Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 21. oktoober 2020

Neljapäev, 22. oktoober 2020
7. Päikese päev
7. Kuu päeva algus 15.56

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud surematusele ning seotud elu tärkamise, armastuse, rõõmu ja puhastava naeruga. See on positiivne ja elujaatav päev, mil tuleb kõigest rõõmu tunda ning mitte lasta end vallata negatiivsusel ega hirmudel. Hea on palju suhelda ja mõtteid vahetada, kuid pole vaja anda lubadusi ega sõlmida kokkuleppeid.
Kestva kuutsükli 6. päeva energiad on seotud kosmilise armastuseenergiaga ja vast ongi kõige õigem hoida päeva esimesel poolel nina taeva poole, vaadata pilvi ning lihtsalt kulgeda ja olla. Kell 15.56 algab järgmine maagiline kuutsükli päev, mis asetab rõhu tööle loodusestiihiatega ning sõnamaagiale. Tuleb erilise tähelepanuga jälgida, et räägitaks tõtt. 

PÄEVA MÄRGID:
Kõik, millel on täna ühist puu- või juurviljadega, on heaolu ja edu märkideks (kuju, pähe kukkumine jne.). Kui näole langevad puulehed, siis on oodata õnne ja häid uudiseid. End kuuma vee või auruga kõrvetama tähistab puhastumist. 
Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod. Haige, kes nägi puhkevaid õisi, paraneb kindlasti. Kui nägid unes vilju puudel, siis on oodata rikkust ja küllust. Kui nägid unes loomi, siis on karta  pettust, ebakõla, probleeme.

TOIT:
Kasulik on süüa kõikvõimalikku taimetoitu: teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid ja pähkleid. 

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane ja kuldne.
EBASOODSAD VÄRVID: pruun ja tumedad toonid.

Reede, 23. oktoober 2020
8. Päikese päev
8. Kuu päeva algus 16.33

Kuu esimene veerand 16.23

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev esindab jumalikku jõudu, võimu ja väge, kuid ka selle väe heasoovlikkust. Päev toob õnnistuse neile, kes selle ära on teeninud. Kui oled oma asjad kõik hoolega läbi mõelnud ning kindel oma valikute ja otsuste õigsuses ning õigluses, siis võid täna alustada uut elu ja jumalik jõud abistab sind. Ei ole hea päev remondiks ega ehituseks. Halb aeg kaugeteks, eriti merereisideks.
Kestev kuutsükli 7. päev on seotud sõnamaagiaga. Väldi rahutust ja muretsemist, sest nende läbi paned end vabatahtlikult köidikuisse. Soovitav on anda kätele koormust. Kell 16.33 algab kolmas järjestikku maagilistest päevist ning kõik realistlik ja ratsionaalne jääb tahaplaanile. Parimal juhul on päev seotud puhastumise, uuenemise ja südametunnistuse ärkamisega. 

PÄEVA MÄRGID:
Kõik taevast või ülevalt kaela sadanud asjad on tähenduslikud: kui sinu peale langeb linnusulg, siis saad hea uudise; kui lumi või vihm, siis ootab sind ees kiire ja järsk elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes taevast, tähti või lendasid unes, siis on oodata soosingut, ametikõrgendust, soovi täitumist. Kui nägid unes pühakuid või ikoone, siis on karta katsumusi.

TOIT:
Täna võib süüa kõike, mida hing ihkab. Hea on valmistada uusi, ebaharilikke ja eksootilisi toite. 

SOODSAD VÄRVID: erksad ja kirevad.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, punakaspruun ja monotoonsed toonid.


Laupäev, 24. oktoober 2020
9. Päikese päev
9. Kuu päeva algus 16.56

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev soosib loomist ja loomingulisust ning see on väga võimas loova tule päev. Ära maga liiga kaua ega laiskle. Ole reibas ja loov ning kuluta füüsilist energiat. Võid alustada tõsiseid ja raskeid ettevõtmisi, sest päevas on palju võimalusi võiduks ning muutusteks. 
Suure osa päevast kestev kuutsükli 8. päev keelab olemast hoolimatu või egoistlik. See on parim aeg vaid südametunnistuse puhastamiseks ja halbade tegude lunastamiseks. Kell 16.56 haarab ohjad saatanlik, kuutsükli 9. päev. Kui oled pidevalt puhastumise harjutusi teinud, siis pole see päev raske. Võid näha, millega sind püütakse ära osta, milles petetakse ja eksitatakse. 

