NÄDALA HOROSKOOP | Amburi hing muutub rahutuks, Kalade sissetulekud võivad suureneda

Maria Angel, 17. märts 2021

Uuri, mida lubab tähtede seis alanud nädalaks sinu päikesemärgile!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Perioodi alguspäevil võta vaiksemalt. Lõpeta ära pooleli olevad asjad, tasu vanad võlad. Kui tead, et oled kellelegi liiga teinud, pane oma uhkus hetkeks kõrvale ja palu tema käest vabandust. Sind võib lausa üllatada, kui kergelt ja mõnusalt sinagi end pärast tunned! Sinu aeg algab laupäeval, 20. märtsil kell 11.37 – just siis jõuab Päike taevakaarel Jäära sodiaagimärki! Nagu alati, algab samal hetkel ka su lemmikaastaaeg – kevad! Nüüd tasub selg uhkelt sirgu ajada, jõuliselt tegutsema hakata.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Hoia tempo mõõdukas, hoolitse enda eest! Oluline on hoida sisemist stabiilsust, tunda end tasakaalus ja turvaliselt. Kui kipud ärrituma või muretsema, tasub abi otsida vaimsetest praktikatest – proovi meele rahustamiseks näiteks meditatsiooni. Selleks ei ole vaja kuhugi kursusele minna, saad teavet internetist või eneseabiraamatuist. Inspireerivam aeg on uue töönädala alguspäevil, mil Merkuur Uraaniga edasiviiva sekstiili teeb. Mõistus on siis õige terav, leiad probleemidele nutikad lahendused.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Väga hea, meeldivalt stabiilne ja edasiviiv aeg. Energiaplaneet Marss on trigoonis asjaliku ja konkreetse Saturniga – see aspekt on sulle suureks abiks igasuguses tegevuses. Nimelt suudad edasi liikuda mõistuspäraselt ja mõõdukas tempos, sul jagub nii tahtejõudu kui ka kindlameelsust. Periood sobib pikaajaliste projektide alustamiseks, olgu siis isiklikus või töises valdkonnas. Sul jagub tahtejõudu, et rahulikult, samm-sammult edasi liikuda, loomuomane kärsitus ja rahmeldamine on kuhugi kadunud.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Perioodi esimene pool loob paljutõotavaid võimalusi suhete liinis. Oled võimeline sügavuti minema, usalduslikes vestlustes ennast avama, isegi kui end seejuures haavatavana tunned. Enda hinge alasti võtmine on paras julgustükk, mis tasub ennast ära – see suurendab usaldust ja tugevdab kontakti armastatud inimesega. Küllap julgustab sinu avameelsus ka teda rääkima asjadest, mida ta kuhugi sügavatesse hingesoppidesse peitnud on. Perioodi teisel poolel tõusevad fookusse töö ja karjääri teemad.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Töiste asjade ajamine sujub kui õlitatult. Isiklikud ja töised suhted võivad põimuda, võimalikud on intiimsed vestlused kolleegidega. Kevade algus toob uusi tuuli. Suureneb huvi maailmas toimuva vastu. Uudishimulikult uurid teemasid, millest sa varem kuulnudki pole, tänu internetile avardub silmaring hoogsalt ka juhul, kui sa kodust jalgagi välja ei tõsta. Tõsi küll – tahtmine piiri taha põrutada ja pööraseid seiklusi otsida võib suureneda, mis mõningal määral sinus puurilooma tunde tekitab.

Neitsi
23. august – 22. september

Unistamise aeg hakkab läbi saama − võta süda rindu ja tegutse! Kui sa kellegi järele väga igatsed, teed vähemalt proovigi temaga tutvust süvendada. Aeg on südamlike ja pikaajaliste, tähenduslike suhete algatamiseks veel viimseid päevi soodne – kasuta oma võimalus ära! Muidugi – võib minna ka nii, et ta ei võta vedu. Ent selgi juhul on sul hiljem süda rahul – oled andnud endast parima ega pea kahetsema seda, et lihtsalt tegevusetult käed rüpes istusid. Ära looda juhusele, sul tuleb tegutseda!

