Horoskoop 8.–14. juuli

Naisteleht, 8. juuli 2020

Jäär
Tunned end enesekindlalt ja oled täis tegutsemistahet. Sinu sisemine tuli on nüüd eriliselt särama löönud ning vajab loomingulist väljendust. Oled väga mänguline ja riskialdis.
Pane tähele! Hea aeg lastega olemiseks-toimetamiseks. Lapselike tegevuste kaudu tunned rõõmu lihtsatest ja väikestest asjadest – see on üks viis, kuidas elu nautida. Keskendu tegevustele, mis pakuvad naudingut.

Sõnn
Oht on minevikumälestustesse liialt kinni jääda – seepärast peaksid kontrollima oma mõtteid. Kas keskendud pigem vanadele mälestustele või innustud uute kogemuste saamisest?
Pane tähele! Sobiv aeg pühendumaks kodule ja perele. Samas võid ka sugulasi külastada või uurida oma perekonna sugupuud. Võid üles leida mõne kadunud perekonnaliikme ja lahendada vanad probleemid.

Kaksikud
Tõsisemad teemad võib kõrvale jätta, et keskenduda puhkamisele ja lõõgastumisele. Püüa teha seda, mis sulle tõeliselt meeldib. Naeru ja rõõmu pakkuvad ettevõtmised tekitavad
rahulolu ning aitavad elu tõelist väärtust mõista.
Pane tähele! Soodne aeg auto ostmiseks, raamatute lugemiseks ning õdede ja vendadega suhtlemiseks. Võimalik teenida lisaraha, kuid püüa hoida tulud ja kulud tasakaalus.

Vähk
Uuel nädalal võiksid pühendada aega iseendale ja oma arengule. Sul on palju energiat ja tegutsemistahet, et kõigega hakkama saada.
Pane tähele! Võimalik, et esile kerkivad suhteprobleemid, mis on märk, et peaksid lahendama oma ala teadvuses peituvat varjupoolt seoses partnerlusega. Tea, et ükskõik kui raske see ka poleks, lõpuks võidad ikkagi sina, see on teekond parema elu suunas.

Lõvi
Esile võivad kerkida negatiivsed sündmused ning sul võib olla puudu füüsilisest energiast. Kui oled probleemide keerises, tähendab see, et just nüüd on õige aeg otsida lahendusi.
Pane tähele! Hea aeg mediteerimiseks või teraapiaks. Ei ole tähtis, mil viisil sa soovid oma probleeme lahendada, tähtis on, et sa seda üleüldse teeksid. Vastasel juhul pead edasi kannatama – vanad mustrid korduvad.

Neitsi
Uus nädal on suurepärane veetmaks aega sõpradega ja tegelemaks heategevusega. Kasuta ära häid suhteid autoriteetidega, nad aitavad sind edasi.
Pane tähele! Võid näha rohkem ja intensiivsemaid unenägusid, püüa neid tõlgendada ja mõelda, mida unenägudes tundsid. Tunded unenägudes annavad sulle palju infot, millega tegeleda.

Kaalud
Kuigi panustad palju energiat tööle ja karjäärile, võib läbisaamine ülemusega olla keeruline. Püüa leida tasakaalu töö ja puhkuse vahel, vastasel juhul kasvavad stress ja pinged.
Pane tähele! Luba endale tegevusi, mis sulle tõeliselt meeldivad, siis tunned elust rõõmu. Viibi palju värskes õhus ning tunneta looduse ilu – see annab sulle energiat, et elus edasi liikuda.

Skorpion
Sul võib praegu olla kuhjaga loomeenergiat, püüa seda võimalikult palju väljendada ning enda kasuks tööle panna. Hea oleks see energia suunata maailma vaatelisse arengusse ning teistelt õppimisele.
Pane tähele! Vältida tasuks oma vaadete intensiivset pealesurumist teistele, see võib tekitada konflikte. Aktsepteeri teisi sellistena, nagu nad on – ja lepi ka iseendaga sellisena, nagu oled.

Ambur
Hea aeg partnerlussuhete nautimiseks – olemasolev suhe edeneb hästi. Kes veel üksi, sel on praegu sobiv võimalus uue suhtega alustamiseks.
Pane tähele! Nüüd on mõistlik lahendada oma varjupoolega seonduvaid probleeme. Võid alateadvusest saada palju infot, mis aitab sind edasi. Praegu on sul palju energiat, et suunata see oma sisekonfliktide lahendamisse.

Kaljukits
Töölt tasuks praegu puhkus võtta. Võimalusel viibi palju looduses, tee aiatöid või päevita. Ümbritse ennast positiivsusega ja rõõmu pakkuvate tegevustega.
Pane tähele! Pühenda aega teistega koos ajaveetmisele, eriti sobilik aeg on partnersuhete arenguks. Tähtis on, et saaksid oma suurt sisemist energiat kulutada koos partneriga tegutsedes, vastasel juhul võid temaga hoopis tülli minna.

Veevalaja
Võimalik, et nädala esimene pool möödub (liiga) töises meeleolus. Pole välistatud, et suhted kolleegidega on veidi pingelised ning kõik tööd kuhjatakse just sinu kaela, see omakorda mõjub sinu tervisele.
Pane tähele! Leia aega puhkamiseks. Arenda enda mängulist poolt ja leia üles tegevused, mis sulle lõõgastavalt mõjuvad. Veeda palju aega koos partneriga ning tunne elust rõõmu.

Kalad
Tunned ennast üsna hästi, suudad olla mänguline ning elu tundub kerge ja rahuldust pakkuv. Nüüd on hea aeg suhelda sugulaste ja perega, eriti lastega. Kaunista kodu või tee remonti,
Nii saad väljendada oma loomingulisust.
Pane tähele! Nädala teises pooles pead tõenäoliselt rohkem töömõtteid mõtlema. Püüa hoida töö ja puhkus tasakaalus ning ära unusta suve nautida!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?