Horoskoop 1. kuni 7. aprill

Naisteleht, 1. aprill 2020

JÄÄR
Vali üks asi, mille paneksid tegevuskavas esimesele kohale. Keskendu sellele rahulikult ja tulemused paranevad. Sind haaravad ideed toovad praktilisi rakendusvõimalusi. Kasvab soov teistele meeldida.
Pane tähele! Keegi võib sulle väljakutse esitada või kaikaid kodaratesse visata. Sellest hoolimata ära kaota silmist endale seatud eesmärki.

SÕNN
Jätka tööd plaani järgi ja vii lõpule nii palju kui võimalik, et vaba aega jääks rohkem. See, mis seni on tugevaid emotsioone tekitanud, hakkab paremini toimima ja seega on stressi vähem. Toit võiks olla tervislikum.
Pane tähele! Sobiv aeg, et vabaneda ebamugavustunnet tekitavatest asjadest ja harjumustest. Võimalusel harrasta mediteerimist, see aitab näha peidus pooli.

KAKSIKUD
Kaldud oma mõtteid ja plaane saladuses hoidma. Seltsielu on samuti avalikkuse tähelepanu eest rohkem varjatud. Ebameeldivused mööduvad. Võta rohkem aega puhkamiseks.
Pane tähele! Karjääri vallas tuleb lahendada mõni keeruline teema, parandades suhteid eelkõige ülemustega. Ehk pole sa end viimasel ajal kuigi heast küljest näidanud?

VÄHK
Kodus võid viia lõpule midagi olulist. Olukord võib olla keeruline ja nõuda erilist hoolt. Kui seis on rahulik, siis pereasjad on ikkagi tähtsad ja kodust keskkonda võib alati veidi mõnusamaks muuta.
Pane tähele! Sind võib vallata soov tegutseda mitmel rindel. Oluline on keskenduda esialgsele ideele ja tehtud muutuste põhjustele. Ole tolerantne ja paindlik.

LÕVI
Mõndagi, mida pole võimalik ignoreerida, tõuseb nüüd pinnale. Ära lase mõtetel end tagant kihutada ja sind närviliseks ajada. Kasuta tehnikaid, mis aitavad rahulikuks jääda ja selget mõtlemist säilitada.
Pane tähele! Tööta kohusetundlikult, loogiliselt ja mõõduka tempoga, et hiljem ei tuleks midagi ümber teha. Energiat on palju, kuid on ka läbipõlemise oht. Toitu paremini.

NEITSI
Saad rohkem vajalikku teavet rahaasjade kohta. Mõni laenuasi või muu olukord on jõudnud otsustavasse punkti. Näed selgemini, mis vajaks muutmist ja millest peaksid loobuma.
Pane tähele! Tasakaalu leidmine suhtes annab jõudu ja lubab oma moraalseid põhimõtteid teistega võrrelda. Väldi ülereageerimist. Ole ettevaatlik uute ettevõtmistega.

KAALUD
Sul on vaja end parimast küljest näidata. Võimalik, et tuleb rakendada oma juhivõimeid või suurendada vastutuskoormat. Suudad aidata neid, kes ei tea, mida teha, sest tajud hästi teiste tundeid ja vajadusi.
Pane tähele! Saad huvitavaid uudiseid. Avastad enda üllatuseks, et sul on praegu rohkem suhtlemist kui kunagi varem. Kõige selle juures leia ka aega olla omaette ja rahulik.

SKORPION
Seni varjus olnud asjad hakkavad vähehaaval valguse kätte jõudma. Sulle pole kõigest siiani räägitud või pole sa ise seda endale teadvustanud. Nüüd võid näha muutust. Leia teid, kuidas negatiivsetest mõtetest vabaneda.
Pane tähele! Ära võta ette liiga palju töid. Hoia mõistlikku elutempot, säilita kergust ja mõõdukust. Võta tihti aeg maha ja mõtle oma tegude üle järele.

AMBUR
On kokkuvõtete tegemise aeg. Sätid paika eesmärke ja plaane ning läbisaamine sõprade ja gruppidega on hea. Hiljuti toimunu paneb sind tulevikule mõtlema, midagi detailideni viimistlema või lausa muutma.
Pane tähele! Sinus on endiselt palju loovat jõudu. Tahad nii mõndagi teha hoopis teisiti kui varem. Keskendu, ära lase end kallutada sinu eesmärkidega mittesobivale teele.

KALJUKITS
Tunned, nagu ehitaksid enda ümber uut maailma, mis vastaks rohkem sinu soovidele. Hea, kui see, mida lood, peegeldaks sinu olemust.
Pane tähele! Pead karjääris ja tööplaanides ümberkorraldusi tegema. Vaata kõike vajalikkuse ja tasakaalu valguses. Sinu tugevus ja võime näha probleemidest kaugemale pannakse proovile.

VEEVALAJA
Võid jõuda huvitavate järeldusteni. Keegi, kes esitab sulle väljakutse, võib hoopis ise sattuda silmitsi probleemidega ja otsustab midagi oma elus muuta. Ole järjekindel ja avatud õppimisele.
Pane tähele! Peas keerlevad suured ideed, aga su ümber toimub palju sellist, mis võib sind panna tormakalt reageerima. Võta aeg maha ja mõtle, mis on tegelikult vajalik.

KALAD
Hea aeg järelemõtlemiseks. Vaata endasse ja kaalu, mis on sinu jaoks päriselt oluline? Oled idealistlik ja näed väärtust seal, kus teised ei näe.
Pane tähele! Pere rahaasjad võivad jõuda kriitilisse seisu ja midagi on vaja ette võtta. Enne tegutsemist kogu fakte ja tee seda segavate emotsioonideta. Intuitsioon on sulle omaselt tugev, kuid infovirvarri seast just sulle vajaliku väljasortimine pole siiski kerge.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?