Praegune jalatsimood – mitte lihtsalt jalavarjud, vaid tõelised kunstiteosed

Helen Perk, 20. mai 2020

Praegune jalatsimood on julge ja vabameelne, samas viimse detailini läbi mõeldud. Ära lase end kohati kallist disainertööd meenutava jalanõu välimusest heidutada, vaid luba uhkel kingapaaril oma ülejäänud garderoobiga sõprus sõlmida.


Kingad veebipoes Kaubamaja.ee 209.99

undefined (StyleShoots)


Kingad veebipoes Kaubamaja.ee 129.99


Kingad veebipoes Zara.com 49.95


Kingad veebipoes Parfois.com 45.99


Kingad ABC Kingas 279.99


Kingad veebipoes Zara.com 39.95


Kingad ABC Kingas 119.99

undefined (StyleShoots)


Vabaajajalatsid veebipoes Kaubamaja.ee 139.99


Vabaajajalatsid NS Kingas 179.95Julget disaini ei tasu peljata, kuid ennast ei tohiks selle sisse ka kaotada!

  • Mida värvilisem ja kirevam on jalats, seda tagasihoidlikum võiks olla rõivavalik. Vastasel juhul konkureerib kogu komplekt omavahel üsna tugevalt ja puudub pidepunkt.
  • Värvilised kingad mõjuvad kirsina tordil. Samas võib jalanõult julgelt tooni laenata ja kanda sama värvi kõrvarõngaid, salli, peaehet või kotti.
  • Massiivsed ja ehitud tossud on moes ja kindlasti pole need mõeldud vaid noortele. Tegelikult on tegemist väga mugavate ja lihtsalt kombineeritavate jalatsitega. Koos T-särgi ja teksadega tõeline klassika, kena lillelise midikleidiga aga trendikas valik.
  • Uju vastuvoolu! Pikk ja pidulik kleit ning grungelikud tossud ei peaks justkui omavahel sobima, kuid tegelikult töötab see kooslus ideaalselt!
  • Lihtsa kinga teeb põnevaks sageli just kontsa disain. Ära lase sel end heidutada, sest tegelikult on just kontsa mõnus vimka see, mis konservatiivsele kontorirõivale vunki ja särtsu lisab.
  • Mitmed disainerid armastavad läbipaistvast vinüülist jalatseid. Mõistame neid hästi, sest tulemus mõjub seksikalt ja elegantselt korraga. Ära unusta hoolitsetud jalgu ja kaunist pediküüri!
  • Sel hooajal ei pääse me platvormkingast! Ja ongi hea, sest platvormtald toetab jalga ühtlasemalt ning muudab jalad pikemaks ja sihvakamaks.
  • On üks rõivakomplekt, mis töötab absoluutselt kõigi jalanõudega. Pane jalga klassikalised püksid ning selga pintsak ja võta vastu katkematu aplaus!
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?