Horoskoop 5. kuni 11. august

Naisteleht, 5. august 2020

JÄÄR
Üheks teemaks on ilmselt vaba aeg. Mõtled, kuidas oled seda siiani veetnud, mida teisiti võiksid teha ning kuidas päevi ja energiat kvaliteetsemalt kulutada.
Pane tähele! Paar sulle tähtsat ja väärtuslikku asja loksuvad paika. Võib-olla peaksid mõned soovid kirja panema ja nende manifesteerimisega tegelema. Läbisaamine partneriga on igati hea.

SÕNN
Kolleegid on väga koostööaltid. Ülesannete täitmine kulgeb lahedalt ja stressivabalt, rutiin pakub kindlustunnet. Loominguline eneseväljendus mõjub tervisele kosutavalt. Sind võetakse hästi vastu.
Pane tähele! Vaata kodus ringi ja otsusta, mis vajaks parandamist, ümberkujundamist – ehk tuleb vaip välja vahetada, panipaik üle vaadata, mõttetud asjad ära viia. Selleks on praegu parim aeg, teed kindlasti häid otsuseid!

KAKSIKUD
Sulle meeldib saada kutseid seltskonnaüritustele. Oled loov, mõistad paremini, mida teised teevad, ja kuulad tähelepanelikumalt, mida nad räägivad. Sõprade ja perega seotud otsuste tegemine sujub lihtsalt.
Pane tähele! Partneril võib olla meelemuutuste aeg. See ei jäta sindki mõjutamata ja võib panna mõtlema, mida peaksid ette võtma. Ole teadlikum oma prioriteetidest, väldi pealiskaudsust.

VÄHK
Oled rohkem huvitatud kodustest sündmustest. Võib-olla remondid, kujundad, teed muid muutusi. Tore on kuulata muusikat, põletada viirukit või küünlaid. Väldi pealetükkivaid inimesi.
Pane tähele! Ole põhjalik ja metoodiline nii rahaasjades kui ka muudes ettevõtmistes. Kui sa pole hoolas, võivad väljaminekud liiga suureks minna, eriti ähvardab rumal investeering.

LÕVI
Võtad hea meelega vastu küllakutseid. Tööasjades ole võimalikult ergas ja valvel. Ära lase end riskantsetesse avantüüridesse tõmmata ega tee impulsiivseid otsuseid.
Pane tähele! Sulle võib vahel tunduda, et liigud tagurpidi või kaldud kursilt kõrvale. Võimalik, et see vastabki tõele. Pöörad rohkem tähelepanu välimusele ja tervisele. Ära eraldu, vaid tunne end hästi koos teistega.

NEITSI
Mõned minevikuteemad on tagasi. Ehk vajaksid pingetest vabanemiseks kellegi abi. Edu toob tunnustus ja olukorra reaalne hindamine. Ütlus «tunne iseennast» on praegu olulisim mantra.
Pane tähele! Sinu eetilised tõekspidamised jõuavad selgelt teisteni. Rahaline seis peaks olema parem, eriti kui on olemas täiendav sissetulekuallikas. Investeerides väldi ühele kaardile panustamist.

KAALUD
Pilt sellest, kuidas elus hakkama saada, on palju selgem. Lähene asjadele realistlikult, siis õnnestub muutuste tegemine paremini. Näita oma andeid ja võimeid. Sul on magnetismi.
Pane tähele! Mõtled palju kaugemate eesmärkide peale. On hea aeg plaane üle vaadata, midagi ümber kavandada ja kõike uut oma elustiili sobitada. Sõprade peale pole praegu väga mõtet loota.

SKORPION
Sind valdab sisemine rahu, suudad halvad mõtted kõrvale heita. Hoia eemale teiste lõhkuvatest ettevõtmistest, võid süütult kannatada. Võid mõnes lähedases kaaslases avastada midagi uut ja üsna ebameeldivat.
Pane tähele! Kestab karjääri revideerimise aeg, samuti kõik maineküsimustega seonduv. Vaata, kus saaksid teha positiivseid ümberkorraldusi, et elu vastaks rohkem su ideaalidele. Ole võimalikult paindlik.

AMBUR
Kaugemate sõprade elu teeb läbi muutusi, pea nendega ühendust. Ära loobu liiga lihtsalt millestki, mis praegu tähtsusetu tundub, aga hiljem esiplaanile võib tõusta.
Pane tähele! Praegu pole aeg hoogsalt raha kulutada ega panustada ideesse, mis pole põhjalikult läbi mõeldud. Keegi võib püüda sulle auku pähe rääkida, kuid sina eelista turvatunnet ja püüa valikute tegemist vältida.

KALJUKITS
Tormilised sündmused aitavad sul mõista, mis on elus oluline ja mis mitte. Keegi võib püüda sind allutada, kuid sina jää iseendaks. Oma leebema külje näitamisest on kindlasti rohkem kasu.
Pane tähele! Hoia silm peal rahaasjadel, eriti säästude ja aktsiatega seonduval. Üliettevaatlik ole raha väljalaenamisega. Revideerimise tulemusel võid otsustada midagi ümber.

VEEVALAJA
Arvesta teistega. Veeda kindlasti aega ka koostööpartnerite ja töökaaslastega. Suhtlus on tähtis, sest selles vallas on midagi muutumas. Otsusta, mis suunas tegelikult liikuda tahad.
Pane tähele! Sa ei saa vastutada teiste eest, kui nad enesekontrolli kaotavad ja kuidagi erakordselt käituvad. Lugemine, õppimine, reisimine ja suhtlemine mõttekaaslastega on see, mis toob ellu rahu ja valgust.

KALAD
Lase päevadel omasoodu kulgeda, aga ära päris laisklema jää. Pea meeles, et ripakile jäänud asjad nõuavad seda rohkem energiat, kui märkad nendega lõpuks tegelema hakata.
Pane tähele! Rahaasjad paranevad. Sind mõistetakse paremini. Ole paindlik, lase sündmustel voolata ja ühel hetkel näed, et takistused hajuvad. Suhtle rohkem, ära klammerdu tehtud plaanide külge. Keskendu sellele, mis on siin ja praegu.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?