NÄDALA HOROSKOOP | Neitsil on ülisoodne nädal suhete loomiseks, Veevalajat vaevavad muremõtted

Maria Angel, 21. oktoober 2020

Käesolev nädal tuleb mitmekülgne. Nii mõndagi tähemärki ootab ees hea nädal. Kuid on ka neid, keda elu sel nädalal ei hellita. 

Jäär
21. märts – 19. aprill
Oktoobrikuu kõige pingelisemad hetked on nüüd õnneks möödas. Saad veidike vabamalt võtta, sul ei ole vaja end pidevalt tõestada, enda õiguse eest võidelda. Parem oleks, kui suudaksid lõpetada välismaailmas toimuva pärast muretsemise. Paljusid asju sa muuta ei saa, niisiis pole mõtet ka nendele mõtlemisele või nende pärast ärritumisele närve kulutada. Keskendu sellele, mis toimub sinu isiklikus väikeses maailmas. Kui iseenda südant kuulad, saad mõndagi ümber korraldada, paremini toimima panna.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Võiksid külastada juuksurit või ilusalongi. Ka poodides kolamine on sinu jaoks huvitav. Alati ei peagi see väga kulukas olema – tuju teeb heaks ka see, kui ostled silmadega. Proovi huvi pärast ekstravagantseid rõivaid, mida sa ehk päriselt kanda ei julgekski. Kui näed, et sulle vaatab peeglist vastu ilus inimene, tunned end märksa enesekindlamalt. Perioodi teine pool soosib aktiivset füüsilist tegevust. See on hea aeg spordiga tegelemiseks. Sportimine peaks olema meeldiv seltskondlik tegevus.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Kohustused, pidev tegevuses olemine tagavad turvatunde. Kui sul midagi teha pole, tekib mõningane närvilisus. Siis hakkad üle kontrollima ammu tehtut. Leiad, et see pole ikka piisavalt korrektne. Nii võid valmis asja taas ära lammutada ja otsast peale alustada. Lõpptulemus ei pruugi sel juhul parem olla, nii et näed täitsa asjatult vaeva. Kui sul tõesti midagi oma ajaga peale pole hakata, leidub alati inimesi, kes su abi vajavad. Sinu kogemused kuluvad ära, et kellelegi tuttavatest head nõu anda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Kasuta koolivaheajal võimalust puhata, enda ja laste jaoks aega võtta. Tasub Eestimaa erinevais paigus ringi sõita. Märkad, et muljete ja uute teadmiste kogumiseks ei pea sugugi kaugele reisima. Ka kodu lähedal on mõndagi õppida. Kunst ja kultuur pakub sulle huvi, tahad neis valdkondades targemaks saada. Kui sa pole pikka aega raamatuid lugeda jõudnud, siis nüüd võiksid ühe kvaliteetse teose kätte võtta. Võimalik, et see osutub nii haaravaks, et üritad selle n-ö ühe hingetõmbega läbi lugeda.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Energiatase on kõrge, aga teel on takistusi. Sa ei adu kuigi selgelt, kust läheb piir reaalsuse ja ettekujutuse vahel. Mõtled maailma enda jaoks keerukamaks ja mitmekihilisemaks, kui see tegelikult on. Sul on raske aru saada teiste jutu mõttest. Kipud otsima varjatud tähendusi ka siis, kui neid ei olegi. Ka ennast ei pruugi sa just kõige arusaadavamalt väljendada. Kipud sõna võtma enne, kui oled läbi mõelnud, mida täpselt öelda tahad. Huvi pakuvad erinevad asjad, aga kõigeks ei jätku aega.

