TEKSATAGI ON TAGASI! Kuidas seda oma rõivakomplektidega kombineerida?

Helen Perk, 24. märts 2021

Justkui varjusurmas olnud 1990ndate kuldhitt teeb kappe vallutades kaotatud aega tagasi. Teksatagita sel kevadel ei saa, see on kindel!

Vöökoha kiituseks

Teksajakile lisatud vöö on kaval tegelane. Loob ilme saledamast pihast, samas muudab lihtsakoelise jakikese moodsaks ja elegantseks.

(Tootjad)

Teksa teksaga

Pealaest jalatallani samas toonis teksat kanda on liiast. Küll aga saab omavahel sobitada selle eri toone. Oluline on hoida silma peal ka lõigetel ja eelistada keeruka disaini asemel lihtsust.

(Tootjad)

Peale ja alla

Teksatagi on vajalik aastaajast olenemata. Soojemal ajal kantav iseseisvalt, jahedama tuulega võib selle aga sobitada nii kerge kevadmantli alla kui ka trendikalt selle pealegi.

(Tootjad)

Töisest koduseks

Asjalikud päevad eeldavad tavaliselt ka formaalsemat riietust. Kui töised askeldused tehtud, viska lihtsalt tagi kontorikleidi või -pükste peale ja hops! Saavutasidki vaba aja välimuse.

(Tootjad)

Kleit või jakk

Ühel riidetükil võib olla mitu nägu. Ideaalseks näiteks on eest nööbitav ja vöötatud teksakleit. Vajadusel saab seda kanda näiteks pika mantlina, mille alla sobivad nii püksid, kleit kui ka seelik.

(Tootjad)

Must elegants

Must on must. Sobib alati ja kõigega. Asjalikul hetkel passib selga tõmbamiseks öömusta tooni teksatagi.

(Tootjad)

Värve, rohkem veel!

Kevadel me värve ei karda! Sinise teksa võidukäigust hoolimata on toonivalik tegelikult nii lai, et igale maitsele leidub oma. Vaata kindlasti ka pastellide poole, need on praegu kõige kuumem kaup.

(Tootjad)

Kiidame disaini

Õnneks pakuvad disainerid klassikalise ja harjumuspärase kõrvale ka kõikvõimalikke põnevaid lõikeid. Armsa kraega tagi on ühtviisi nii naiselik kui ka silmatorkav.

(Tootjad)

Teksa­kangast pestes tea, et …

  • kanga eripärast tulenevalt värvitakse sel vaid kiu pealispind, mistõttu võib värv kangast kergemini eralduda. Sel põhjusel tasuks tumesinist ja musta teksat alati muust pesust eraldi pesta.
  • pesemiseks on parim veetemperatuur 30 kraadi, kuumemaga võib kangas kokku tõmmata.
  • musta värvi tagi säilitab oma sügava tooni, kui kasutad pesemisel tumedale pesule mõeldud pesugeeli.
  • loputusvahend ei ole teksakangale vajalik.
  • et erinevate ehiskivide ja -detailidega tagi pesus kannatada ei saaks, keera see alati enne masinasse panemist pahupidi.
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?