NÄDALA HOROSKOOP | Sõnni ellu leiab tagasitee endine armastatu, Neitsil võivad tekkida raskused rahaasjus

Maria Angel, 24. märts 2021

Uuri, mida lubab tähtede seis alanud nädalaks sinu päikesemärgile!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Veenus ja Päike liiguvad «käsikäes» Jäära märgis, armuasjad on esmatähtsad. Nädal sobib ülihästi naiselikkuse esile toomiseks, meeste tähelepanu tõmbamiseks. 28. märtsi õhtul kulmineeruv täiskuu on sinu jaoks erilise jõuga, heites valgust suhete ja koostöö teemale, tuues seejuures esile ka valupunktid ning hingehaavad. See võib olla õnnelik õhtu, mil asjad palju selgemaks saavad. Ent kui see aeg sinu jaoks raskeks kujuneb, näitab see, et mineviku valu on läbi töötamata ja sellega tuleks tegeleda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Praegused tunded, mõtted ja elusündmused on tugevasti minevikuga seotud. Võimalik, et välja ilmub kunagi oluline olnud inimene, ilmselt endine armastatu. Võib selguda, et tunded, mida ammu möödunuks pidasid, on siiski salamisi kuskil tuha all hõõgunud ja lahvatavad taas ereda leegiga lõkkele. Tugevad tunded tekitavad hingelist segadust. Ära tee täiskuisel nädalavahetusel pöördelisi otsuseid! Tuleb natuke oodata, kuniks tugevad emotsioonid lahtuvad ning suudad taas kainelt ja kaalutlevalt mõelda.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Väga võimalusterohke nädal! Jõu ja energia planeet Marss kohtub Kaksikute märgis saatusesõlmega, saad astuda olulisi samme oma elueesmärkide suunas. Oled julge ja algatusvõimeline, valmis otsustavalt härjal sarvist haarama. On suurepärane aeg jõuliseks edasiminekuks, olulise tähtsusega projekti käima lükkamiseks. Teised on valmis sinuga koostööd tegema, aitama ja toetama. Just meesterahvastelt saad eriti tõhusat abi. Võimalik on olukord, kus senisest sõprussuhtest kujuneb välja armastus.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Edukas aeg töises vallas. Viisakas ja sõbralik suhtlusstiil, oskus ka kaasinimesi (sealhulgas ülemusi) mõista sillutab teed karjääriedule. Pole välistatud seegi, et mõni mees, kellele oma naiseliku veetlusega tugevalt muljet avaldad, sind tööalaselt soosib. Fantaasialend on kõrge, küllap kisub sind mõtteis kaugetele maadele. Ent reisides tuleb sul olla eriliselt ettevaatlik, seda isegi juhul, kui võtad ette küllaltki lühikese teekonna. Ära unista rooli taga, ole tähelepanelik ja keskendunud!

Lõvi
23. juuli – 22. august

Hoia silmad ja kõrvad lahti – õpid midagi olulist, asjadele uudse nurga alt vaatamine avab uusi võimalusi. Saad ka varem omandatud teadmisi oskuslikult rakendada. Ära pusserda üksinda, nõu pidamine teistega on edu võti. Tasub valjul häälel oma plaanidest rääkida – õiged inimesed kuulevad sind, leiad endale häid teekaaslasi või võimekaid koostööpartnereid. Keegi sõprade või mõttekaaslaste hulgast võib teha huvitava ettepaneku või pakkuda tõhusat abi sulle väga olulise projekti teostamisel.

