Horoskoop 3.–9. juuni

Naisteleht, 3. juuni 2020

JÄÄR
Rahaline seis paraneb. See, mida oled külvanud, annab nüüd saaki. Siit on hea edasi minna. Soov reisida on suur.
Pane tähele! Et oma eesmärke täita, ava uusi uksi. Loodetavasti on sul ikka selged sihid silme ees. Seiskunud energiad tuleb liikvele ajada. Elu on kirev, aga sisimas on põhjust olla rahulik. Ehk on sõprussuhetes ainet mõtisklemiseks?

SÕNN
Kas su karjäär läheb ikka nii, nagu võiks? Oled ehk pidanud tegema elu keerulisemaks ajava otsuse, kuid see pole tingimata halb. Ole avatud uuele arusaamisele minevikus toimunust.
Pane tähele! Tead täpselt, mida peaksid lähinädalatel tegema ja kuidas käituma. Aga uuri põhjalikult, mis toimub su sissetulekutes ja muudes rahaasjades.

KAKSIKUD
Su arusaam eetikast ja muudest sellelaadsetest valdkondadest on nüüd tugevamatel alustel. Leiad end mõtlemast, keda või mida oled viimasel ajal usaldanud. Lepingutingimused oleks vaja üle vaadata.
Pane tähele! Seni varjus olnud eluvaldkonnad annavad endast märku. Mitme järgneva kuu jooksul on su ellu oodata märgatavaid muutusi. On aeg aktiivselt tegutseda.

VÄHK
Ärevad, isegi vaenulikud suhted muutuvad paremaks, sest mingid minevikuga seotud lahendamata probleemid on leidnud või leiavad lahenduse.
Pane tähele! Rahaasjades ole konservatiivsem. Pangaga seoses võib esineda takistusi, kuid töös on oodata meeldivaid arenguid. Uusi ettevõtmisi puudutavate otsuste tegemiseks võta aega.

LÕVI
Tulevikuga seotud ideed on tähtsad. Mõnedki asjad tuleb paika panna, et järjekindlalt eesmärgi suunas liikuda. Tunned end kindlamalt, kui saad vabamalt tegutseda.
Pane tähele! Rahaline seis paraneb, kui paned mängu oma loovuse. Partnerlusega seonduvates rahaasjades tuleb olla väga tähelepanelik. Pildile võib ilmuda keegi, kes on sind valmis toetama ja su edule kaasa aitama.

NEITSI
Teadvusta endale kõike, mis haakub tervise ja toiduvalikuga. Tajud selgemalt, mida vajad. Füüsiliselt oled aktiivsem. Sul õnnestub luua kasulikke suhteid. Väldi põhjuseta muretsemist.
Pane tähele! Ülemus või tööandja võib olla sõjakalt meelestatud või halvas tujus. Igal juhul tuleb karjääriasjus mitmeid pisimuutusi teha, et edaspidi kõik paremuse poole liiguks.

KAALUD
Oluline on, et kaaslased oleksid siirad ja heade kavatsustega. Ära raiska aega ega energiat suhtlemiseks nendega, kes sind ei mõista. Vali meeldivamaid viise meelelahutuseks ja lõdvestumiseks.
Pane tähele! Sul tuleb hankida spetsiifilist infot või alustada uue õppeplaaniga, mis osutub ilmselt edaspidi kasulikuks. Lähtu kõiges oma tõekspidamistest.

SKORPION
Tööl on seis muhe ja eriliste pingeteta. Kodus võib tekkida vajadus teha midagi ümber või uuesti, olgu siis tegemist remondi, kujunduse või suhetega. Hea aeg, et tugevdada immuunsüsteemi.
Pane tähele! Partneriga jagatavad rahaasjad nõuavad tähelepanu. Tee kindlaks, mida ihaldad hetkel kõige enam, ja sea see kasvõi mõneks ajaks oma elus esiplaanile.

AMBUR
Loominguga tegelejail oleks kasu uuest lähenemisest. Ideedest, nagu teada, sul puudus pole. Keegi võib püüda sulle tõsiselt närvidele käia. Võimalik, et see on su lähisugulane.
Pane tähele! Ei ole aeg istuda ja lasta soodsatel energiatel raisku minna. On aeg seeme mulda külvata, et unistus täituks. Partner, kelle elus on muutuste aeg, nõuab rohkem tähelepanu.

KALJUKITS
Tajud stressi. Peaksid iga päev tegema midagi, et asjad ei kuhjuks ja poleks vaja tormata. Tööl võid näha organiseerimatust või lausa kaost.
Pane tähele! Ole rahaga hoolikas. Mingi varasemas ajas tekkinud olukord võib taas nõuda rahalisi väljaminekuid. Sind võib tabada hea idee, kuidas elutingimusi parandada. Kindlasti suudad teha midagi, et olla õnnelikum.

VEEVALAJA
Lapsed võivad olla pisut rahutud. Nad ootavad ehk, et aitaksid neil üht-teist korda ajada. Sul endal oleks aga vaja aega lõdvestumiseks. Looming õitseb!
Pane tähele! Sulle võib tunduda, et asjad ei kulge nii, nagu tahaksid, ja miski vajab parandamist. Sul on huvitavaid ideid, mis tõotavad inspireerida nii sind kui ka kaaslasi su ümber.

KALAD
Saad vajalikud rahalised vahendid või muud toetust. On alanud kasvu ja külluse aeg. Pööra tähelepanu infole, mis esialgu tundub päris ebaharilik ja jõuab sinuni ebatavalisi kanaleid pidi.
Pane tähele! Kodus võib seis olla pisut ebastabiilne – muutustel tuleb silm peal hoida, et olukord kontrolli alt ei väljuks. Võid tunda end mingil põhjusel ebamugavalt.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?