NÄDALA HOROSKOOP | Kalad on romantilises meeleolus, Sõnnid peaksid kuulama sisetunnet

Maria Angel, 31. märts 2021

Uuri, mida lubab horoskoop alanud aprillikuuks sinu tähemärgile!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Mõnus ja edukas kevadnädal, asjad kulgevad soodsas suunas. Hullult tööd rügada sa ei viitsi – teed nii palju kui vaja. Ülejäänud aja võtad rahuliku südamega iseenda jaoks, et elust rõõmu tunda. On sobiv aeg iluprotseduuride tegemiseks, samuti tasub kevadsuvine garderoob üle vaadata – ehk soovid midagi maha müüa, muidugi võid endale lubada ka mõne kauni kleidi ostmist värskest kevadkollektsioonist. Perioodi lõpul teeb Veenus sekstiili Marsiga, andes erilisi võimalusi ägedate meestega kohtumiseks.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Rahuliku kulgemise aeg, mil tasub tegutseda mõõdukas rütmis ja võtta piisavalt aega ka puhkamiseks. Rahaasjus saad teha olulisi ja edasiviivaid otsuseid. Selleks on vaja toetuda varem saadud kogemusele. Ehkki sulle on omane mõistuspärane lähenemine, tasub usaldada ka nii-öelda kõhutunnet. Kui oled otsust tegemas, siis tunneta, mismoodi su keha sellele reageerib. Sisetunde kuulamine aitab väga palju olukordades, kus igasugu nõuandjad vastakaid arvamusi välja käies sul pea valutama panevad.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kõik läheb just nii, nagu peab – pabistada, punnitada ja vastuvoolu ujuda ei tasu, ent kui universumit usaldad, on elu nagu kevadlill. Väga oluline on sõpradega suhtlemine ja ka töine koostöö. Oskus kaasinimestega kenasti suhelda on edu pant! Väga palju pole selleks vajagi – ole lihtne ja loomulik, alusta suhtlust avala naeratusega. Ka juhul, kui sul on korraliku filtrisüsteemiga mask näo ette tõmmatud, on su naeratus silmade kaudu teistele näha! Abi ja nõuannete küsimiseks on praegu parim aeg.

Vähk
22. juuni – 22. juuli 

Töö ja eneseteostuse teemad on jätkuvalt tähelepanu keskpunktis. Kui oled eelnevail nädalal uut projekti alustanud või olulise tööülesande saanud, keskendu sellele ja jätka sujuvalt valitud teel. Kui aga oled endiselt äraootaval seisukohal ja töises vallas toimuv sulle rahuldust ei paku, tuleb nüüd kindlasti otsustavaid samme ette võtta! Loota, et asjad muutuvad siis, kui sa ise samas vaimus jätkad, on paraku tühi lootus. Astu julgelt üks oluline samm ja sa näed, et peagi avanevad uued uksed.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sind valdab teadmisjanu ja seikluslust. Eriti toredaks kujuneb nädal juhul, kui sinu armastatud mees on samal lainel ja saate koos näiteks mingi koolituse või kursuse läbida. Või siis varakevadises looduses mõnusa matka teha – tavapärasest keskkonnast väljaspool olles taanduvad argimured ja eredamalt tuleb esile kõik see kaunis, mis teid seob. Kui aga oled vallaline, võid sel nädalal väga vahva mehega juttu ajama sattuda just siis, kui midagi õpid või üritad olulise teema kohta infot küsida.