PÄEVA MÄRGID:
Kui tunned tugevat tuuleiili või tuul lööb ootamatult lahti aknad või uksed, siis on see rikkuse ja uute tutvuste märk. Kui sind tabab kuumahoog, kõrvad tulitavad, suu kuivab, siis näitab see energia tõusu, tervise taastamist ja tugevnemist. Kui külmetad ning ei saa kuidagi sooja, siis on see hoiatus haiguse, languse, depressiooni eest. Kui näed suitsu, eriti kui see on must ja kibe ning kui see satub hingamisteedesse, siis tähistab see jõukaotust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda. 

TOIT: 
Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid energiarikast ning kergelt omastatavat toitu. Toit peab olema mitmekesine ja kindlasti kuum. 

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun. 
EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid.

Pühapäev, 25. oktoober 2020
10. Päikese päev
10. Kuu päeva algus 16.11

PÄEVA OLEMUS:
“Ole lähemal loodusele ja ära midagi karda” – nii kõlab tänase Päikese päeva juhtlause ja see päev on pühendatud taevastele vetele, meredele ja saladustele. Päev ei soosi füüsilist tööd ega koormust, maiseid ega tõsiseid tegusid. Hea, kui saad hommikul kaua magada, teed lõunauinaku ja lähed varakult magama. 
Suurema osa päevast kestev kuutsükli 9. päev on saatanlik päev mil inimest võivad haarata madalad kavatsused, kuna kasu terendab silmapiiril. Tuleb andestada inimestele, kes on sind solvanud. On vaja puhastada oma teadvust ja mõtteid ning vältida negatiivsust. Kell 16.11 olukord normaliseerub, sest algab kuutsükli 10.päev, mis on seotud inimese pidevalt uueneva energia ning vaimse iseseisvusega.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sind juhuslikult veega üle valatakse või satud vihma kätte, siis tulevad ilmsiks saladused. Kui kogemata lõhud veega nõu, siis ennustab see varanduse või raha saamist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes seeni, siis tähistab see head tervist ning varanduse suurenemist; kui kalu, siis õnne; kui linde, siis häid uudiseid.

TOIT:
Ei tohiks süüa loomset toitu ega tarvitada palju vedelikku. Hea on süüa piimasaadusi ja –toite. Kasulikud on kõik mahlased puuviljad. samuti juurviljatoidud.

SOODSAD VÄRVID: rohekashall, helesinine ja tumedad toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: punane ja muud erksad toonid.


Esmaspäev, 26. oktoober 2020
11. Päikese päev
11. Kuu päeva algus 16.21

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Päikesele, kes jagab meile valgust ja soojust ning on seotud lapsepõlve ja lapselikkusega. See on maailma avastamise ja tunnetamise päev, mil tuleb muutuda kui lapseks ja leida üles oma parimad omadused. Tegutse kiiresti ja reageeri lennult erinevatele situatsioonidele. 
Kestev kuutsükli 10. päev esindab traditsioone ja traditsioonide allikat. Seepärast on teretulnud igasugused perekondlikud koosviibimised ja ühine lõunasöök, millel kindlasti pakkuda ka teed, mis aitab kaasa peresisesele energiavahetusele. Kell 16.21 energiad elavnevad ja see nõuab tähelepanelikkust igas tegevuses, et end neist oskamatuse tõttu mitte kahjustada lasta. 

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui täna on päikeseline ilm ja siis mine võimalusel kindlasti jalutama. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse. Väljaarvatud unenägu, kus nägid hobuseid või hobuseraudu, mis tähistab kriitilise situatsiooni lahenemist või probleemidest vabanemist.

TOIT:
Kasulik on süüa pähkleid seemneid, halvaad. 

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.
EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.

