Avesta – praktilised õpetused igaks päevaks

Naisteleht, 15. juuli 2020

Neljapäev, 16. juuli
29. Päikese päev
25. Kuu päeva algus 1.23

PÄEVA OLEMUS Päikese päeva märksõna on Püha Sõna – sel päeval sõna materialiseerub. Iseäranis hea päev osalemiseks töötubades, meistrikodades, laagrites. Jälgi hoolega kuuldut ja seda, mida ise räägid. Loe palveid ja mantraid. Õhtul käi saunas, lõbutse ja naera iseenda üle, sest see on parim kaitse mustade mõtete vastu.

Kuutsükli 25. päev soovitab teha puhastavaid harjutusi ja kuulata enda sisehäält. Ole ettevaatlik oma mõtete ja sõnadega ning tähelepanelik iga saadud info suhtes. Täna on kõik tähenduslik.

PÄEVA MÄRGID Kui aevastasid kohe peale ärkamist, eriti kui aevastasid kolm korda järjest, tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui leiad nahkeseme, saad abi. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Kui komistad, naised vasaku, mehed parema jalaga, ja seejuures isegi kukud, on see hea märk. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed, kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse. Sümboolsed unenäod on tähenduseta.

TOIT Söö köögiviljatoite. Hapendatud kapsad ja kurgid pole soovitavad, samuti lihatoidud.

SOODSAD VÄRVID Kuldne, kollane, helelilla ja muud kirevad toonid

EBASOODSAD VÄRVID Ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

Reede, 17. juuli
30. Päikese päev
26. Kuu päeva algus 1.39

PÄEVA OLEMUS Päikese päev esindab Püha Vaimu, igavest valgust, mille võit katkestab suletud ajaringi, milles me areneme ja karmat realiseerime. Sobiv päev kokkuvõtete tegemiseks ja möödunu vaagimiseks. Lükka edasi kõik toimetused, mis vähegi kannatavad. Hea aeg palveteks, kirikus käimiseks ja kadunute mälestamiseks.

Kuutsükli 26. päev õpetab meid loobuma illusioonidest. Hinda kõike objektiivselt, eelkõige iseend ja oma käitumist.

PÄEVA MÄRGID Parim märk on näha vikerkaart. Kui kell jääb juhuslikult seisma, tähendab see halva perioodi lõppu. Toimub üleminek teisele tasandile. Kui rõivad rebenevad või tuleb nööp eest, vabaned puudusest või takistustest. Kui näed välku või ootamatut valgust, räägib see valgustumisest ja selgeltnägija võimete omandamisest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Ideaalne, kui nägid peeglit või ennast peeglist. See on ebaõnnest vabanemise märk.

TOIT Söö piimatoite, eriti hapupiimatooteid

SOODSAD VÄRVID Kõik peale musta

EBASOODSAD VÄRVID Must

Laupäev, 18. juuli
1. Päikese päev
27. Kuu päeva algus 2.04

PÄEVA OLEMUS
Algab uus päikesepäevade tsükkel, mille valitseja on Ameretat (Surematu). Ta kingib meile vaimsed tiivad. Loomeviljad jäävad siia maailma ka siis, kui ise siit kord lahkume.

Kasuta seda päeva uute plaanide tegemiseks ja mõtete realiseerimiseks.
Kuutsükli 27. päev soosib loobumist illusioonidest. Teadvusta endale, et sa ise vastutad iga oma sammu eest. Ole teadlik lootustest ja eesmärkidest. Kui need on segased, muutub kõik veelgi segasemaks. Vali hoolikalt sõnu, sest täna on sõnal vägi sees.

PÄEVA MÄRGID Kui leiad särava eseme, mündi, nõela, naela või ilusa klaasikillu, saadab sind edu ja abi. Vanasti visati sel päeval ristteele münte või jagati kerjustele, et Looja kingiks küllust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, oota rikkust ja abi. Kui nägid unes välku, oota elumuutust paremusele.

