Suvetuurid alaku! Naudi päikesepaistet ja muusikat käsikäes

Helina Piip, 3. juuni 2020

Suvi on käes ja koroonakriis hakkab otsi kokku tõmbama. See tähendab vaid üht – suvetuurid saavad alata!

Meenutades Georg Otsa

«Georg Ots 100» (Korraldaja)

Armastatud baritoni sünnist möödus kevadel sada aastat ning Jassi Zahharov ja Marko Matvere teevad unustamatule artistile sügava kummarduse, esitades tema kuulsaks lauldud meloodiaid. Matvere on kehastanud Otsa muusikalis ja filmis, Zahharov aga pälvinud kahel korral Georg Otsa nimelise auhinna rollide eest ooperilaval. Lauljaid saadab klaveril Margus Kappel ja keelpillidel Ann Kuut. «Georg Ots 100» tuuritab 2.–19. juulini üle Eesti.

Piknikukontsert

Piknikukontsert (Korraldaja)

Üks pisut teistlaadi kontserdielamus ootab ees, kui pakid kaasa piknikukorvi lemmiknäkside ja -joogiga. Tanja, Birgit ja Mihkel Mattisen kutsuvad sind grüünesse. Mõnusal suveõhtul tuleb esitusele eestikeelne muusika – nii eesti rahva lemmiklood läbi aegade kui ka suuremad hitid artistide enda repertuaarist. Kel piknikuks vajalikku kaasas pole, saab süüa-juua osta kohapealt. Lauljad tuuritavad 17. juulist 6. augustini.

Pühendusega Jaak Joalale

«Siin on see laul» (Korraldaja)

Sel suvel oleks Jaak Joala saanud 70. Sel puhul tulevad kokku seitsmeks kontserdiks Märt Avandi, Koit Toome ja Valter Soosalu koos ansambliga Radar. Muusikud valisid välja parimad palad, mis on pikki aastaid rahva lemmikutena püsinud. Sekka mõned pärlid, mis ehk aja jooksul unustusse vajunud. Kuuleb estraadilaule ja Joala rokilikumaid lugusid. Tuuri «Siin on see laul» kontserdid toimuvad 24. juulist 5. augustini.

Lenna ja Tanel Padar

«Kas nii siis jääbki ...» (Korraldaja)

Sarnaselt kõikide artistidega on ka Lenna ja Tanel pärast veebikevadet pikisilmi oodanud päris kohtumisi päris laval, vabas õhus. Augustis saab kuulata neid koos esinemas kontserttuuril «Kas nii siis jääbki ...». Laval on peale solistide Tarvi Kull (klahvpillid), Kaspar Kalluste (trummid), Siim Usin (bass) ja Pent Järve (kitarr). Tuuritatakse 2.–11. augustini.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?