Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 7. oktoober 2020

Neljapäev, 8. oktoober 2020
23. Päikese päev
22. Kuu päeva algus 20.58

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud suurele tühjusele, mis valitses enne kõike, enne materiaalset maailma. See päev on seotud teadvuse vabanemise, kinnihoitu lahtilaskmise ja vabastamisega, mis omakorda avab uued võimalused. Sel päeval võib teha kõike: alustada uusi ettevõtmisi, vahetada elukutset, abielluda ning osta uusi riideid, sest viimane on uue kesta sümbol. On kerguse ja rõõmu päev, mil ei tohi ligi lasta hirme ega melanhooliat. Kasulik on teha lõunauinak.
Kestev kuutsükli 21.päev kujundab meie sisemist struktuuri ning see on peatumatu liikumise päev. Tekivad loomingulised inspiratsioonid. Soodne on ellu viia asju, mis on seotud kohustuste ja vastutustundega. Valetamine on eriti vastunäidustatud. On vaja teha asju, mis on vajalikud tuleviku jaoks. 

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT: 
Täna on soovitav süüa kergeid, õhulisi ja hapukaid toite, milles peamine on peen ja meeldiv aroom.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.


Reede, 9. oktoober 2020
24. Päikese päev
23. Kuu päeva algus 21.46

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud religioonile, meie loomupärasele ettekujutusele jumalikest ettekirjutustest ja Loojast, mis on igaühe jaoks erinev hoolimata kuuluvusest või mittekuuluvusest. Samuti usule ja südametunnistusele, mis pannakse täna proovile. Kui vaja, siis tee ka kõige mustemat tööd, aga ära seejuures virise ega kaeble. 
Kestva kuutsükli 22.päeva märksõna on veendumus ja jõud. See on tarkuse ja salateadmiste kasutamise päev, püsivuse ja stabiilsuse proovikivi. Seetõttu on raske alustada uute ettevõtmistega, parem on lõpetada pooleliolevaid. Tuleb õppida ennast analüüsides tundma oma sisemist mina. Tuleb olla altruist, õpetada teisi, anda edasi oma tarkust ja kogemusi.

PÄEVA MÄRGID:
Kõik tänased märgid on seotud pisiasjadega. Purunenud pärlid, mahakukkunud kõrvarõngad või kiikumajäänud sõrmus on needuse, laostumise või kaotuse märgiks. Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Enda ära määrimine on takistuste märgiks. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT:
Täna on kasulik paastuda. 

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.

Laupäev, 10. oktoober 2020
25. Päikese päev
24. Kuu päeva algus 22.54

Kuu viimane veerand 3.39

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevasele tõele ja seega maailmakorrale, heategevusele, õiglusele, ustavusele ning puhtast südametunnistusest tulenevale harmooniale ja rahule. Iga ebaõiglane tegu või mõte võivad kalliks maksma minna, sest vallandavad südametunnistuse piinad rohkemal määral, kui vaja oleks. Päeva teine sümbol on jõukus, autasu ja õnnistus.
Kestva kuutsükli 23.päev on saatanlik, mõttetu tigeduse, agressiooni ja kannatamatuse päev. Meeleolud on väga muutlikud. Inimesed on valmis tülitsema, osalema igasugu avantüürides, omandamis-himulised, täitmatu isuga ja kalduvad uskuma igasugu väljamõeldisi. Tuleb jääda kindlaks enda sisemistele väärtustele ja minna kindlalt eesmärgi poole, laskmata end millestki segada.

PÄEVA MÄRGID: 
Kui sinu peale langeb linnusulg, siis tähendab see edu, rikkust ja võitu. Kui majas puhkeb õitsele mõni lill või kingitakse sulle potilill, siis on oodata õnne ja rõõmu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT: 
Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid. Loomne toit ja alkohol pole soovitavad. 

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.


Pühapäev, 11. oktoober 2020
26. Päikese päev
24. Kuu päev. Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. See on maine ja reaalne päev, mil tuleb teha kingitusi, rõõmu valmistada ja rõõmu tunda. Ei tohi laskuda ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse. Kõik alustatu tuleb viia lõpule. 
Kuutsükli 24.päev toob kaasa sisemiste jõudude ärkamise. Ohtlik midagi alustada, sest tulemus võib olla oodatule vastupidine. Selle päeva energiat tuleb realiseerida, aga kuna see on nii võimas, tuleb järgida spetsiaalseid harjutusi. Kindlasti tuleks anda kehale füüsilist koormust, teha spetsiaalseid füüsilisi harjutusi: pea peal seisu või vähemalt turiseisu.

PÄEVA MÄRGID: 
Kui kohtad kodust väljudes täis kottide või ämbritega inimest, on see saabuva heaolu, abi ja varanduse suurendamise märk. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT: 
Täna võid süüa kõike mida soovid, kuid toit peab olema mitmekesine. Juua võimalikult vähe. Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsised. 

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.

