NAISTELEHT TESTIB | Milline silmamask annab noorema ja puhanud ilme?

Helen Perk, 3. jaanuar 2020

Peeglist vastu vaatavad väsinud silmaalused pole mingi unistuste vaatepilt. Lihtsalt kasutatavad ja silmaalustele mõeldud soodsa hinnaga maskid lubavad anda noorema ning puhanud ilme. Meie seda ootamegi.


Puredermi kortse vähendavad silmamaskid
Hind veebipoes www.mylook.ee 5.90 (6 paari)
10
LEMMIK!
+ Pakend lubab kortsukesi vähendada. Briljantne pluss on see, et padjandid võib silme alla jätta ka terveks ööks. Eemaldamine ja paigaldamine on imelihtne. Kleepuvad hästi ega liigu millimeetritki paigast. Lumivalgekese kombel selili magama ei pea, lama külili või kõhuli, ikka püsivad raudkindlalt silmade all. Alles ärkamise eel hakkab ühe maski serv õrnalt lipendama.
Hommikul on silmaalused meeldivalt pehmed ja siledad. Sinakad nahaalused veresooned on samuti plehku pannud. Järelikult ahmis nahk öö jooksul enda sisse kogu väärt kraami. Kindel lemmik ka hinna poolest.


Kocostari kullaga silmamaskid
Hind veebipoes www.loverte.com 4.50 (1 paar)
9
+ Pakend on luksuslik, kuldne ja kutsuv. Erilisi lubadusi välja ei hõigata, lihtsalt kirgastav ja niisutav mask. Pakendi avamine on justkui jõulukingi ootus. Sees ootab tore ümmargune läbipaistev karbike, milles on kaks paraja suurusega poolkuukujulist niisket kuldset padjakest. Kleepuvad kenasti ja kindlalt. Kogu soovitatud toimeaja püsib hea jahe tunne. 15 minuti pärast on põnevus suur, kas silmaalused kotikesed ja kortsukesed on pisutki peitu pugenud? Oh, sa raks. Tulemus üllatab. Väsinud silmaalused on silmanähtavalt klaarimad. Isegi kümnekordse suurendusega meigipeeglist uurides on pilt täitsa kena.
+/- Sooviks, et nii jääkski, aga järgmisel hommikul on kogu võlu kadunud. Hea meelega kasutaks imepadjakesi veel, paraku sisaldab pakend ainult kahte maskikest.


IDC Institute’i kollageeniga silmamaskid
Hind Ideaal Kosmeetikas 1.90 (1 paar)
9
+ Vau! Neid padjandeid välja sikutades tekib tahtmine täissiidist hommikumantel selga tõmmata ja kõrva taha parimat parfüümi piserdada. Imelised kullakarva maskid lihtsalt tekitavad jumaliku tunde. Jaluta või otse tantsusaali ja luiska sillerdav aksessuaar piduliku õhturiietuse üheks osaks. Kuni pooleks tunniks peale jäetavad maskid haakuvad hästi ja hakkavad lõpuks kergelt nahka sikutama. Tunne tekitab elevust ja toob teadmise, et vananemisvastane kuldne luksus täidab eeskujulikult oma ülesannet. Tulemuses pettuma ei pea.
- Maskid on ülimärjad. Kui pakendi liiga hoogsalt avad, lendub niisutusvedelik kauges kaares laiali.


Holika silmaümbrusmaskid
Hind veebipoes www.holikaholika.ee 5.95 (1 paar)
9
+ Hoopis teistsugune kraam. Tuleb ühes tükis ja jookseb ka üle nina. Üks külg on imepehmest kangalaadsest materjalist, teist katab geel. Nahale väga mõnus, pehme puudutus. Õrna ja kleepuva tekstuuriga, jahutav. Püsimise üle kurta ei saa. Kerge kiskumine annab tunda, kuid see on pigem selline meelikõditav ootusärevus. Tulemused on täitsa näha ehk silmaümbrust kattev tumedus väheneb. Justkui oleks iluund maganud. Õrnad kortsukesed on peidus ja pehme nahk kutsub silitama.
+/- Pideva kasutamise korral on tulemused kindlasti veel nauditavamad.
- Hind on ikka krõbe.