Teisipäev, 27. oktoober 2020
12. Päikese päev
12. Kuu päeva algus 16.28

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva valitseb Kuu, kes on seotud inimese alateadliku poolega ja mõjutab tugevamini vaikseid inimesi, kes elavad oma elu pigem sissepoole. Peamised märksõnad on hingelisus, heasüdamlikkus, õrnus ning halastus. Hoolitse nii oma laste ja lähedaste kui ka kodu- ja lemmikloomade eest..
Kestab kuutsükli 11. päev, energia avanemise päev. Ära jäta pooleli alustatud töid ja väldi igasuguseid konflikte, sest õhus säriseb elekter. 
Kell 16.28 muutuvad rütmid pehmemaks ning valitsusohjad võtavad üle armastus ja kaastunne. Käimas on protsess, mille käigus peab tarkus võitma tunded ja mis toob kaasa rahu, harmoonia ning hinge tugevnemise.

PÄEVA MÄRGID:
Täna vaadatakse loomade käitumise järgi kuidas inimesed sinusse suhtuvad. Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Hea, kui nägid unes loomi ja linde. Kui unes ujusid vees, siis on oodata haigusest vabanemist. Kui nägid unes end alasti, siis on karta haigust ja/või ebaõnne.

TOIT:
Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini. Pole hea süüa raskesti seeditavaid toite, pähkleid ega mett. 

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.


Kolmapäev, 28. oktoober 2020
13. Päikese päev
13. Kuu päeva algus 16.34

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevatähtedele ning seotud laste, sõprade, kolleegide, lepingute ja tehingutega. Tegele laste kasvatamise ja nende arendamisega. Kasulik on intellektuaalne tegevus ning loogikat nõudvate mängude mängimine. Samuti igasugune füüsiline tegevus, mis nõuab täpsust ja osavust. 
Kestev kuutsükli 12. päev ei soosi haletsemist teiste suhtes, kuigi on seotud kaastunde ja inimarmastusega. Kus vaja ulata abikäsi, kuid ära lase end ära kasutada. Kell 17.30 algab maagiline asjade keerise päev, mis näitab tänaste sündmuste sõltuvust eilsetest tegemistest mida kokkuvõttev sõna on karma. Kui mingi probleem sinu elus pidevalt kordub, siis püüa jõuda selle põhjuseni. 

PÄEVA MÄRGID:
Parim indikaator päevaks on hommik, eriti esimene tund peale ärkamist. Kui sel ajal sügeleb kael, siis hoia oma raha; kui selg, siis on tulekul ebameeldivused, mis on seotud lastega või probleemid armastuses; kui sügeleb kõht, siis tööga seotud ebameeldivused või oht koduloomade poolt. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui nägid unes, et sul on seljas kasukas, raudrüü või peas peakate, siis on oodata suurt edu ja lähedaste abi. Kui oled naine ning nägid unes kala, siis on see õnne sümbol.

TOIT:
Kasulikud on soolane kohupiim ja juust. 

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.
EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kasvav Kuu tähistab kasvu ja laienemise aega. Anna endale aega hoogu koguda, et valmistada ette muutusi, mida sel ajal on soodne teha. Kui soovid oma välimuses midagi muuta, siis nüüd on selleks soodne aeg. Samuti on see hea aeg langetada kaalu, kuigi kilod ei pruugi kaduda kiirelt, sest organism kipub endasse vedelikku koguma. Vale oleks vedelike tarbimist piirata, sest Kuu edenedes vedeliku tasakaal normaliseerub iseenesest. Kuu kasvava faasi ajal võivad kreemid paremini imenduda ja nüüd võiks kasutada sellel põhinevaid iluprotseduure, kuna tõenäoliselt võid häid tulemusi saavutada kiiremini kui muul ajal. 

REEDEL kell 15.16 liigub Kuu Veevalaja tähemärki ning see muudab enim tundlikumaks liigesed ja jalad. See ei ole soodne aeg liigeste, jalgade, närvisüsteemi, tundeorganite ega silmahaiguste raviks ega operatsioonideks. 

PÜHAPÄEVAL kell 23.18 liigub Kuu Kalade tähemärki ning sel perioodil on jalad enam tundlikud, aga eriti jalatallad. Kasulikud on jalavannid.

KOLMAPÄEVAL kell 10.44 liigub Kuu Jäära tähemärki ja nüüd on ohustatud pea kõigi oma organitega. Kui sul esineb peavalusid, siis sel ajal peaksid püüdma rahus olla. 

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?