NÄDALA HOROSKOOP: kelle elu võtab põnevad pöörded ja kellele toob uue töö?

Koostanud Maria Angel, 16. september 2020

Jäär

21. märts – 19. aprill

Võta elu rahulikult ja asjalikult. Tee sel nädalal tööplaane, vajaduse korral võta ette ümberkorraldused. Ülemustega läbirääkimiste pidamine võib hea tulemuse tuua, kui suudad kannatlik olla ja süsteemselt oma mõtteid selgitada. Tunnista endale ausalt lünki oma teadmistes ja oskustes – neid on võimalik parandada, tuleb vaid end kokku võtta ja õppima hakata! Tööasjad ja eraelulised suhted tasub lahus hoida, ehkki töises õhkkonnas võib tekkida võimalus isiklike suhete algatamiseks.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Peale kohustuste leia aega ka elu lõbusama poole jaoks. Soovitatav oleks leida uusi võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks. Kui lähed nüüd koolitusele või huviringi, võib see kujuneda meeleolukaks ja pakkuda põnevaid üllatusi. Võid saada kasulikke teadmisi ja tutvuda huvitavate inimestega. See, mida praegu õpid, kulub tulevikus marjaks ära – ka hobidega seoses omandatut saad kunagi praktilises elus rakendada. Ära sega end teiste inimeste konfliktidesse, mis otseselt sind ei puuduta.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Küllap on tähelepanu suunatud suuresti töö ja perega seotud teemadele. Lähedaste inimeste vajadustesse ja nende probleemidesse suhtu tõsiselt. Võta aega, et tähtsatest asjadest segamatult ja ausalt rääkida! On sõlmküsimusi, mis vajavad lahti harutamist ja nüüd on sul võimalik leida sobiv viis tegutsemiseks, lahenduste leidmiseks. Ilmselt tahad nüüd rohkem pidutseda, puhata ja igapäevasesse kohustusterikkasse ellu vaheldust otsida. Romantilised seiklused võivad võtta põnevaid pöördeid.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sul tasub maailma uudishimuliku pilguga vaadata, ennast arendada, teadmisi koguda ja praktilisi oskusi õppida. Info liigub kiiresti, sinuni jõuab just see teave, mida vajad – pead selle ära tundma ja kinni püüdma! Suudad olulised asjad meelde jätta. Suhete vallas pead olema tõeline diplomaat. See, mida ootab su kallim, võib olla vastuolus sellega, mida eeldavad sinult perekonnaliikmed. Võid tunda, et teised avaldavad sulle tugevat survet. Sinul on õigus lähtuda iseenda tunnetest ja vajadustest!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Aeg sobib töö ja äritegevuse planeerimiseks, strateegia paika panemiseks. Saad läbi mõelda, mis on su eesmärgid, kuidas täpselt nendeni jõuda. Mõtle ka sellele, kellega oleks kõige otstarbekam koostööd teha. Otsustavate sammude tegemisega tasub oodata reedeni. Väljavaated töise edu saavutamiseks on väga head. Õnnestuvad just sellised projektid, mis peavad ajas kaua vastu pidama, mis toovad edu pisitasa, aga kindlalt. Sul tuleb olla kannatlik ja pühendunud, ehk pead end veidike takka sundima.

Neitsi

23. august – 22. september

Neljapäeval kell 14.00 toimub Kuu loomine Neitsi märgis. On sinu jaoks oluline aeg, mil saad julge pilguga tulevikku vaadata ja pikemaks ajaks eesmärke seada. Noorkuupäeval mõtle plaanid hoolikalt läbi, pane oma salasoovid selge sõnastusega kirja. Saada soovid universumisse teele – usu, sind toetatakse! Kuu kasvades hakka astuma samme selle nimel, et unistusteni jõuda. Pole tähtis, mida arvavad teised. Kõige olulisem, et oleksid ise enda vastu aus ja lähtuksid enda sisemistest vajadustest.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Rutiinne tegevus või igapäevased kohustused tunduvad nüüd üsna igavad. Sind võib vallata sisemine rahutus. Tahad tegutseda, seigelda, salapäraste ja põnevate isikutega tutvusi ning võib-olla isiklikumaidki suhteid luua. Alateadvuse mõju võib olla tugev, sa ei pruugi mõista oma tujude ja kõhkluste-kahtluste algpõhjusi. Merkuuri pingeseisud Jupiteri ja Pluutoga muudavad sind kärsituks, võid enda oskusi ja võimeid üle hinnata. Hoidu teistele ideid peale surumast, neil on õigus oma arvamusele!

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Perioodi esimesed päevad võivad tuua pingeid sõprussuhetesse. Sellegipoolest saad just ebakõlade kaudu selgemaks, kuidas edasi liikuda, kellele ja kui palju loota tasub, keda aga pole mõtet usaldada. Väga tähtis on leida enda kõrvale parimad kaaslased. Mida päev edasi, seda rohkem on sul jõudu, pealehakkamist ja otsustavust. Üksinda tegutsemist aeg ei soosi – järjest tähtsamaks saab koostöö. Kui kuulud meeskonda, kellel on ühine eesmärk ja kus üksteist pidevalt toetatakse, pole miski võimatu.

Ambur

22. november – 21. detsember

Auahnust on omajagu. Tahad silma paista, ka teistele tõestada, et oled tark ja osav. Küllap oled täis otsustavust karjääriredelil edasi pürgida. Taevaseisud on aga vastuolulised – ühest küljest on võimalused väga head, ent liikuda tuleb sammhaaval, väga mõõdetud tempos. Seda on sul keeruline teha – kipud praegu eriti kärsitu olema ning sul on raske keskenduda. Ümberringi on nii palju põnevat, valikuid on raske teha. Kui aga teed mitut asja korraga, sahmid ülemäära, valgub su energia laiali.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Hea aeg selleks, et alustada õpinguid või võtta ette silmaringi laiendav reis. Kui pead hetkel reisimist riskantseks, võid kaugemat perspektiivi silmas pidades plaane teha. Väga põnevaks võib osutuda õppimine interneti teel rahvusvahelises grupis. Töises keskkonnas isiklike suhete loomine võib pakkuda küll teravaid elamusi, aga arvesta sellega, et see võib olla omajagu riskantne. Kipud enne tegutsema ja siis mõtlema, suhete vallas võib selline käitumine aga kaasa tuua päris palju segadust.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Perioodi algus võib olla pingeline. Eriti juhul, kui sa ei vaevu oma emotsioone analüüsima ega otsi nende algpõhjusi. Pinge on märgiks, et tuleb aeg maha võtta ja sisemise tasakaalu saavutamise nimel tööd teha. Lähtu enda vajadustest, mitte üldtuntud tõekspidamistest. Vaata endasse, proovi mõista, mis on see, mis haiget teeb ja sind vihale ajab. Hoidu viha ajel tegutsemast – sellega võiksid kahjustada ennekõike iseennast. Mida paremini mõistad ennast, seda lihtsam on teistega suhelda.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Võta vaatluse alla suhete teema. Kuivõrd õnnelik oled praegustes suhetes, mida ootad tulevikult ning mida saad ise ette võtta selleks, et asjad edaspidi (veelgi) paremini sujuks? Sul ei ole võimalik teisi inimesi muuta, küll aga saad nende käitumist mõjutada selle kaudu, mil viisil nendega suhtled ja milliseid signaale neile saadad. Kui su kõrval ei ole kindlat partnerit, on lähiajal lootust sobivat inimest kohata. Hoolitse selle eest, et õigel hetkel õiges kohas olla ja vastupandamatu välja näha!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?