Horoskoop 20. kuni 26. mai

Naisteleht, 20. mai 2020

JÄÄR
Pühendu oma tavakeskkonnas uutele tegutsemismeetoditele. Kui keegi püüab sind endast välja viia, ära lase end häirida; keskendu neile, kes on hästi meelestatud ja toetavad sind. Ole paindlikum uute inimeste, kohtade ja muutuste suhtes.
Pane tähele! Ole valmis rakendama uut säästuplaani või tegema muud sellelaadset. Lähtu oma valikutes üksnes siirastest soovidest ja unistustest.

SÕNN
Tunned oma unistusi, su sisemine tarkus on ühenduses universaalse tõega. Oled tugev ja edukas. Laupäeval ära lase head energiat raisku.
Pane tähele! Seoses tööga võid kogeda midagi uut, muu hulgas võib see tähendada ka rahalise seisu ja positsiooni paranemist. Igal juhul ole muutustele avatum. Korrasta rahaasju, seejuures pööra erilist tähelepanu detailidele.

KAKSIKUD
Päike on sinu poolt, vaim on tugevam ja sind tõmbab nagu nõiaväel õigete asjade poole. Ümbruses ootab üht-teist siiski muutmist.
Pane tähele! Isiklikul tasandil tuleks tähelepanu pöörata kõigele, mis aitab sul olla organiseeritum ja keskendunum. Tee endale selgeks, kuhu oled suundumas. Mõni lähedane on sulle lähitulevikus hea teenäitaja.

VÄHK
Pead lastele rohkem tähelepanu pöörama ja võib-olla tähtsa otsuse tegema. Raske on elu nautida. Kaldud pigem rutiini sukelduma.
Pane tähele! Kui hiljuti on välja ilmunud mõni ammune tuttav, keda pole aastaid näinud, võib peagi ukse taga seista ka järgmine – see tendents võib jätkuda! Lase end juhtida oma tõelisel minal, ära sunni end tegutsema oma tõekspidamiste vastu!

LÕVI
Loo kodus keskkond, kus suudad rahus olla, täielikult iseendaks jääda ja stressi vältida. Peres võib olla pisut keerulisem aeg. Võta päev korraga.
Pane tähele! Võta lähinädalatel tingimata aega pikemate plaanide vaagimiseks. Vajadusel tee väikesi muutusi, kuid arvesta, et hiljem nõuab ideaalide poole liikumine rohkem kannatlikkust. Sõpradega löö kampa vaid siis, kui nad liiguvad sinuga samas suunas.

NEITSI
Kellelgi su läheduses tuleb teha tähtsaid otsuseid ja sinult oodatakse toetust. Jää rahulikuks, unusta mõned asjad minevikust ja liigu edasi.
Pane tähele! On tekkinud ja tekkimas uusi karjäärivõimalusi, nii et ole muudatuste suhtes avatud. Tavaliselt iseloomustab sind praktilisus, kuid nüüd võib sinus pulbitseda uuenduslikkus, mis aitabki elu paremaks muuta.

KAALUD
Piira kulusid ja aja asju lähtuvalt loogikast, mitte emotsioonist. Tunnusta end tingimusteta ja siiralt. Mida avatum oled, seda rohkem võid areneda ja muutuda.
Pane tähele! Sind tõmbab reisimine. Kuna see praegu ei õnnestu, võta ette vaimseid rännakuid, õpi ja ammuta uusi kogemusi muul viisil. Mediteerimine aitaks enda uskumustega ühenduses olla ja neid kõige hea teenistusse rakendada.

SKORPION
Tead täpselt, mis seisus oled. Oskad teisele ruumi jätta ja samas endale ruumi võita. Saad pakkuda teistele head vaimset atmosfääri, kus neilgi on soovi korral võimalik muutuda.
Pane tähele! Partneriga võib esineda probleeme ühise raha teemal. Rakenda oma teravat vaistu, et sõltumatult hakkama saada. Õnneks aitavad sinu originaalsed ideed lähisuhteid parandada. Muutused sinu ümber jätkuvad.

AMBUR
Esiplaanil on alateadvusest esilekerkiv muretsemine ja/või hirm. Keskendu energia taastamisele, et peagi hooga edasi liikuda. Jälgi endaga peetavat dialoogi.
Pane tähele! Pead olema endiselt aktiivne, et rutiinsed tegevused saaksid ruttu tehtud ja aega jääks millekski suuremaks ning huvitavamaks. Noorkuu meenutab sulle, et selge ilmaga on võimalik väga kaugele näha – seda nii reaalselt kui ka ülekantud tähenduses.

KALJUKITS
Ühe tähtsa eesmärgi nimel tegutsemine hakkab vilja kandma või eesmärk kindlamaid piirjooni võtma. Kedagi kritiseerides lood püsiva energiavälja.
Pane tähele! Ideaalne aeg viimasel aastal toimunu revideerimiseks. Muutused on üldiselt positiivsed, kuid sul pole midagi ka rutiini vastu. Arenda oma füüsist ja paranda toiduvalikut, pidades silmas tervislikkust.

VEEVALAJA
Ehk oleks aeg karjääris midagi paika panna? Tegutsedes kontrolli oma emotsioone ja sõnu. Sidemed oluliste autoriteetidega pannakse proovile. Jää endale truuks.
Pane tähele! Kodus oled väga loominguline ja ettevõtlik. Võid tahta midagi ümber kujundada ja mugavamaks muuta. Oled lootusrikas ja täis värskeid ideid. Luba endale veidi teistsugust elustiili nii kodus kui ka kodust eemal.

KALAD
Võib tekkida kontakt kirikutegelase või muud laadi õpetajaga. Mõned seisukohad tuleb ehk üle vaadata. Ära tööta autopiloodil, piisab ka lühikesest puhkusest vahepeal.
Pane tähele! Uued energiad inspireerivad sind mitme järgneva kuu jooksul. Tegevust, kuhu on kaasatud palju inimesi, on rohkem nii kodus kui ka mujal. Suhetes sõpradega on asjad paremini paigas.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?