Neitsi
23. august – 22. september

Kõige rohkem kasu lõikad selle nädala soodsatest planeediseisudest juhul, kui iseenda jaoks aega võtad ning enda sisemaailma korrastamisega tõsiselt tegeled. Vanade haavade tervendamine viib selleni, et elujõudu on rohkem. Energiat tuleb juurde, saad julgemalt elule vastu minna, igast hetkest parima võtta. Perioodi lõpp sobib kalli inimesega olulistest asjadest rääkimiseks. Kui kedagi väga armastad, aga ei ole julgenud seda välja öelda, on nüüd aeg tunded otsustavalt ja täpselt sõnadesse panna.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Tundetorm peaks vaibuma, andes võimaluse rahulikuks ja harmooniliseks seilamiseks armastuse ookeanil. Kui sinu ja kallima vahel on pingeid õhus, on väga hea aeg asjade selgeks rääkimiseks. Jäta ebaolulised kohustused kõrvale, võta aega armsa inimesega koos kevade nautimiseks! Kui su kõrval ei ole partnerit, tunned end ilmselt üsna üksikuna. Ära jää saatuselt armuande ootama – leia võimalusi meestega suhtlemiseks. Eriti head võimalused sobiva inimese trehvamiseks on esmaspäeval ja teisipäeval.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sul on väga palju tegemist – küllap on kuhjunud tööasju, aga on ka kodu ja perega seotud kohustusi. Õnneks suudad praegu iga asja juures positiivseid külgi näha ja tänu sellele saad hästi hakkama ka juhul, kui tõesti varahommikust hilisõhtuni tööd murdma pead. Üldjuhul naudid seda, mida teed, märkad ka väikeseid õnnestumisi. Kui aga tegevus tõesti maru igavaks osutub, motiveerib sind kas saadav töötasu või teadmine, et kui asjaga ühele poole saad, võid endale märksa rohkem puhkust lubada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Praeguse hetke olukord ja meeleolu sõltub hästi palju sellest, milline on olnud su varasem tegevus. Olles andnud endast parima selleks, et end arendada ja teha just seda, mis kõige vajalikum, saad nüüd elu täiega nautida. Võid võtta palju aega iseendale, tegeleda loomingu ja lõbustustega. Kui aga oled oodanud, et lahendused sinu probleemidele tulevad kuskilt väljastpoolt, võid end rahutu ja rahulolematuna tunda. Sel juhul ei jää üle muud, kui elu ohjad haarata ja vastutus enda õlgadele võtta.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tunned end perenaise rollis ülihästi. Hea meelega möllad köögis, katsetad igasugu uusi põnevaid toiduretsepte ja oled ehk isegi üllatunud, kui hästi sul õnnestuvad road, mille tegemist esimest korda elus proovid. Isegi juhul, kui sul isiklikku peenramaad ei ole, võid endas rohenäpu avastada – külvad igasugu seemneid ja korraldad potipõllumajandust. Kodu ja pere heaks tegutsemine ei ole su jaoks praegu mingi pingutus, pigem on see puhas rõõm! Tööasjade tegemine edeneb üle kivide ja kändude.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Periood algab Päikese ja Saturni tasakaaluka sekstiiliga, mille toel on sul lihtne kohustustele keskenduda ja asjad tähtsuse järjekorda seada. Tempo on mõõdukas, teed asju, mis on vajalikud, ja oled seejuures järjekindel. Sellised projektid, mis kestavad kaua ja mille tulemusteni on veel pikk tee minna, õnnestuvad hästi. Ajajärk soosib Veevalajaist õppureid, kes valmistuvad eksamiks või muuks oluliseks teadmiste proovile panekuks. Tänu süsteemsele mõtlemisele jääb uus info kauaks hästi meelde.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Nädal algab romantilises ja loomingulises meeleolus. Mida päev edasi, seda mõistuspärasemalt käituda suudad. Merkuur jõuab neljapäeval Pluutoga sekstiili, muutes mõttetegevuse väga teravaks ja täpseks. See on suurepärane aeg selleks, et enda ideid välja käia, teistele oma sõnadega mõju avaldada. Kui sa midagi saada tahad, siis küllap selle endale välja räägid! Perioodi teine pool võib äriliselt väga edukas olla. Ettevõtlikkust ja riskijulgust on omajagu, samas võtad toimuvat mängleva kergusega.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?