid paika!

VÄHK
Asjad ei toimi päris nii, nagu oled lootnud. Võimalik, et on tarvis leida uusi suhtlusviise, eriti kui viimasel ajal on selles vallas probleeme esinenud. Mõnel inimesel su ringkonnas on rahutud ajad.
Pane tähele! Positsioon ja maine muutuvad. Sinult oodatakse ettevõtlikkust, paremat teostust ja mõistmist. Keegi su autoriteetidest ei pruugi sinuga ühel lainel olla.

LÕVI
On hea aeg rahaasjade kontrollimiseks ja uute teenimisvõimaluste leidmiseks. Kui miski ei õnnestu, lähene teisiti. Töö võib kokkupuutesse viia ajakirjanduse, muu meedia või avaliku tähelepanuga.
Pane tähele! Kauged sõbrad-sugulased elavad läbi keerulisi aegu, sina oled valmis neid aitama ja lohutama. Mõtled ka omaenda elu ja arusaamiste üle sügavalt järele.

NEITSI
Võid kogeda survet ja tagasilööke. Kogetav näitab, kus oleks vaja tagasi tõmmata ja otsida teine tee, millel oleks vähem piiranguid. Eriti tuleb hoolitseda tervise eest ja panna rõhku toitumisele ning stressi maandamisele.
Pane tähele! Endiselt on esiplaanil rahaasjad. Ehk saad midagi ette võtta intresside ja maksudega, et väljaminekuid veidigi vähendada. Unistus võib pettumuse valmistada.

KAALUD
Kaldud teistest eralduma. Leia aega vaimu toitmiseks ja väldi ületöötamist. Mõnele sobib mediteerimine, mõnele aktiivne liikumine, mõnele mõlemad. Hea aeg oma hirmudest jagu saamiseks.
Pane tähele! Keegi võib sinuga ootamatult halvasti käituda. Tähendusrikas suhe on jõudnud ehk staadiumisse, kus oleks vaja midagi muuta. Võib-olla peaksid oma käitumist parandama?

SKORPION
Pikemaks ajaks tehtud plaanid edenevad aeglaselt. Ette võib veereda ka mõni suurem takistus. Uued huvid toovad vaheldust ja paeluvad su tähelepanu. Elus on tunda rohkem vabadust.
Pane tähele! Tervis on parem, kui sa ei lange liialdustesse, hoiad vastupidavust ja valid, mida sööd-jood. Kui tead, mida enesetunde heaks teha, suudad kiiresti tegutseda ja kohaneda.

AMBUR
Töö ja kodu vahel pole tasakaal ilmselt õige. On aeg muutuseks, mis annaksid rohkem vabadust kodus ja samas häid võimalusi töös. Vanemad võivad vajada rohkem tähelepanu ja abi. Oska hinnata oma sõltumatust.
Pane tähele! Sõber või romantiline huviobjekt võib olla valmis kõigeks, et oma häid omadusi ja kavatsusi sulle tõestada. Kui aga suhe on päris keeruliseks läinud, võib see ka lõppeda.

KALJUKITS
Sind võivad kiusata üsna tõsised mõtted, kuigi su intuitsioon on heas vormis. Rohkem tuleks pühenduda stressi maandamisele. Võta tempo maha, kui on tegemist juriidiliste asjaajamistega, süvene teksti.
Pane tähele! Pereprobleemid, millega tegelemist oled edasi lükanud, nõuavad nüüd tähelepanu. Kui tunned, et su elulaad on liiga pingeline, kaalu muutusi.

VEEVALAJA
Tööl võib avaneda ainulaadne võimalus, kuid rahaasjad nõuavad endiselt hoolt. Anna endast parim, et püsida valitud rajal. Erista oma elus hirmud ja reaalsus – ainult sina ise tead, mis on sulle parim. Ära lase teistel end liialt mõjutada.
Pane tähele! Keegi lähedane on vastuolus iseenda või sinuga. Arutage probleemid läbi ja/või muutke midagi. Muidu võib juhtuda, et peagi see suhe katkeb.

KALAD
Võid olla suhteliselt tujukas, isegi sünge. Kui oled kahelnud oma võimetes, siis tõused sellest nüüd kõrgemale, kui suudad meelde tuletada, millest oled unistanud ja kuidas oled tahtnud oma elu elada.
Pane tähele! Lihtsad muutused viivad parema tuleviku suunas, leiad uusi võimalusi eneseleidmiseks ja -teostuseks. Ära kuluta raha tühistele lõbustustele, mis sulle tegelikult rõõmu ei pakugi.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?