TOIT Küpseta pannkooke ja pirukaid. Joo punast, maitsestatud veini või hõõgveini.

SOODSAD VÄRVID Heledad ja kirkad

EBASOODSAD VÄRVID Tumedad ja sünged

Pühapäev, 19. juuli
2. Päikese päev
28. Kuu päeva algus 2.42

PÄEVA OLEMUS Päikese päev kuulub headele ja õilsatele mõtetele, millest omakorda sünnivad head sõnad ja teod. Päev on pühendatud harmoonia ja tasakaalu saavutamisele. Loobu kahtlustest ja rumalatest mõtetest. Näe selgelt oma võimalusi ja määratle tegevuskava. Kõike peab läbima õiglus ja õilsus. Ära keeldu abipalvetest.

Kuutsükli 28. päev soodustab vaimset ärkamist. Ole kõrgendatud meeleolus, mõtle häid mõtteid, tegele sisevaatlusega ja kontrolli emotsioone. Tšakrad on avatud, aga enne nendega tööle hakkamist tee puhastavaid harjutusi. Esineb palju selgeltnägemise ja telepaatiajuhtumeid.

PÄEVA MÄRGID Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist. Leitud raha või metallesemete üles võtmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Kui täna ostetud ese puruneb, kaob või rebeneb, ei tohi sa kuu aja jooksul midagi osta. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes teed, reisi, puud, tähistab see heaolu ja soovi täitumist.

TOIT Söö salateid, võileibu, suupisteid. Piim ja hapupiim on head, kuid vein pole soovitav.

SOODSAD VÄRVID Kollane, helesinine ja rohekassinine

EBASOODSAD VÄRVID Punane, oranž ja lilla

Esmaspäev, 20. juuli
3. Päikese päev
29. Kuu päeva algus 3.39
Kuuloomine ja 1. Kuu päeva algus 20.33

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev on seotud tule stiihiast pärineva loomingulise algega. Samas varanduse ja ausalt teenitud raha kogumisega. Ära tee kulutusi, tegele lähedaste ja kodu probleemidega. Laula ja loe palveid.
Kuutsükli 29. päev toob kaasa saatanlikud energiad, igal juhul aja endast eemale negatiivsed mõtted. Ole leplik ja kahetse tehtud vigu. Tee tubades või tööruumides energeetiline puhastus kadaka- või viirukisuitsu, küünlatule või pühitsetud veega.

Kell 20.33 algab kuuloomisega uus tsükkel ja toimub hinge puhastumine läbi tuleenergia. Tee hingamisharjutusi ja keskendu tulele.

PÄEVA MÄRGID Kui kodust välja minnes kuuled koera haukumist, on see edu ja sõbra saamise märk. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud. Kui nägid unes konkreetselt raha, karda kaotust, pettust või ebaõnne. Kui nägid unes peakatteid või proovisid neid pähe, oota ootamatut rahasaamist.

TOIT Söö omavalmistatud toitu ja küpsetisi, parimad on seenetoidud ja -pirukad.

SOODSAD VÄRVID Tumesinine ja –punane, kirsipunane

EBASOODSAD VÄRVID Roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid

Teisipäev, 21. juuli
4. Päikese päev
2. Kuu päeva algus 4.55

PÄEVA OLEMUS Päikese päev on pühendatud Taevastele Sõduritele, kes esindavad taevariigi võimu. Päeva ilmestavad aktiivsus, suur pinge, lõbustused, nõrkade ja solvatute kaitse. Tee füüsilisi harjutusi, alusta asjaajamisi, kuid ära lõpeta neid.

Kuutsükli 2. päeva sümbolid on küllusesarv ja haarav suu. Ole teadlik soovidest ja soovimistest, sest enamasti soovitakse vajadustest palju rohkem. Ole helde. Ära kahetse midagi, millest oled vabanenud. Käi saunas.