Esmaspäev, 12. oktoober 2020
27. Päikese päev
25. Kuu päeva algus 0.18

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevale. Täna tuleb jälgida taevast, kuna seal on taevased märgid ja kirjad. Samas jälgitakse taevast meid ja meie tegemisi ning toimetamisi. Tuleb järgida viisakus ja käitumisreegleid ning kodu peab olema avatud külalistele. Hea on asuda reisile, luua uusi kontakte ja suhelda. See päev võib olla üsna ettearvamatu ja võib esineda kummalisi juhtumeid, mis kõik viitavad soodsatele muutustele. See pole soodne päev ostudeks, rahalisteks tehinguteks ega finantsplaanideks.
Kuutsükli 25.päev nõuab ettevaatust mõtetega, sest täna sündinud mõtted võivad, laetuna selle päeva energiaga, iseseisvalt edasi elada. Negatiivsete emotsioonidega võib luua enese jaoks palju ebameeldivat. Tuleb kuulata tähelepanelikult oma sisemist häält. 

PÄEVA MÄRGID:
Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Kui näed taevas kolm korda sarnase kujuga pilve, seisab sul lähemal ajal ees raskustega seotud elumuutus. Määritud riided näitavad vaimset ebapuhtust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Eriti veel siis, kui Kuu paistis. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu.

TOIT:
peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite. 

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.
EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

Teisipäev, 13. oktoober 2020
28. Päikese päev
26. Kuu päeva algus 1.51

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on kriitiline ja see on Päikese päevade seast kõige raskem päev, mida võib pidada isegi saatanlikuks. See ja seotud maa ning maapõue saladustega. Naer ja nali ei ole tänase päeva kaaslased, küll aga meditatsioon ja palved. Ole rahulik õiglane ja tasakaalukas. Räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik. Ära tee tähtsaid tegusid ega alusta uute ettevõtmistega.
Kuutsükli 26.päev on üks kriitilisemaid ja ohtlikumaid, kuid mitte saatanlik. Inimestele on iseloomulik sekeldamine ja kärsitus. Kulutatakse palju energiat ja iga pisimgi asi kutsub esile ärritumise. Kuna täna on suur energiakadu, on kasulik hoiduda aktiivsest tegevusest, puhata ning teha kõike läbimõeldult, väikseima pingutusega. 

PÄEVA MÄRGID: 
Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Nina, suu või igemete verejooks tähistab kellegi hävitava või halva energia mõju, samuti haavata saamine või verejooks. Kui verd tilgub põrandale, tuleb see koht küünlatulega üle käia. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT: 
Täna võib süüa kõike peale liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi. 

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun. 
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

Kolmapäev, 14. oktoober 2020
29. Päikese päev
27. Kuu päeva algus 3.28

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on püha sõna, ka püha palve ja see on päev, mil sõna materialiseerub. Iga sõna kannab endas mõttekujundit ja säilitab vastavat väge. Seepärast tuleb hoolikalt jälgida, mida ja kuidas räägid. Kasulik on lugeda palveid või laulda mantraid. Hea on kirjutada kirju ja lugeda raamatuid ning alustada uut õppetsüklit.
Kuutsükli 27.päev nõuab loobumist illusioonidest ja endale teadvustamist, et vastutada tuleb iga oma sammu eest. See on lootuste ja otsingute päev. Inimese kohuseks on ennast leida ja anda edasi oma teadmisi. Sisemise töö tulemusena saavutatakse maailmapildi muutumine täiuslikumaks. 

PÄEVA MÄRGID: 
Kui kuuled juhuslikult endast räägitavat ja kuuled oma nime, siis on sul tugev taevane kaitse. Kui muusika saadab sind pealetükkivalt kogu päeva, siis oled kõrgemate jõudude kaitse all ja sind ootavad tulevikus tähelepanuväärsed muutused. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Kui riided rebenevad või kui kaotad nööbi, siis püüa see kindlasti üles leida, sest vastasel juhul kaotad kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

TOIT: 
Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast. 

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid. 
EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu on kahanevas faasis ja laupäeva varahommikuks ilutseb taevas kena poolkuu. See on aeg, mil inimesed hakkavad vähendama sotsiaalset aktiivsus ja üldiselt ei vaevu nad tegelema millegagi, mis ei vasta nende emotsionaalsetele vajadustele. Vahel vabastab kahanev Kuu olulisteks suheteks vajalikku energiat lihtsalt sellega, et sa pole enam valmis jõudu kulutama asjadele, mis ei ole nii tähtsad. Teisalt soovid veeta kvaliteetaega kõige kallimat inimestega, nautida omaette olemist ja rahulikke ajaviitmise võimalusi. Kipud ehk rääkima pisut enam oma elust, tervisest ja suhetest, mis on suurepärane, kui sa ei lasku liialt negatiivsusesse. Võimalik, et selle tulemusena leiad uusi vaatepunkte ja arusaamist, näed asju teises valguses ja teed oma elus vastavaid muudatusi. 

NELJAPÄEVAL kell 18.45 liigub Kuu Vähi tähemärki ja sel ajal on haavatav organ magu. Sel ajal võib ravida ja eemaldada hambaid ning panna proteese. 

PÜHAPÄEVAL kell 3.24 liigub Kuu Lõvi tähemärki ja nüüd on haavatav organ süda. Ära koorma end raske füüsilise töö või treeninguga. 

TEISIPÄEVAL kell 7.55 liigub Kuu Neitsi tähemärki ja seetõttu muutuvad haavatavaks soolestik ja seedetrakt. Soodsad on kõik maksa ja nahka puhastavad ning nende organite raviprotseduurid.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?