Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 9. september 2020

Neljapäev, 10. september 2020
25. Päikese päev
23. Kuu päeva algus 22.27

Kuu viimane veerand 12.26

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev esindab taevast tõde õiglust ning ustavust. Kui sinu südametunnistus on puhas, siis tõotab see päev harmoonilist ja rahulikku olu. Hea on leppida, maksta tagasi võlgu, teha kingitusi, aidata abivajajaid ning valmistada teistele rõõmu. Ent ebaõiglased teod, kurjustamine ja valetamine muutuvad sügavateks hingepiinadeks.
Kestev kuutsükli 22.päev nõuab lepingute ja koostööplaanide igakülgset kontrollimist. Võimalik on ennustada oma tulevikku. Selleks on hea mediteerida oma horoskoobi, sümbolite, piltide, tähestiku kirjatähtede, yantra`te ning muude asjade juures, mis võivad anda mitteverbaalseid teadmisi. Iga selline ese võib avada tee salajastele teadmistele. Väldi kiirustamist ja äkilisi liigutusi.

PÄEVA MÄRGID:
Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Kui sul neist asjadest kahju pole, siis saad palju enam tagasi. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Kui miski koju ununes, on see halb märk. Kui võimalik, palu see asi kellelgi ära tuua. On oluline, et sa üle oma korteri või maja läve tagasi ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:
Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.


Reede, 11. september 2020
26. Päikese päev
24. Kuu päeva algus 23.06

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on õiglus ning lisaks on see päev on pühendatud aususele, väärikusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja õiglase varanduse kasvule. See on maine, maiste rõõmude ja kingituste tegemise päev. Tee kõike, mida soovid, aga tee seda südamest.
Kestev kuutsükli 23.päev kätkeb endas mõttetut tigedust, agressiooni ja kannatamatust, sest tegemist on saatanliku päevaga. Kuigi ausad ja kõrgeltarenenud inimesed saavad täna oma töös soodsaid tulemusi, tuleks kõiges siiski ettevaatlik olla. Päeva energiate õige kasutamine võib avada tervendajavõimed.

PÄEVA MÄRGID:
Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Ei tohi teha sisseoste tehes rahakotti päris tühjaks, sest see toob kadu ja pettumust. Kui leiad sõrmuse, vääriskivi, ilusa kivi, siis saad partneri ja peatselt asute soodsale koostööle. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsised.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane. Kanna ehteid ja sõrmuseid, sest täna peavad naised olema väga ilusad.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.

Laupäev, 12. september 2020
27. Päikese päev
24. Kuu päev.
Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevale. Seepärast, kui ilm seda lubab, siis on hea viibida värskes õhus, teha pikki jalutuskäike ning jälgida taevaseid märke ja kirju. See on hea päev kauge reisi alustamiseks. Väga tähtis on järgida viisakusreegleid. See päev võib olla üsna ettearvamatu ja võib esineda kummalisi juhtumeid, mis kõik viitavad soodsatele muutustele.
Kuutsükli 24.päev esindab sisemiste jõudude ärkamist. Kindlasti tuleb anda kehale füüsilist koormust, teha spetsiaalseid füüsilisi harjutusi: pea peal seisu või vähemalt turiseisu. Soodne päev erinevate haiguste ravimiseks, ka ekstrasensoorseks raviks.

PÄEVA MÄRGID:
Öösel tuleb vaadata taevasse ja esitada küsimusi, sest langevad tähed annavad vastuseid. Naiste jaoks on paremalt vasakule langev täht jaatav, vasakult paremale langev täht eitav vastus, meeste jaoks vastupidi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist.

TOIT:
Tuleb süüa eelnevalt valmistatud toitu. See peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Juua võib valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun. Pole soovitav end jumestada ega kanda ehteid: ole võimalikult loomulik ja ehe.


Pühapäev, 13. september 2020
28. Päikese päev
25. Kuu päeva algus 0.04

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on väga kriitiline, sest on seotud maapõue, nii selle varanduste ja saladuste kui ka maapõues peituvate deemonite ja koletistega, kes sealt täna välja ilmuvad. Kui tunned energiatõusu või sul veab ootamatult, siis on see märk, et sind ahvatlevad pimeduse jõud. Pidev raskustunne ja tunne, et oled räpane ja tahad end pesta on märgiks, et sinus toimib kaitse täna ründavate saatanlike energiate eest.
Kuutsükli 25.päev on üsna maagiline. Toimub astraali üleminek füüsilisse plaani ja astraalsed kujutised võivad muutuda nähtavaks. Ole ettevaatlik oma mõtete ja emotsioonidega, sest täna sündinud mõtted võivad nagu fantoomid, laetuna selle päeva energiaga, iseseisvalt edasi elada. Negatiivsete emotsioonidega võib luua mingi monstrumi.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui sinu all laguneb miski: trepiastmed, põrand, voodi vms., siis viitab see salavaenlasele, kes on sind neednud või kaetanud. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

Esmaspäev, 14. september 2020
29. Päikese päev
26. Kuu päeva algus 1.21

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Pühale Sõnale ja nagu võib arvata on see sõnamaagia päev. Hea päev, et alustada uut õppetsüklit, kursuseid või pidada loenguid. Päev toetab aktiivsust kõigis algatustes. Kasulik on lugeda palveid ja laulda mantraid ning pühendada see päev peamiselt enesele.
Kuutsükli 26.päeva tähis on kärnkonn, mis tähistab sellist tarkust, millest inimesel mingit kasu ei ole, kuna ta satub oma saavutustest liigsesse vaimustusse. Illusioonid segavad enesehinnangut. Vale enesehinnangut saame jälgida läbi selle, kuidas suhtuvad meisse täna teised inimesed.

