NÄDALA HOROSKOOP | Neitsi hindab oma võimeid üle, Veevalaja pannakse proovile

Maria Angel, 13. jaanuar 2021

Nädal tõotab nii mõnelegi tähemärgile pingeline tulla. Ent mida toob nädal just sulle? Loe ja saad teada!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Sel üsna pingeliste taevaseisudega nädalal tasub sul planeerida ennekõike tööasju. Võid märgata uusi võimalusi karjääri vallas, planeerimiseks, asjade läbi mõtlemiseks, aga ka kiirete sammude astumiseks on küllaltki soodne periood. Ent raha väljakäimisel peaksid olema ülimalt ettevaatlik! Kaldud emotsioonide ajel mõtlematuid otsuseid tegema, aga sellel võivad olla kauakestvad tagajärjed. Kui oma võimalusi üle hindad, võivad pihud pikemaks ajaks tühjaks jääda. Hoia rahakotirauad suletuna!

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Kergesti asjad praegu ei edene – nii Marss kui ka Uraan, mis mõlemad Sõnni märgis liiguvad, saavad sel nädalal tunda pingeaspekte. Seetõttu võib juhtuda, et oled küll sisemiselt väga elevil ja rahutu, tegutsemistahtest laetud, ent kui liikvele lähed, viivad saatuse keerdkäigud sind hoopis eesmärgist eemale. Sa kipud ohte eirama, liiga julgelt ja mõtlematult tegutsema, see võib sind keerukasse olukorda viia. Kelmikas plaan riskida ja piirangutest hoolimata välismaale põrutada mata heaga maha!

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Kui teed loomingulist tööd, võib ajajärk väga viljakaks ja rahuldust pakkuvaks kujuneda. Saad oma andeid ja võimeid realiseerida ning ülemused vaimustusest ahhetama panna! Ent kui su töö nõuab ratsionaalset mõtlemist ja suurepärast arvutamisoskust, oled pigem täbaras olukorras. Võid olla hajameelne, asju sassi ajada ja ära unustada. Pane rõhku sellele, et korralikult keskenduda, ära lase oma mõtteid fantaasiamaailma uitama! Nädal on üsna hea asjaajamiseks maksuameti ja muude riigiasutustega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Armuasjad edenevad kenasti, oodata on meeldivaid üllatusi. Juhul, kui sul pole hetkel kindlat partnerit, tasuks meestega suhtlemises aktiivne olla – just praegu võid trehvata kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb ja meeled elevaks teeb. Sõpradega rahaasjade ajamine on seotud suure riskiga. Nii et kui keegi sinult laenu palub või ka lihtsalt raha paigutamise teemal nõu küsib, astu parem kõrvale. Lase teisel inimesel kanda seda vastutust, mis kuulub talle, ära võta seda enda õlule.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Igapäevane töö sujub lõbusalt ja mõnusalt, sind rõõmustavad väikesed edusammud ning kolleegide naeratavad näod ja toetavad sõnad. Teistega üheskoos asju arutades tekivad põnevad ja tulusad ideed. Naistega on kergem ühele lainele saada kui meestega kontakte luua. Pingeline on nädal juhul, kui oma kalli kaasaga koos ka tööasju ajad. Nii-öelda topeltsuhted tekitavad töökollektiivis paksu verd. Isiklikud ja töised teemad kipuvad omavahel väga sassi minema ning liigseid emotsioone tekitama.

