Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 3. juuni 2020

Neljapäev, 4. juuni
17. Päikese päev
14. Kuu päeva algus 20.33

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud sõjanduse, õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõududega, kes täna aktiviseeruvad. See võib olla üsna raske päev, mil tuleb võita hirm iseeneses, saada jagu nõidusest ning needustest. Kaitse kindlalt oma seisukohti ja veendumusi, sest siis saad abi ja toetust ka taevastelt jõududelt.
Lõviosa päevast kestab kuutsükli 13.päev, mis lubab sõlmida uusi tutvusi, partnerlussuhteid või leida uue töökoha. Paranevad suhted laste ja vanemate vahel. Ära lase end vallata lootusetusel. Seda enam, et kell 20.33 võib tekkida melanhoolia või kurvameelsus, mida tuleb kindlasti vältida.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kolmest küljest kirevad kuked, siis soovi midagi ja see täitub. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Iga nimi, mida kuuled jutuajamise käigus mitu korda, tähendab inimest kellega kohtud õigepea. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Hea, kui nägid autode võidusõitu või sõitsid ise autoga, sest see annab lootust paremale tulevikule.

TOIT:
Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi, mis meenutaksid päikest. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.


Reede, 5. juuni
18. Päikese päev
15. Kuu päeva algus 22.08

Täiskuu 22.12 Kuuvarjutus 22.24

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud õiglusele, lahkusele, rõõmule ja heategevusele. See on kerguse ja rõõmu päev, mis on hea puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle. Pühenda end lastele ja lähedastele, korralda väljasõit rohelusse. Suhtle inimestega, kogu ning vaheta informatsiooni.
Ära lõika juukseid ega küüsi ega raseeri.
Kestev kuutsükli 14.päev soosib uusi algatusi ja alguseid, aga seda mõtte ja ideetasandil. Võimalik on lahendada probleeme ja leida uusi võimalusi. Kuid ei tohi tegeleda maagiliste rituaalidega, silmi üle pingutada ega kasutada lõhnaaineid.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sa hommikul kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui näed üheaegselt päikest ning vihma või vikerkaart, siis sümboliseerib see saabuvat heaolu, rahu ning õiglust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes piima või piimatooteid, siis ennustab see varanduse kindlustamist. Kui nägid unes riideid, siis on oodata heaolu ja õnne, kui vett, siis tähistab see puhastumist;

TOIT:
Süüa tuleb vähehaaval, kuid tihti. Kasulikud on igasugu vahepalad ja näksid. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Võib juua veini.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.


Laupäev, 6. juuni
19. Päikese päev
16. Kuu päeva algus 23.32

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud esivanematele ja nende tegevuse austamisele, loodusele ning loodusvaimudele, kelledes väljendub esivanemate hing. See on kindla kodu, traditsioonide jätkamise, perekonna ning usu hoidmise päev. Ära kedagi solva ega keeldu palvetest.
Kestev kuutsükli 15.päev on saatanlik hinge kiusatuste päev. Ära anna järele millelegi ebapuhtale. Loomingulised inimesed on täna siiski tugeva auraga ja võivad saavutada oma töös häid tulemusi. Püüdle askeetluse poole ja hoia mõtted võimalikult puhtad, sest siis ei saa saatanlikud energiad sind ahvatleda ega teha sulle kurja.

PÄEVA MÄRGID:
Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, siis täitub soov. Vala klaasi punast, maitsestatud veini ning asetada see mõneks päevaks aknalauale. Kui see aurab kiiresti ära, aitavad esivanemad sind. Kui ei aura, ei võetud sinu ohvrit vastu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut. Kui nägid unes surnud esivanemaid, siis oled kaitstud ja saad abi.

TOIT:
Kasulik on süüa piimaga keedetud teraviljaputrusid, taimetoitu ning rohelisi köögivilju.

SOODNE VÄRV: roheline. Hea on kanda amulette, talismane, ohutisi.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.

Pühapäev, 7. juuni
20. Päikese päev
16. Kuu päev.
Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle. „Mine võitlusse, et võitjana tagasi tulla!“ See on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb võita endas kõik kahtlused, astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega. Tuleb tunnistada Jumalikku jõudu ning õnnistust, sest usulisele kahtlusele võib järgneda karistus. Kui oled midagi otsustanud, siis nii ka tee ja mine sellega lõpuni välja.
Kuutsükli 16.päev on helge ja puhas. Astraalse ja füüsilise keha vahel valitseb harmoonia. Karjumine ja ebaviisakas käitumine peavad olema välistatud. Ära sõlmi mingeid lepinguid ega suusõnalisi kokkuleppeid. Hea on mediteerida päeva sümbolitele: liblikale või tuvile, sest see aitab kontsentreeruda ja minna selle päeva protsesside sügavusse.

PÄEVA MÄRGID:
Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Kui murdub küüs, siis on karta haigust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega.

TOIT:
Kasulik on süüa teravat ja rasket toitu ning küüslauku. Hea on paastuda.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.
EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.


