Horoskoop 13. kuni 19. mai

Naisteleht, 13. mai 2020

JÄÄR
Pead olema eriliselt kohusetundlik ja kannatlik ning liikuma ainult õigete sihtide suunas. Püsi valitud teel ka siis, kui sinna jõudmise detailidesse tekivad muutused.
Pane tähele! Rõhk on rahaasjadel, vallasvaral ja elu väärtustel (vaimsed väärtused kaasa arvatud). Valikud eeldavad selget mõtlemist ja eneseteadvust. Suhetes kaldud palju mõistusega analüüsima.

SÕNN
Oled jõudnud punkti, kus elumuutus tundub hea. Leia nüüd aega, et kodus korda luua ja seal või kuskil mujal oma energiavarusid taastada.
Pane tähele! Mis tahes ümberringi toimub, liigud harmoonialainel kenasti edasi. Oled kasvamise ja loomise tsüklis. Püüa paremini korraldada eraelu ja näha ka seda, mis juba on kindlal ning tugeval alusel.

KAKSIKUD
Muuda midagi enda suhtlemisviisis sind ümbritsevate inimestega ja vii oma mõtted rohkem tegudega kooskõlla. Pingesse minnes hinga sügavalt.
Pane tähele! Uued algused ei pruugi olla päevakorral, kuid mineviku analüüsimine ja järelduste tegemine võiksid olla. Aeg loobuda mõnest vanast harjumusest ning suhtuda maailma rõõmsamalt ja leebemalt.

VÄHK
Fookuses on raha. Mõned asjad tuleb ilmselt ümber hinnata ja minevik jätta sinna, kuhu ta kuulub – minevikku.
Pane tähele! Uued kontaktid ja koostöö aitavad kaasa uutele ettevõtmistele ning elustiilile. Sinu roll saab seda olulisemaks, mida rohkem usaldad intuitsiooni ja oskad kinni haarata ideevälgatustest.

LÕVI
Kergem on teha lähieesmärke puudutavaid valikuid. Oled energilisemalt liikumas nende sihtide suunas, mis on sulle elus kõige olulisemad.
Pane tähele! Võid saada kasuliku ettepaneku ja hoogu juurde karjääris. Võid tunda, et oled jõudnud mingi pöördepunktini ja teha algust pikalt planeeritud ettevõtmisega. Tee märkmeid, loo korda.

NEITSI
Üks sügavalt sinu sees küpsenud otsus paneb sind muutma plaane, mida oled seni elus seadnud. Emotsioonid annavad võtme, mida tuleks teha, et saada hingeliselt tugevamaks.
Pane tähele! Miski, mis on oodanud alustamist, on nüüd loodetavasti töös või lausa lõppu jõudmas. Kui oled tulutult tegelenud juriidiliste probleemidega, võid nüüd näha progressi ja lahendust.

KAALUD
Lähedal on mingi pöördepunkt. Ära sea endale liiga keerulisi sihte, iva peitub lihtsuses. Sõbral või kolleegil võivad olla keerulised ajad, ta vajab sinu objektiivset arvamust.
Pane tähele! Kohe perioodi alguses tuleks tegelda rahaasjadega. On koostegutsemise ja seisu kindlustamise, mitte uues suunas liikumise aeg. Keegi annab sulle head nõu või tutvustab uusi ideid.

SKORPION
Peatu ja anna hinnang oma karjäärile. Ehk leiad sealt mõnele probleemile hea lahenduse ja oled paremini tasakaalus. Enda parima külje näitamiseks pole vaja naba paigast sikutada.
Pane tähele! Järgnevatel nädalatel keskendu suhetele, abielule ja äripartnerlusele. Muredele leiad nüüd lihtsamini lahendusi ja suudad olukorda parandada. Sinu vastased tegelevad rohkem oma asjadega.

AMBUR
Sinu seisukohad ja head kontaktid mõjukate inimestega võivad avada huvitavaid uksi. Pane paika, mida tead ja mida tahaksid edaspidi teada saada.
Pane tähele! Energiat on palju. Kasuta järgnevaid nädalaid ära, et võimalikult palju ja tõhusalt korda saata. Tervist tuleks siiski jälgida ja teha midagi selle turgutamiseks, et olla võimeline efektiivselt tegutsema.

KALJUKITS
Praegu oleks sinu praktilisusest palju kasu nii rahalistes asjaajamistes kui ka muidu. Elu lihtsustamiseks on kindlasti võimalik veel midagi teha. Hoia virisejatest eemale.
Pane tähele! Mõnikord sukelduvad Kaljukitsed töösse ja unustavad lõbu. Nüüd on aeg vaadata, kas oledki taas rutiini langenud. Luba ellu rohkem rõõmu ja kõike seda, mis aitab lõdvestuda ning rahulik olla.

VEEVALAJA
Isiklikes suhetes annab nii mõndagi paremini teha, aga ära aja olukorda keeruliseks. Igaüks peab vastutama oma mõtete, sõnade ja tegude eest.
Pane tähele! Oled aktiivsem, kui keegi iial arvata oleks võinud. Üllatad iseennastki. Loodetavasti tegeled ka koduga, et end seal paremini tunda. Esineb hajameelsust ja kiirustamine ei tule kindlasti kasuks.

KALAD
Tööasjus lähtu mõistlikkusest, kuid ole võimalikult avatud. Eemaldu olukordadest, mis ei paku midagi positiivset. Kui oled ärritunud, muuda midagi oma toiduvalikus – ehk on sellest abi.
Pane tähele! Kaldud vaatama mööda paljust sinu ümber toimuvast ja hulbid oma maailmas. Kui su mõtetes on valitsenud määramatus, võid nüüd jõuda mõtteselguseni ja ka teisi paremini mõista.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?