Neitsi
23. august – 22. september
Sind tuleb manitseda enda tervise eest paremini hoolitsema! Ehkki tüüpilisele Neitsile on tervislik elustiil loomulik osa igapäevarutiinist, on sul sel nädalal justkui pidurid maha võetud. Sa ei pane tähelegi, kui kiire elutempo tõttu söömata-joomata ja õue minemata unustad. Hindad oma võimeid üle ja pingutad tööl liigselt. Ööuni kipub olema rahutu, ilmselt ei suuda sa end töömõtteist välja lülitada. Pidev sisemine pinge mõjub praegu aga eriti kurnavalt ja nõrgestab organismi vastupanuvõimet.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Pane tähele, mismoodi sa lastega suhtled! Vahet pole, kas oled ise ema või vanaema rollis, puutud lastega kokku tööalaselt või sõprade-tuttavate juures – see, mida sa teed ja ütled, avaldab nooremale põlvkonnale igal juhul mõju. Sa pead end jälgima, sest kui lihtsalt emotsioonide ajel tegutsed, võib see mõju vägagi negatiivne olla. Tasub analüüsida ka seda, mismoodi täiskasvanud sinuga käitusid ajal, kui sa veel väike olid. Nii võid märgata, millised seigad praegugi su enesekindlust mõjutavad.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Infokanalid on valla – see, mida kuulma või nägema pead, jõuab igal juhul sinuni, ehkki võib-olla ootamatul viisil. Kui tulemas on olulisi kõnelusi või läbirääkimisi, valmistu nendeks korralikult. Kogu teavet oma vestluspartnerite kohta, siis leiad parima viisi, kuidas neile enda ideid esitada. Enda mõtted suudad sa väga täpselt ja teravalt sõnadesse panna. Sellega kaasneb muidugi oht, et lased ka mürgiastla käiku ja torkad kedagi õige valusalt. Ära seda mingil juhul tee mehele, keda armastad!

Ambur
22. november – 21. detsember
Edasiviiv ajajärk äriasjus. Ehk suudad sissetulekut suurendada. Suhtu kriitiliselt sinuni jõudvasse infosse. Infomüra on tohutu, räägitu on kohati risti vastukäiv – nii on väga raske sotti saada, mis on õige ja mis vale. Kõike ei olegi võimalik kontrollida. Ainus variant õigete valikute tegemiseks on enda sisetunde usaldamine. Selleks, et sisehäält kuulda, vajad esmalt vaikust ja head hingelist tasakaalu. Kui miski sind hirmutab või närvi ajab, kipud teiste mõjutusel valesid otsuseid tegema.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
13. jaanuari varahommikul toimub Kuu loomine Kaljukitse märgis. See on oluline aeg, mil tasub tulevikuplaanid läbi mõelda. Samuti on hea südamesoovid kirja panna ja endale teadvustada, milliseid samme saad ise teha nende poole liikumiseks. Kui endast parima annad, toetab sind ka universum! Arvesta sellega, et noorkuupäev on planeerimise aeg, aktiivne tegevus alaku paar päeva hiljem. Kuna sel aastal kaasneb Kaljukitse noorkuuga rida äkilise loomuga planeediseise, võib su hing väga rahutu olla.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Sind pannakse praegu täiega proovile. Saturn, Jupiter ja Merkuur liiguvad Veevalaja märgis, ent nende aspektid teiste planeetidega on valdavalt pingelised. Seega ei maksa imestada, kui need päevad äkilisi muudatusi ja üllatuslikke olukordi toovad. Sinu ülesanne on oma jalad tugevasti vastu maad suruda ja sisemine tasakaal säilitada. Seda, kuidas üht või teist takistust ületada või probleemi lahendada, saad õigesti hinnata vaid selge peaga. Ära proovi kõike muuta korraga, tee asju ühekaupa!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Sinu sõnadel on hästi suur jõud. Seetõttu pead hoolega jälgima, mida suust välja ajad. Võid kalduda liigsele jutukusele, lobiseda asjadest, mida tegelikult peaks saladuses hoidma või siis lihtsalt midagi taktitundetut öelda, mis ühele armsale inimesele mõttetult haiget teeb. Heade sõnadega saad aga lausa maailma muuta. Jutuajamised sõbrannadega toovad huvitavaid mõtteid. Vestlused meestega aga võivad viia intiimsema huvi tekkimiseni. Armueluks on aeg soodus, eriti ettevaatlik ole autoroolis.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?