Neitsi
23. august – 22. september

Oled materialistlikult meelestatud, rahaline kasu on nädala teema number üks. Ühest küljest võib tekkida soodsaid võimalusi oluliste tehingute tegemiseks ja kokkulepete sõlmimiseks, teisalt aga võivad esile kerkida raskused rahaasjus. Viimasel juhul on märgata lootust, mis on sinu jaoks suurim takistus – see omakorda annab võimaluse asjaga tegeleda ja takistused oma külluse teekonnalt kõrvaldada. Äriasjus oled edukam juhul, kui tegutsed koos usaldusväärse partneriga. Koostöös peitub tohutu jõud.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Armuasjad on niivõrd olulised, et kõik muu jääb tagaplaanile. Sa ei maga, ei söö, ei taha teha tööd – tahad oma tundeid väljendada ning vajad väga, et sindki armastataks. Kui su kõrval on kindel partner, võid nüüd olla õnne tipul. Kui sa pole suhetes toimuvaga rahul, on aeg muudatuste tegemiseks. Laupäevaõhtune täiskuu Kaalude märgis toob sinu jaoks selgelt esile, mida sa täpselt tahad ja vajad. Emotsioonid võivad olla vägagi kõikuvad, nende tasakaalustamiseks vajad elutervet meesenergiat.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Hea aeg välimuse ja tervise teemaga tegelemiseks, uute harjumuste tekitamiseks. Võiksid korrigeerida menüüd, alustada trenni või värskendada garderoobi. Nädalavahetus võib minevikuhaavad esile tuua. Näed nüüd, mis sulle haiget teeb, mis on hinges veel tervendamata. Sul on võimalik seda parandada, aga vaid juhul, kui julged ennast avada. Leia usaldusväärne inimene, kellele kõik südamelt ära rääkida. Suurim tugevus on see, kui sinusugune raudne leedi suudab end nõrgana ja haavatavana näidata.

Ambur
22. november – 21. detsember

Kevade algus on sinu jaoks ütlemata lõbus ja muljeterohke. Küllap selgub, et möllata ja pidutseda saab ka nii, et ei pea kuhugi peosaali minema – leidub nutikaid lahendusi. Tutvused ägedate meestega on kerged tekkima, salajased südaöised vestlused võivad eriti kuumaks ja vallatuks kiskuda. Mis tahes tegevused edenevad kiiremini ja paremini, kui nendega kaasneb võimalus flirtida. Sinu keha vajab palju liikumist, eriti hästi sobib nüüd vabas õhus müttamine, looduses kevade märkide otsimine.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Eriti õnnelikuna tunned end kodus pere keskel. Kui vähegi võimalik, võta aega selleks, et pühenduda kallite inimestega koos olemisele. Väga hästi edeneb kodule värskema ilme andmine, remonditööd sujuvad. Kui aga töökoormus on suur, võib tasakaalu leidmine töiste ja koduste tegemiste vahel keeruline olla. Juhul, kui töötad kodukontoris, kipub piir isiklike ja töiste teemade vahel hägustuma. Mõtted on pidevalt tööasjadega hõivatud, paraku oled neil hetkil lähedastele emotsionaalselt kättesaamatu.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Perioodi esimene pool on emotsionaalsem ja heitlikum. Lähedased inimesed võivad lagedale tulla teemadega, mis haiget teevad. Võid mõnest asjast valesti aru saada või siis tühipaljaid kuulujutte tõe pähe võtta. Uue töönädala algul annab Saturni ja Veenuse sekstiil hea sisemise tasakaalu selleks, et suhteid klaarida ja arendada. Lahkhelid saab rahulikul toonil, vastastikuse austuse toel selgeks rääkida. On lihtne kallimaga ühise tuleviku teema kõne alla võtta ja plaanid asjalikult paika panna.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kolmapäevast reedeni saad äriasjus olulisi käike teha. Vaistlikult märkad oma võimalusi ja oskad klientide ning koostööpartneritega kõige tulemuslikumal viisil suhelda. Lai naeratus ja soe silmavaade loovad kontakti, mis on eelduseks edukale suhtlusele. Nädalavahetusel ära tehinguid tee ega kokkuleppeid sõlmi – siis oled liiga altruistlik, võid iseennast kellegi teise õnne nimel ebasoodsasse olukorda mängida. Uue töönädala hakul sillutab Merkuuri ja Neptuuni ühendus teed loomingulisele edule.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?