Horoskoop 15.–21. juuli

Naisteleht, 15. juuli 2020

Naistelehe iganädalane horoskoop annab aimu, mis ootab iga tähemärgi esindajat ees. Samuti leiad siit tähelepanekud ja soovitused, kuidas nädal edukalt mööda saata.

JÄÄR
Korraldamine ja juhtimine on endiselt tähtsad, kuid tuleks teha muudatusi, mis vabastaksid sind pingest ja paneksid asjad ladusamalt toimima. Nii saaksid rohkem puhata ja tervis paraneks.
Pane tähele! Jätka karjääriredeli kindlustamist. Tee plaan, mis aitaks sul tulevikku stabiliseerida kas tegutsedes või õigeid otsuseid tehes. Aga ära sealjuures olevikku unusta!

SÕNN
Kõiges, kus oskad rakendada oma loovust, saavutad hiilgavaid tulemusi. Armastuse vallas võib juhtuda sel kuul üht-teist huvitavat. Leia võimalusi, kuidas olla muutuste keskel paindlikum.
Pane tähele! Tegele maksu- ja õigusküsimustega. Löö kord majja, siis saad rahuliku südamega edasi liikuda. Suhetes sugulastega loo stabiilsust. Mõtle, kas tahaksid end täiendada, muuta, õppida ...

KAKSIKUD
Mingi liit või oletatav sõprussuhe pole enam see, mis varem. Tee endale selgeks, mida sa tahad ja mis on sulle suhetes oluline, eriti romantilistes suhetes. Võib-olla ei kasuta sa oma vaba aega eriti mõistlikult.
Pane tähele! Muuda säästude haldamine efektiivsemaks ja pea seejuures silmas pikemaid perspektiive. Suhetes näe kõiki pooli, mitte ainult seda, kuidas teised sinu meelest sinuga käituma peaksid.

VÄHK
Üht-teist on muutumas. Sul tuleb aru saada, millest on tekkinud pinged või kaos, ja püüda korralageduse allikas likvideerida ning edasi liikuda. Isikliku elu võimalikud probleemid võivad laheneda.
Pane tähele! Tähelepanu keskpunktis peaksid olema suhted, millele oled tõeliselt pühendunud. Tegele sellega, mis vajab muutmist, lõpuleviimist või kohandamist. Kuula oma südant!

LÕVI
Luba neil, kellega läbi käid, näidata sulle, millega nad tegelevad ja millised on nende soovid. Siis saate otsustada, kui palju aega ja energiat sa oled valmis nendesse panustama. Väldi närvilisust.
Pane tähele! Väldi ületöötamist, vaata probleemidele kohe otsa ja võta midagi ette stressi maandamiseks. Aga väldi vähemalt seda koormat, mis ei pea olema sinu kanda. Jälgi, millal ja mida sööd.

NEITSI
Tänu sõpradele on su elus rohkem soojust ja lohutust. Seltsielu tõstab tuju. Rahaasjad nõuavad endiselt tähelepanu, eriti tulevikuplaane silmas pidades. Väldi mõttetuid oste.
Pane tähele! Lapsed on rahutud, nõuavad rohkem aega ja pühendumust. Püüa leida tasakaal, ära lepi kaosega – iga soov leida aega lõdvestumiseks ja teha asju, mis sind rõõmustavad, on omal kohal!

KAALUD
Mida aeg edasi, seda rohkem tunnetad oma tugevaid külgi ja seda, mida millegi kohta arvad. Nii saab sulle selgemaks, kus on sinu elus asjad tasakaalust väljas. Kodus loodad leida mugavust ja rahulikkust.
Pane tähele! Leia õige tasakaal kodu ja karjääri vahel, luba endale piisavalt puhkeaega koos perega. Oluliselt võimendatud on oskus näha asju perspektiivis.

SKORPION
Tahad mõelda teistest vaid hästi, kuid sisetunnet ei maksa ignoreerida. Tõearmastus on üks sinu põhilisi tugevusi. Rahaasjadele tuleks läheneda loomingulisemalt, oluline on turvatunne. Meeldivaid tegevusi ei maksa edasi lükata.
Pane tähele! Tähtis on, kuidas suhtud oma lähedastesse. Kui keegi neist näitab oma emotsioone ja on väga tundlik, suudad konstruktiivselt reageerida. Ära lase teistel endalt liialt energiat röövida.

AMBUR
Sinu tugevaim pool on endiselt loovus. Muudatus, mida oled plaaninud seoses ühe ühingu või grupiga, annab positiivseid tulemusi. Oled loomult sõltumatu ega lase end ära kasutada.
Pane tähele! Fookuses on see, mida endast arvad ja kuidas end tunned. Praegused otsused mõjutavad suures osas seda, millises tempos ülejäänud aasta kulgeb. Niisama triivimise asemel tegutse!

KALJUKITS
Järgmise nädala lõpuni on su seltsielu kiirem kui varem. Näed, milliseid asju tuleks sul maailmas uurida ja kuidas uusi kontakte luua. Lahendades mingi karjääriga seonduva probleemi, avad uusi teid.
Pane tähele! Su tavaline rahulik ja keskendunud olek on veidi kõikuma löönud, suhetes on isegi oht üle pingutada. Hoidu olukordadest, kus keegi kellelegi liiga peale käib.

VEEVALAJA
Leping vajab suuremaid või väiksemaid muudatusi. Tähelepanu võib nõuda võlg või muu rahaline kohustus. Järgmised kuud toovad ümberkorraldusi töös. Sugulasel on probleem, mis puudutab ka sind.
Pane tähele! On lihtne elada, kui ei pea oma tunnetega tegelema. Ent nüüd oled lihtsalt sunnitud oma sisemisele minale otsa vaatama. Kõik, mida teed negatiivsusest vabanemiseks, annab jõudu.

KALAD
Toimumas on midagi head. Avaneb uks, mis viib mõne soovi täitumiseni. Leia endale meeldivaid tegevusi, mis sind vaimselt rikastavad ja kehaliselt ergutavad.
Pane tähele! Süsteem, mis on tekkinud sõprade ja muude kontaktide ümber, tahab sind justkui muutustesse tõmmata. Kõik see mõjutab su tulevikuplaane ja lemmikunistusi.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?