Horoskoop 9.−15. september

Koostanud Maria Angel, 9. september 2020

Jäär
21. märts – 19. aprill
Algab sinu jaoks oluline, kuid mõneti ka tavatu ja keeruline periood − Jäära märgi juhtplaneet Marss alustab retrograadset liikumist. Sul tuleb tasapisi hoog maha võtta, pilk pigem sisemaailma pöörata. Jõuvarud on piiratud ja tempo aeglasem, kui sinu jaoks harjumuspärane. Oled sunnitud tegema asju, millest parema meelega ära viiliksid. Tuleb vanu vigu parandada ja lõpule viia pooleli jäänud ettevõtmisi. Alles siis, kui võlad tasutud, saad kergelt ja vabalt alustada puhtalt platsilt.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Nädal tõotab tulla vaheldusrikas ja lõbus, eriti suhete vallas. Rutiini sa praegu ei kannata ja elad oma elu ise huvitavaks. Küllap väisad lustakaid üritusi, keerutad uljalt tantsujalga ning võtad põnevate inimestega sujuvalt jutu üles. Taipad kenadele meestele salapäraselt naeratada. Et ihkad nüüd ennekõike uudsust ja vaheldust, on ka suhted eriliselt kiired tekkima ja arenema. Seda, kas mõni praegu sõlmitud kontaktidest ka sügavama sõpruseni viib, näed alles lehtede lagunemise aegu.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Kui sinu töö on niisugune, mis su loomusega sobib ja rõõmu pakub, on praegune aeg harmooniline. Ent kui pead tegema midagi niisugust, mis tundub üle jõu ja mõistuse käivat, tuleb tavapärasest veelgi rohkem pingutada. Samas on võimalik, et kui korralikult planeerid, saad ette võtta soodsaid muudatusi tööelu vallas. Seda tuleb teha tasapisi ja ettevaatlikult, samm-sammult. Kui otsustad töökohta vahetada, ära mingil juhul enne vana ust kinni löö, kui uus leping sõlmitud ja allkirjastatud.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Kui oled lapsevanema rollis, jäta muud tegevused veidikeseks kõrvale ja pühendu täiega oma lastele. Neil võib olla probleeme, mille lahendamisel sinu abi marjaks ära kulub, aga nad ei pruugi sellest rääkida, kui oled millegi muuga hõivatud. Võta aega, ole valmis südamega kuulama ja hoidu hinnangute andmisest. Paarisuhte seisukohalt on nädal paljutõotav. Küllap saad kallimaga selgeks rääkida nii mõnegi olulise sõlmküsimuse, salajased ühised hetked magamistoas on kirelõõmast laetud.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Julge pealehakkamine on kahtlemata pool võitu. Aga siiski – kõigest pool! Sul on mingi huvitav projekt käima lükatud, küllap on algus õige hästi õnnestunud. Ent kui enne eesmärgini jõudmist vaimustusse satud, edusamme tähistad või nendega kellegi ees kiitled, võid edu käest mängida. Ole valmis pikaajaliseks järjekindlaks tööks, tõusude vaheldumiseks mõõnadega. Ära alahinda oma konkurente. Nendega silmitsi seistes meenuta endale alati, et rääkimine on hõbe ja vaikimine kuld.

Neitsi
23. august – 22. september
Perioodi alguspäevil võid olla veidike hajevil ja unistavas meeleolus. Loominguline tegevus sobib paremini kui täppistöö, kallimalt ootad erilist tähelepanu ja romantilisi armuavaldusi. Mida päev edasi, seda reipamalt ja tegutsemishimulisemalt ennast tunned. Esmaspäevane Päikese ja Pluuto trigoon annab impulsi julgeks ning otsustavaks tegevuseks. Õnnestub seisakupunktist üle saada, olukorda soodsas suunas muuta. Mis varem kehvasti läinud või pooleli jäänud, saab nüüd uuesti, hästi tehtud.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Liigne jutukus võib äriasjus sulle päris vastik vaenlane olla. Kui sul läheb rahaliselt hästi või on sul eriti nutikaid ideid, siis ei ole praegu küll kuigi tark seda kogu maailmale kuulutada! Ettevaatamatu käitumisega võid mõnele konkurendile trumbid kätte mängida, niisiis kaalu hoolikalt iga käiku. Väga hästi sujub suhtlus vanema põlvkonna sugulastega. Märkad teatava üllatusega, et olenemata vanusevahest mõistate maailma asju üsna ühtmoodi ja saate üksteisele tubliks toeks olla.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Silmad ja kõrvad tasub nüüd lahti hoida – oluline info on liikvel ja kunagi ei tea, kus ja millal see sinuni jõuab. Võib-olla edastab keegi sulle midagi otsesõnu, ent tõenäolisem on, et kuuled miskit kaasreisijate vestlustest ühistranspordis või mingil muul pealtnäha juhuslikul viisil. Aeg sobib hästi ka teistele oluliste sõnumite edastamiseks ja asjade selgeks rääkimiseks. Näiteks töisteks läbirääkimisteks ja nõupidamisteks või mõnusaks pikaks avameelseks vestluseks kalli sõbrannaga.

Ambur
22. november – 21. detsember
Oled natuke rahutu – tahaksid tegutseda kiirelt ja jõuliselt, ent sulle surutakse peale aeglasemat tempot. Ehkki äriasjad on suuresti tähelepanu keskpunktis, ei ole praegu veel hea aeg suuremate otsuste või oluliste tehingute tegemiseks. Võta parem vabamalt, viska vähemalt mõneks ajaks raha- ja töömõtted peast ning mine seltskonda. Lõbusal üritusel võivad arenema hakata ootamatud sündmused. Võid tuttavaks saada salapärase ja köitva meessoost tegelasega, kes üsna intrigeerivat juttu ajab.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Sinule annavad praegused taevaseisud reipust ja optimismi juurde. Julged ette võtta asju, mida sa muidu ehk pelgaksid. Kui oled avatud meelega ja usaldad universumit, tabavad sind õnnelikud juhused ja ootamatud võimalused. Ent ära usu kõike, mida sulle räägitakse! Võimalik, et keegi üritab sind sihilikult eksiteele viia või jõuab kogemata kombel sinuni poolik või moonutatud info. Enne kui kuuldu põhjal järeldusi teed või kellessegi suhtumise välja kujundad, tasub fakte kontrollida.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Tekkida võib olukordi, kus tuleb pühenduda teise inimese heaolule. Keegi vajab abi, toetust ja julgustust. Võimalik, et pead enda ajagraafiku ümber tegema ja mõnele üritusele minemata jätma. Pärast on sul ikkagi hea tunne, kui teise silmis tänulikku pilku näed ja häid sõnu kuuled. Keegi tuttavaist võib mingi vana erimeelsusi tekitanud teema jälle jutuks võtta. Olgugi et sina pidasid asja lõpetatuks, tema järele ei anna. Mis siis ikka, võta ette kannatlik ja aus vestlus, et kõik ära klaarida.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Äriasjade korraldamisel on vaja kannatlikkust ja paindlikkust. Võimalik, et pead varasema tegevuskava ümber tegema ja jupp aega ootama, et tegutsemiseks õige hetk ära tabada. Kõhutundest on rohkemgi kasu kui mõistuse häälest. Usalda ennast, märka oma emotsioone ja tee iseennast kuulates kasulikke otsuseid. Sõiduvees oled ka juhul, kui su igapäevane tegevus on loominguline ning saad aega ise planeerida. Võid aga olla üsna lobisemishimuline. Jälgi end, ära saladusi kogemata kombel välja räägi!

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?