PÄEVA MÄRGID:
Kui aevastasid kohe peale ärkamist, eriti kui aevastasid 3x järjest, siis tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui komistad, naised vasaku, mehed parema jalaga ja seejuures isegi kukud, on see hea märk, sest sind hoitakse õnnetustest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse. Sulle võidi unes anda juhtnööre, kuidas end parandada ja mida teha, et elu paraneks. Kui unes kuulsid muusikat, siis on oodata abi ja kaitset.

TOIT:
Kasulikud on köögiviljasupid, värskekapsa- ja porganditoidud. Hapendatud kapsad ja kurgid pole soovitavad, samuti lihatoidud. Juua võib õlut ja valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

Teisipäev, 15. september 2020
30. Päikese päev
27. Kuu päeva algus 2.52

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva valitseja on Püha Vaim. See on igavesele valgusele pühendatud päev, mis lõpetab iga päikesepäevade tsükli, kuid samas tähistab suurt kosmilist tsüklit, milles lõpuks jääb valitsema igavene valgus, mis omakorda sümboliseerib jumalikkust, headust, vaimsust, hingelisust jne. Täna tuleks teha kokkuvõtteid möödunud kuust, vaagida õnnestumisi ja möödalaskmisi ning leida viimaste põhjused, et uus tsükkel tuleks parem ja tegusam.
Kuutsükli 27.päev toetab intuitiivset tajumist, et oskaksid teha õigeid otsuseid. Ole teadlik oma lootustest ja eesmärkidest. Loobu illusioonidest ja teadvusta endale, et sina ise vastutad iga oma mõtte, sõna ja teo tagajärgede eest. Ära lase end allutada infoallikate hüpnootilistele mõjudele: sa kas kuula tähelepanelikult või lülita välja.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Lihtsalt ilusa või vääriskivi leidmine toob õnne, toetust ja abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Parim unenägu, kui nägid peeglit või ennast peeglist, sest see on puhastumise ja ebaõnnest vabanemise märk.

TOIT:
Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta.
EBASOODSAD VÄRVID: must.


Kolmapäev, 16. september 2020
1. Päikese päev
28. Kuu päeva algus 4.29

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva valitseja on Looja ise. Algab uus päikesepäevade tsükkel, mille tootem on valge hobune ja valitseja Mithra, taevane lepingute, õigluse ja kosmiliste seaduste täitmise kaitsja. See on katsumuste kuu ja katsumused on seotud valguse tee valikule ustavaks jäämisega. Päev kaitseb neid, kes on jõudnud Õpetuse juurde. See on päev, mil ilmneb loominguline alge. Tee plaane järgnevaks kuuks ja mõtle kõik hästi läbi.
Kuutsükli 28.päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ning unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ning hoia emotsioonid kontrolli all.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad särava, hiilgava eseme, siis ootab sind edu; kui naela, siis saad toetuse. Sinu kohal lööv välk ennustab suurt rõõmu. Juhuslikult kustunud valgus või tuli näitab, et sinu plaanid ei täitu või pöörduvad sinu vastu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi. Kui nägid unes tuld, siis tähistab see kõikide vaenlaste “ära põletamist”.

TOIT:
Hea on küpsetada pannkooke ning pirukaid. Juua võib punast, maitsestatud veini või hõõgveini.

SOODSAD VÄRVID: Heledad ja kirkad.
EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Neljapäevaks on Kuu kahanenud poolkuuks. Sel ajal pole vaja muret tunda liialduste pärast, sest see Kuu faas toimib otsekui pidurina. Mõtiskle asjade kulgemise üle, analüüsi ja vaagi saadud teavet. Võid tunda soovi tihemini mediteerida ja olla üksinda. Lase õhul selgineda ja lõpeta pooleliolevaid tegevusi. Ilu seisukohalt ole hoolikas näonaha puhastamisel: kasuta looduslikult puhtaid maske, puhastustooteid ja toonikuid.

REEDEL kell 11.22 liigub Kuu Vähi tähemärki ja nüüd tuleb hoolitseda oma mao eest. Seedehäirete korral kasuta taimeravi vahendeid. Soodsad on kõik jalgade, põlvede ja kõõlustega seotud operatsioonid ja raviprotseduurid. Hea on ravida ka ainevahetuse häireid.

PÜHAPÄEVAL kell 18.32 liigub Kuu Lõvi tähemärki ja Lõvi valitseb südant, kuid ka vereringet. Rahulikud jalutuskäigud teevad head, kuid loobuda tuleb rahmeldamisest ja liigsest aktiivsusest.

TEISIPÄEVAL kell 21.37 liigub Kuu Neitsi tähemärki, mis muudab haavatavaks soolestiku ja seedetrakti kuid ravile hästi alluvaks muutuvad maks ja nahk. Soodsad on kõik nende puhastus- ja raviprotseduurid. Ravimtaimed, mis on korjatud selle Kuu seisu ajal, mõjuvad hästi mitte ainult maole, vaid ka verele, närvidele ja kõhunäärmele.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?