PÄEVA MÄRGID Kui leiad teravaid metallesemeid, ennustab see peatset jagusaamist vaenlastest. Kui lõikad endale sisse või torkad end, viitab see vabanemisele mittevajalikust. Kui lõhud mõne nõu ja see kukub paljudeks kildudeks, ootavad sind katsumused. Tuled neist aga auga välja. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid dünaamilisi unenägusid. Kui nägid unes võitlust ja lahingut, tähistab see enda ja teiste vigadega võitlemist. Kui nägid unes end lühikeste juustega või lõikasid juukseid, vabaned segavatest asjadest.

TOIT Kasuta toitudes palju küüslauku, sibulat, pipart. Kui paastud, joo mahla. Vein on lubatud, kuid lihatoidud vastunäidustatud.

SOODSAD VÄRVID Punane ja roosa

EBASOODSAD VÄRVID Roheline ja mürgised toonid

Kolmapäev, 22. juuli
5. Päikese päev
3. Kuu päeva algus 6.24

PÄEVA OLEMUS Päikese päeva märksõna on heategev maailm. See on pühendatud maale ja kõigile maaga seotud tegevustele, iseäranis maaharimisele. Samas on see maailma terviklikkuse ja harmoonia päev. Peamine on õppida armastama maist elu ja maiseid rõõme, kuid ka õppetunde. Kui oled pidevalt ja kõigega rahulolematu, jääb sul palju nägemata/tundmata ja kõik sinu valud-vaevad on asjatud ning elu hall.

Kuutsükli 3. päeva üks sümbol on panter. See on aktiivse võitluse päev. Hästi läheb võitlejahingega inimestel.

PÄEVA MÄRGID Kui näed ohtralt leiba, leivapuru või linde, eriti tihaseid, ennustab see rikkust ja abi raskel momendil. Hea märk on kogemata mahavalatud piim ja leitud mänguasjad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud eredad unenäod ei tähenda midagi, välja arvatud mõni. Oota edu, kui harisid unes maad või töötasid põllul. Kui nägid unes, et sõid (eriti leiba), tähistab see rikkust.

TOIT Söö magusat, veega ja rosinatega keedetud riisiputru. Kasulikud on kaalika- ja peeditoidud.

SOODSAD VÄRVID Rahustavad ja pastelsed

EBASOODSAD VÄRVID Erksad ja kirkad

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu kahaneb ja muutub üha õblukesemaks sirbiks ning kaob siis mõneks päevaks sootuks. Kahanevat Kuud seostatakse vana ja elutarga jumalannaga ja Kreeka mütoloogias vastab see Hekatele, kes valitses öövaimude, surnute hingede, kuid ka nõidade üle. Seepärast võib Hekate näida sünge, kuid ta näitab meile, et astudes vastu oma hirmudele saame neist ja iseendast jagu ning muutume tugevamaks.

ESMASPÄEVAL kell 20.33 toimub kuuloomine ja kuni kolmapäevani pole kuud taevas näha. See on sissepoole pööratud enesesse tõmbumise ja järelemõtlemise aeg. Hea võimalus pöörata tähelepanu sellele oma elus, mis hakkab lõppema, või mis vajab muutmist ja uuesti alustamist.

NELJAPÄEVAL kell 8.18 liigub Kuu Kaksikute tähemärki ning see muudab haavatavaks käed ja kopsud. Tee hingamisharjutusi ja hoolitse oma käte ilu eest.

LAUPÄEVAL kell 17.23 liigub Kuu Vähi tähemärki, mis muudab ebasoovitavaks maooperatsioonid ning selle piirkonna energeetilise mõjutamise.

ESMASPÄEVAL kell 23.16 suundub Kuu Lõvisse ja keskendub südamele. Keskendu toidus südamele kasulikele ainetele, mis sisaldavad oomega-3-rasvhappeid ja oomega-6-rasvhappeid, mida leidub kalas, pähklites, seemnetes.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?