Neitsi
23. august – 22. september
Ehkki sügis kisub aina jahedamaks, on sinu süda soe! Enamgi veel – lausa kuumaks kisub! Nädal, mil Veenus teeb harmoonilise trigooni nii Pluuto kui ka Saturniga, on suhete loomiseks ja arendamiseks ülisoodne. Kui sul on kindel partner, saad targalt ja siiralt rääkides ning julgelt kirge väljendades suhte vundamenti oluliselt tugevdada. Kui oled vallaline, tasub julge pilguga meestele silma vaadata. Nüüd võivad aset leida saatuslikud kohtumised, mis viivad pikaajalise suhte alguseni.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Ühest küljest hea ja teisalt halb on asjaolu, et oled üliemotsionaalne. Mõned asjad õnnestuvad seetõttu paremini, teised tegevused aga on justkui blokeeritud. Suhtlemisel kipud üle reageerima. Mõtled liiga palju, seetõttu teed vääri oletusi. Näed tonte seal, kus pole probleemi. Anna kaasinimestele rohkem ruumi, ära käsuta ega keela neid. Igaühel on õigus tegutseda oma parima äranägemise järgi, teised ei pea sinu unistusi ellu viima. Emotsioone on kõige parem välja elada loomingulises tegevuses.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Ööl vastu 23. oktoobrit jõuab Päike oma taevasel teekonnal Skorpioni sodiaagimärki. Algab umbes kuuajane periood, mil just sina oled tähelepanu keskpunktis ja saad ereda tähena särada! See on sinu aeg – omajagu salapärane, müstiline, hingedeaja hilissügis. Just nagu sa isegi – pealtnäha jahedavõitu, kuid sisemuses nii tundlik, teadlik ja surmakuristiku sügavuse hingega. Nüüd on õige aeg iseenda vajadustele ja soovidele keskendumiseks, pikaajaliste plaanide paika panemiseks, eneseteadlikkuse tõstmiseks.

Ambur
22. november – 21. detsember
Kõrgema positsiooni poole püüdlemiseks või konkurentidest võitu saamiseks kasutad kavalust. Tunnetad intuitiivselt, milline tegevus kõige mõjusam on. Ent sa ei kohku tagasi ka pooltõdede esitamise või mõningase valetamise eest. Eesmärk on kõige tähtsam, vahendeid sa väga ei vali. Küll aga jälgid hoolega, millist infot ja kui palju jagad. Lõppude lõpuks – varjamist ei saa ju valetamiseks nimetada. Peaksid kolleegidega läbisaamise hoidmist oluliseks pidama. Konfliktid mõjuvad mainele kehvasti.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Ehkki su sünnipäevani on veel aega, tasub sulle õnne soovida – nii head aega armusuhete arendamiseks ei tule just tihti ette! Muidu range ja asjaliku joonega Kaljukitse-naine lööb nüüd salapäraselt särama ja jääb meestele silma. Kui su kõrval on armastav kaaslane, pühenda palju aega temaga kahekesi olemisele, nii südamest südamesse rääkimisele kui ka armurõõmude nautimisele. Praegu kogetu liidab teid. Kui oled veel üksik, löö end lille ning mine ja näita meestele enda vallatut, kelmikat poolt!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Muremõtted vaevavad su pead. Kui sa tavaliselt ei viitsi kaugele tulevikule mõelda, siis nüüd tahaksid küll, et kõik oleks kindel ja turvaline. Tunned puudust ühest kaaslasest, kes on sulle jõu ja nõuga abiks olnud. Praegu pole teda mingil põhjusel su kõrval ja tunned, et vastutuskoorem on eriti suur. Hirmuäratavate ettekujutuste loomine ei aita sind sammukestki edasi. Ela tänases päevas ja hoia ennast pidevas tegevuses. Liigset vaimset ärevust on kõige parem tasakaalustada füüsilise tööga.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Sinu iseloomu varjatumad jooned tulevad nüüd esile. Tunned huvi tõsiste, sügavate teemade ja eksistentsiaalsete probleemide vastu. Asju, millega sa rahul pole, asud aktiivselt muutma. Kasulikum oleks oma energiat mitte maailma parandamisele kulutada, vaid muuta enda juures neid jooni, mis sind häirivad. Halbadest harjumustest vabanemine edeneb, aga pead palju pingutama ja ennast tagasi hoidma. Võta asja pigem nii, et sa mitte ei vabane vanast, vaid arendad endas uusi, kasulikke harjumusi.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?