Esmaspäev, 8. juuni
21. Päikese päev
17. Kuu päeva algus 0.37

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud rikkusele ja küllusele ning suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele. Päev on seotud väga võimsate nähtamatute energiatega, kõigi stiihiate energiatega. Mine seltskonda, sest üksindusse sukeldumine ja melanhoolitsemine ei lase osa saada päeva võimsusest.
Kuutsükli 17.päev on seotud naiseliku energiaga. Nimelt on see naiseliku energia, šakti, päev, mille auks Vana-Kreekas peeti veinijumala Dionysose müsteeriume. See on pidupäev, mil on hea juua veini, palju rääkida, laulda ning tantsida. Iseloomulik on ekstaatiline olek.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell hakkab järgi jääma, siis on karta varanduse kadu, või teed midagi valesti; kui kell käib ette, siis on see oodatud sündmuste kiirendamine. Kui leiad särava eseme, siis on oodata õnne ja kingitusi. Kui näed tihti peeglit või leiad peeglikillu, siis on tulemas elumuutus. Kui täna said juhuslikult raha, siis saad seda varsti juurde. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Kui nägid välku, sädemeid või tuld, siis ennustab see tervenemist, elumuutust või kauget teed, kuid see tuleb alles pika aja pärast.

TOIT:
Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Hea on süüa kala ja seenepirukaid, juurvilju, marju, kastaneid ja tõrusid.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine ja punakaspruun.
EBASOODSAD VÄRVID: helesinine ja kirevad toonid.


Teisipäev, 9. juuni
22. Päikese päev
18. Kuu päeva algus 1.20

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud tuulele ning õhule, mis toob elu, ringlust ning kasulikku infovahetust. See on järskude muutuste, ajas ümberorienteerumise, läbirääkimiste, vabaduse, ootamatute tegude ning uute tutvuste päev. Hea on käia külas, suhelda, võtta sündmusi kergelt ning vajadusel kiiresti ümber lülituda.
Kuutsükli 18.päev esindab võrdlust inimese ja teda ümbritseva maailma vahel ja kõik ümbritsev on kui peegelpilt meie endi tegudest, mõtetest ja kompleksidest. See on väga hea päev, et end selles suhtes kontrollida. Tegele oma mõtete puhastamisega.

PÄEVA MÄRGID:
On peamiselt seotud pilvede ja tuulega. Kui taevas on pilvine, siis pööra tähelepanu pilvede kujule, sest neis peituvad ended ja vastused. Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes tuld, siis on oodata õnne ja abi. Kui nägid unes puid ja/või olid metsas, siis ennustab see uusi tutvusi ning soosingut.

TOIT:
Täna on kasulik süüa kerget toitu – salateid, pähkleid, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.
EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.

Kolmapäev, 10. juuni
23. Päikese päev
19. Kuu päeva algus 1.47

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud suurele tühjusele, milles peituvad kõik võimalused. Täna võib teha kõike: alustada uusi ettevõtmisi, vahetada elukutset, abielluda ning osta uusi riideid, sest see on uue kesta sümbol. See on kerguse, armastuse ja õilsate algatuste päev, mis avab tee neile, kes on teinud oma valiku.
Kuutsükli 19.päev toob kaasa saatanlikud riukad. Ära anna ega võta lubadusi, laenu, asju ega allkirjasta lepinguid. See on võrgu ja võrgutamise päev. Kasulik on teha naba vabastamise harjutust, mille leiad internetiaadressilt www.iidnetarkus.wordpress.com riituste kategooria alt.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT:
Tänane toit peab olema hapukas, kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom. Kui toit ei lõhna meeldivalt, siis parem mitte süüa. Piira vedelike tarbimist.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu muutub taevas üha ümaramaks ja reedeks on temast saanud ilus kuldne ketas. Sinnamaani on kasulik koguda energiat ja seda talletada. See aeg tähistab meie elus kasvu ja suurema energiaga perioodi. Täiskuuaeg on liialduste aeg, mil looduses kõik üle ääre ajab. Haripunktis on emotsionaalne, füüsiline ja psüühiline energia. See on loomingu ja loovuse aeg, saavutuste kulminatsioon. Täiskuu pakub inspiratsiooni ja võimaluse õnnistada elu ning aktsepteerida kõiki oma tundeid, saavutades sellega terviklikkuse tunda.
Reedel kell 22.24 toimub kuuvarjutus. Soovitav on teha läbi vastav rituaal, mille leiad aadressilt https://iidnetarkus.wordpress.com riituste kategooria alt.

NELJAPÄEVAL kell 20.16 liigub Kuu Amburi tähemärki ning sel ajal tuleks süüa kergesti omastavaid toite, et mitte koormata maksa, mis on sel ajal haavatav. Hea oleks alustada mõnd puhastavat taimetee kuuri.

LAUPÄEVAL kell 22.44 liigub Kuu Kaljukitse, mis muudab haavatavaks luustiku, naha ja sapipõie. See aeg soodustab kvaliteetsete toitekreemide kasutamist kogu keha osas.

TEISIPÄEVAL kell 3.53 liigub Kuu Veevalajasse ja nüüd kanna hoolt, et jalanõud oleksid mugavad ning et sa ei koormaks üle oma pahkluid.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?