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Hoia tempo mõõdukas ja püsi tervise juures. Tee nii palju tööd, kui vaja on, ära võta endale lisaülesandeid ega tee endale liiga! Ei saa loota, et teised sind hoiavad, see on su enese ülesanne. Kevade alates – mil nii Päike kui ka Veenus sinu horoskoobi suhtesektorisse liiguvad – tõusevad armuasjad tulipunkti. Nüüd on sul eriti lihtne oma naiselikku veetlust esile tuua ja meestele silma jääda. Mis sellest, et peole minna ei saa – küll sina juba leiad viisi, kuidas meestel pead segi ajada!

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Olukord muutub töisemaks ja asisemaks. Küllap on sul nüüd tunduvalt rohkem tööülesandeid või muid kohustusi, pead omajagu vaeva nägema. Küllaltki keeruline on fookust hoida, sest pead tegelema mitme asjaga korraga. Sinusugusele sügavuti süvenejale on see paras proovikivi. Tervise hoidmisele tuleb sul iga hetk rõhku panna. Sul on vaja piire seada, ehk ka mõnest tööotsast või abipalvest ära öelda – uneaja arvelt töötamine on kindlasti lubamatu. Tasub tahtejõuliselt eluviise tervislikumaks muuta.

Ambur
22. november – 21. detsember

Perioodi esimesed päevad on tõenäoliselt vaiksed, harmoonilised. Tunned kergendust, kui sa kuhugi minema ei pea ja võid päev läbi kasvõi hommikumantlis omi asju teha. Kevade saabudes aga kisub hing rahutuks. Algab aeg, mis sobib väga hästi loominguga tegelemiseks, aga ka lõbutsemiseks ja sportimiseks. Omajagu võib su tuju rikkuda asjaolu, et peole minna ei saa – ägedate meestega flirtimisest ja tantsimisest tunned ilmselt suurt puudust! Tahaksid puhata ja mängida, ellu vaheldust ja elevust tuua.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Veenuse ja Pluuto sekstiili toel edenevad armuasjad õige hoogsalt. Sul on võimalik vastastikust usaldust suurendada, suhet tugevdada, lausa uuele tasandile viia. Palju annab sellele juurde võimalus kaisus olla ja füüsilist armastust nautida. Ent ka siis, kui pead kallimast lahus olema, on võimalik hingelisel tasandil väga tugevat sidet hoida. Perioodi viimastel päevadel võivad vanema põlvkonna sugulased rohkem tähelepanu nõuda. Ehk tuleb sul kedagi neist kuidagi aidata või hea sõnaga toetada.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Ajajärgu mõjud on soodsad. Kõrvalised asjaolud ei löö sind enam niisama lihtsalt rööpast välja. Mõistad, et just sina vastutad enda elu eest ja olenemata olukorrast on sul alati valikuid. Asjad muutuvad konkreetsemaks – sul on lihtsam kindlat plaani paika panna ja selle alusel ka tegutseda. Soodne aeg pikaajaliste projektide alguseks. Võib-olla lõikad sa keerulisest ajast kasugi, osates nutikalt kohaneda ja pakkuda ehk mingit niisugust teenust, mida ümbritsevad inimesed just praegu vajavad.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kalendritalve lõpupäevil on Päike ja Veenus veel sinuga – niisiis edenevad sinu asjad (eriti armuasjad!) soodsas suunas. Tee neil päevil otsustavaid liigutusi selle nimel, et õnn kestma jääks. Aastaaja vaheldumine toob ühtlasi kaasa asisemad-tõsisemad toonid. Äri- ja rahaasjad võtavad rohkem tähelepanu, on lootust leida uusi teenimisviise või tööotsi. Ehk korraldad oma tegevuse õige nutikalt kuidagi niimoodi ümber, et see võtab vähem vaeva, ent sissetulek sellegipoolest veidike suureneb.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?