Pil’ateni kollageeniga silmamaskid
Hind veebipoes www.loverte.com 1.95 (1 paar)
8
+ Mõnusad geelpadjakesed, sellised paraja suuruse ja pehmusega. Kenasti alusele pakitud ja väga mugav nahale kanda. Värskendustunne tekib kohe, nagu saaks peotäie külma vett näkku. Täitsa hea nipp ju emadele, kel vaja maimukese kõrval öösiti ärkvel püsida? 30 minutit läheb lennates, padjad ei liigu nahal millimeetritki. Tulemus jääb elus, särav, veresooned ahenevad.
+/- Padjakesi tuleb õrnalt kohelda, et tükikest küüntega välja ei naksaks.
- Ootaks veidi rohkem vau-efekti!


It’s Skini kollageeniga silmamaskid
Hind Apothekas 3.45 (1 paar)
8
+ Armsast pakendist leiab kaks mõnusat geelpadjakest, mille näpud mugavalt kätte saavad ja vaevata silmade alla toimetavad. Pehmed, värskendavad pätsikesed, kohese jahutusega. Ütleks isegi, et ergutavad. Mere kollageen kõlab ka nagu kortsuvastane tuumarelv, seega kümme aastat nooremaid silmaaluseid, palun! 20 minutit mõnulemist saab liiga ruttu läbi. Hiljem on nahk sile, lõõgastunud ja puhanud, mingeid jääke maskist ei leia ka luubiga.
+/- Oodanuks enamatki. Et kortsukesed saaks tulesärtsaka või tulemus püsiks kauem. Ilmselt annaks parima tulemuse korrapärane kasutamine.


Christian Bretoni kollageeniga silmamaskid
Hind Ideaal Kosmeetikas 5.75 (1 paar)
7
+ Prantsuse nime taha peitub Koreas valmistatud toode. Kuna korealannade relvituks tegev ilu muudab kõik daamid kadedaks, on ootused nendele maskidele eriti suured. Silmaalustele mõeldud padjandid libisevad kenasti aluselt maha, paigaldamine on imelihtne. Kinnituvad hästi ja samal ajal võid kasvõi nõusid pesta või arvutis tööd teha. Veidi enne toimeaja lõppu hakkab silmaalune nahk õrnalt kiskuma. Põhjust rõõmustamiseks on, sest nähtavasti teevad maskid tõhusalt oma tööd.
- Õrn nahk silmaümbruses jääb siledam ja pehmem, kuid olulist erinevust võrreldes protseduuri algusega kahjuks tuvastada ei suuda. Ootused lubatule olid suuremad.


Mitomo kulla ja mesilasmürgiga silmamaskid
Hind Tradehouse’is 2.30 (1 paar)
6
+ Sisaldavad väärt komponente ehk kortsude hirmu – mesilasmürki ja luksuslikku kulda. Mõnus väike ühekordne pakend, hea vajadusel kaasagi pakkida. Tuntavalt niisutatud padjakeste suurus saab samuti kiita, sest need katavad võrreldes teistega suurema pinna. Nahk on pärast ooteaega pehme kui beebipepu, särav ja vetrub mõnusalt.
- Oeh, nii raske on padjakesi pakendist kätte saada. Need peituvad paberilehekeste vahel, on limased ja libisevad sõrmede vahelt. Korraks langevad käed jõuetult alla, enam ei viitsi maadelda. Nahale jääb pärast maskitamist seda kleepuvat toimeainet ja jääke üsna palju. Tegelikult lausa häirivalt ja korraks tekib isegi soov nägu veega puhtaks pesta.


Kuidas testisime?
Pärast suuri pidustusi ei saaks paremat testi soovidagi. Meeldis kõik, mis käib mugavuse alla. Ehk kas maske oli lihtne pakendist välja võtta, silmadele seada ja kas need ka püsisid seal? Samuti ootasime lubatud tulemusi, värskust, vähem kortse, enam nooruslikkust. Kahju oli raisatud ajast, kui mask tulemust ei toonudki.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?