NÄDALA HOROSKOOP | Lõvi äriasjad sujuvad õlitatult, Sõnnid olgu võõrastes kohtades käies ettevaatlikud

Maria Angel, 7. oktoober 2020

Jäär
Jõudu ja tegutsemistahet on sul sel nädalal hullupööra palju. Jäära juhtplaneet Marss on pingeseisus saatusliku Pluutoga, see toob esile su varjatud väe. Niisuguse seisuga on võimalik elus teha oluline muudatus, ent valitseb oht kellegagi tülli pöörata või midagi totaalselt nässu keerata. Jõudu on lihtsam kasutada laamendamiseks ja lõhkumiseks kui millegi uue üles ehitamiseks. Niisiis tuleb sul oma elu ohjad tugevasti pihku haarata ja tohutu energiatulv kindlakäeliselt õigesse kanalisse suunata.

Sõnn
Küllap kujuneb aeg sinu jaoks kiiretempoliseks ja üllatusrohkeks. Paigal püsida sa ei malda, oled pidevalt «lennus», ilmselt tunned end autoroolis hästi. Oled uuele avatud, võtad elu kui põnevat seiklust. Pähe turgatavad ideed, mis on nii omapärased, et kaaslastel võib olla keeruline su mõttekäike mõista. Kui võimalik, väldi reisile minekut. Võõrastes kohtades käies ole ettevaatlik, ka uusi tutvusi sõlmides on õigustatud mõningane umbusaldus inimeste suhtes, keda sa veel ei tunne.

Kaksikud
Töine asjaajamine kulgeb viperusteta ja üsna kiires tempos. Ka armuasjad sujuvad tänu lobedale suhtlusoskusele väga hästi. Seltskonnas pillud kelmikaid vaimukusi, suudad kaaslasi naerma ajada. Ägedatele meestele on lihtne silma jääda, ent pikaajalisele suhtele alust laduda siiski üsna keeruline. Aeg ei ole kuigi soodne uue äri alustamiseks ega läbirääkimiste pidamiseks äripartneritega. Suuremat sorti ostu-müügitehingud tuleks pigem edasi lükata, sest emotsioonide ajel võid praegu valesamme teha.

Vähk
Kui sul on infot juurde vaja või mingi probleem lahendada, siis lihtsalt räägi inimestega! Et vastust saada, tuleb esmalt küsimus õhku visata. Anna teistele teada, mida vajad või mille pärast sa mures oled. Küll näed – abi jõuab sinuni kiiresti. Tööl hoia rahulikku joont. Praegu pole aeg ülemuselt palka juurde küsida või vajakajäämistele töökorralduses tähelepanu juhtida. Riskantne on kenade meeskolleegidega flirtimine – arvesta sellega, et pead edaspidigi suutma nendega profilt koostööd teha.

Lõvi
Äriasjad sujuvad kui õlitatult, võid leida uusi, erilisi viise raha teenimiseks. Kergem on naistega koostööd teha, mehi on raskem mõista. Jõudu on palju, ilmselt valdab sind suur soov liikuda, sporti teha, ehk ka oma julgust proovile panna. Igasugu ekstreemsustega ole väga ettevaatlik! Töine õhkkond võib olla elektrit täis. Keegi tahab ehk suuremat muudatust ette võtta, keegi teine jällegi on sellele vastu. Võid sattuda olukorda, kus sa ei saa kõrvaltvaatajaks jääda, vaid pead pooli valima.

Neitsi
Veenuse soodsad seisud tõotavad põnevat ja suhtlusrikast nädalat. Sinu loomuomane tagasihoidlikkus jäägu nüüd tagaplaanile – mida julgem oled, seda huvitavamaks ajajärk sinu jaoks kujuneb. Tasub minna seltskonda ja avalalt naeratada, sellest piisab, et asjad juhtuma hakkaksid. Uued tutvused on lihtsad tekkima, võimalik on tuttavaks saada ka niisuguse mehega, kes sul südame eriti kiirelt põksuma paneb. Praegu tõmbavad su pilku erilised, omapärased tegelased. Üks välismaine mees võib silma jääda.

Kaalud
Suhetes võivad toimuda otsustavad murrangud. Kui sul on kombeks oma tundeid mitte välja näidata ja oled kallimaga suheldes oma meelepaha pikemat aega alla surunud, võib nüüd plahvatus toimuda. Kui miski sulle närvidele käib, saab kannatus otsa ja ütled suu puhtaks! Sellel võivad olla ootamatult positiivsed tagajärjed. Pärast suurt tormi paistab ju päike! Suurema sõneluse käigus saad auru välja lasta, nii annab pinge järele. Hiljem on võimalik ka rasketel teemadel avameelselt ja rahulikult rääkida.

Skorpion
Mõistus on vahe, suudad kiirelt reageerida. Elava fantaasia toel sünnivad lennukad ideed, millest mõni on ka reaalselt teostatav. Sõna on sinu käes võimas tööriist. Teravalt torgata sinusugune terava astlaga tegelane mõistagi oskab, ent kellele sellest kasu on? Oskusega väga täpselt ja konkreetselt sõnu seada ja neid enesekindlalt välja öelda võib palju headki teha. Kui sul on vaja rahva ees sõna võtta või kirjatööd teha, edeneb asi tulemuslikult, kui sa vaid teravat keelt talitseda suudad.

Ambur
Erilist rõõmu ja turvatunnet võib tuua suhtlus vanema põlvkonna sugulastega. Võta aega selleks, et neile külla minna ja juttu ajada. Õigemini – sul polegi eriti vaja rääkida, aga ole tähelepanelik kuulaja! Saad paremini aru, milline väärtus peitub vanemate põlvkondade kogemuses ja teadmistes. Oska vastu võtta seda, mida neil sulle anda on! Äriasjade ajamisel ole võimalikult tasakaalukas. Keegi konkurentidest võib sind kuidagi provotseerida, sul on vaja tarkust, et sellega mitte kaasa minna.

Kaljukits
Praeguses taevakaardis on nii keerulisi kui ka harmoonilisi seise, mis sind otseselt puudutavad. Kui tunned end tugeva pinge all olevat, proovi igapäevastest tegevustest veidike eemalduda ja otsi selliste inimeste seltsi, kellega saad avameelselt, südamest südamesse rääkida. Kui saad oma tunded sõnadesse panna ja ausalt välja öelda, vaibub ka torm sinu hinges. Kodustel asjadel ja suhetel hoia hoolikalt silm peal. Võimalik, et sul tuleb olla lepitajaks pereliikmete tülide klaarimisel.

Veevalaja
Nii töö- kui ka äriasjus oled sõiduvees. Küllap leiad igapäevases tegevuses palju meeldivat, uued ülesanded pakuvad põnevaid väljakutseid. Ehk tuleb sul ideid, kuidas midagi tööl paremuse suunas muuta, või leiad võimaluse oma andeid raha teenimise nimel paremini rakendada. Kui tunned ebakindlust või kipud teiste inimeste käitumise või sõnade peale kiiresti ärrituma, tuleb sul tööd teha eelkõige iseendaga. Probleemi algpõhjus peitub kuskil kaugel minevikus, keegi võib selle praegu käivitada.

Kalad
Jupiteri ja Neptuuni õnnelik sekstiil suurendab sulle loomuomast tundlikkust ja suutlikkust teisi inimesi ning maailma mõista. Tajud teiste inimeste emotsioone, oled valmis nende muresid kuulama. Sa ei pea neile nõu andma – juba su kohalolu on mõjus teraapia! Küllap räägitakse sulle huvitavaid lugusid ja pihitakse hästi varjatud saladusi, mõne inimesega võib tekkida väga usalduslik ja hingeline kontakt. On hea aeg ka iseenda sisemaailmaga tegelemiseks. Aga rahaasju ära nüüd küll korraldama hakka!

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?