Horoskoop 12. kuni 18. august

Naisteleht, 12. august 2020

JÄÄR
Elu on täis väljakutseid ja sul tuleb mitmes valdkonnas teha tähtsaid otsuseid. Kaugeleulatuvate plaanide tegemine pole sulle just eriti omane, aga nüüd on see asjakohane.
Pane tähele! Su elu mõjutavad tugevad energiad. Iga valdkond, kus oled asjad tegemata jätnud, tuletab end nüüd teravalt meelde. Kui oled paindlik ja mõistev, tuled raskustega paremini toime.

SÕNN
Pereasjades on tarvis mõned asjad uuesti läbi mõelda ja hakata tegutsema atmosfääri parandamise suunas. Igapäevased kohustused nõuavad palju energiat. Kõige selle keskel ära kaota silmist nn suurt pilti.
Pane tähele! Kodus on tavalisest enam liikumist, kuid sina katsu hoida olukorda rahulikuna ja olla positiivselt meelestatud. Karjääri vallas avanevad uued uksed ja toimub avardumine.

KAKSIKUD
Sinu ümber toimub palju. Hoia pea selge ja keskendu tähtsaimale, mitte ära lase end korraga eri suundadesse tõmmata. Loodetavasti oled juba enne seda nädalat oma lepinguasjad korda saanud.
Pane tähele! Suhtlemist ja teistega koos tegutsemist on rohkem. Kui sa ei mõtle ettevõtmisi läbi, on oht, et raiskad energiat asjatule rabelemisele. Kui puhub muutuse tuul, oleks tark sellega kaasa minna.

VÄHK
See, kuidas ja kus sa elad, nõuab otsustamist: kas kulud ja väärtused vastavad su tegelikule elustiilile ja vajadustele. Ära lase lähedale neid, kes püüavad sind kontrollida ja rikuvad õhkkonda
Pane tähele! Ehkki oled juba pikemat aega tegelenud oma finantsidega, asju ümber mõelnud ja püüdnud paremini hakkama saada, kontrolli kõik selles liinis oluline veel kord üle.

LÕVI
Tegutsemisenergiat on tavalisest rohkem. Liigud suunas, mis tõotab ilusaid tulemusi. Uksed avanevad just seal, kus vaja. Su teod ei jää tähelepanuta.
Pane tähele! Sul on põhjust pidada pausi ja mõelda põhjalikumalt isiklike otsuste üle. Ära torma asjatult. Mingis väga meeldivas valdkonnas võid üsna pea uue alguse teha, aga enne tuleb asjad põhjalikult läbi mõelda.

NEITSI
Et tajuda, mis su elus tegelikult toimub, tuleb sul võib-olla mõnest vanast arusaamast lahti lasta, teha inventuur saavutatust ja finantsolukorrast, keskenduda reaalsusele ja teha uusi plaane.
Pane tähele! Takkajärele olukordi hinnates vabaned kergemini hõõrumistest või segadusest enda sees. Lase halbade kavatsustega kaaslasel pigem ise kannatada, mitte ära anna ta nõudmistele järele. Väldi stressi!

KAALUD
Alustatu läheb korda, kui oled selle planeerimisele enne aega pühendanud. Suurel määral on tähelepanu keskpunktis lähisuhted. Keegi võib arvata, et peaksid olema diplomaatilisem.
Pane tähele! Mõtle oma hiljuti tehtud plaanid uuesti läbi. Lihtne loogika aitab paremini kui keerulised ideed, mille täideviimine võtaks liiga palju aega. Väldi vestlusi, kus vingutakse ja teisi kritiseeritakse.

SKORPION
Kasvamiseks ja arenemiseks pole vaja midagi ära jätta või lõpetada, vaid rajada täiesti uus tee. Üht-teist on paratamatult muutumas, eriti sõprus- ja töösuhetes.
Pane tähele! Muutuste ja uute lahenduste aeg on kestnud pikalt, aga vii veel kohe nädala alguses lõpule viimane kodu ja kaaslastega seotud töö. Väldi muutustega seotud lõplikke otsuseid, lase sündmustel voolata.

AMBUR
Sind võib ees oodata uus algus või tiheneda side kooliga. Kellegi eeskuju nakatab ja aitab sul leida viisi oma soovide täitmiseks. Sa ei lase kellegi teise ebakindlusel või emotsionaalsusel end üleliia mõjutada.
Pane tähele! Saad iga olukorraga suurepäraselt hakkama ja oled kohusetundlik. Sellest võib järgnevatel kuudel palju abi olla. Kaaslased teevad suuri plaane, aga pole valmis võtma täit vastutust.

KALJUKITS
Näed, mis ümberringi toimub, aga ei saa palju muud teha, kui teiste ettevõtmisi toetada. Teel eesmärgi poole tuleb niikuinii ette muutusi ja sa ei pabista nende pärast.
Pane tähele! Loodetavasti on sul põhjust rahul olla sellega, et rahaasjades on midagi paranenud. Püüa mitte oma sääste liiga hoogsalt kulutada. Püüa tunnetada, miks teevad teised just nii, nagu nad teevad.

VEEVALAJA
Pead suhtlema palju nii avalikkuse kui ka lähedastega. Oled alustanud või alustamas millegi toredaga ja sind toetatakse. Ilmsiks võivad tulla varjatud asjaolud, millest sul on edaspidi kasu.
Pane tähele! Mõtle, millised unistused oled kõrvale jätnud, sest uskusid, et need ei täitu. Lõdvestu, ära mine pingesse ega lase teistel end teelt kõrvale juhtida. Enne kuu lõppu ära isiklikus plaanis lubadusi jaga.

KALAD
Ära lase väikestel intsidentidel end kõigutada. Järgmiste kuude jooksul võivad plaanid loomulikult muutuda, aga praegused kogemused aitavad mõista, mis suunas minema hakata. Ükski eluvaldkond pole vähetähtis.
Pane tähele! Tundemaailm on pingeline, sisimas võib üht-teist keeda. Võid tahta vaikselt omaette mõelda. Jälgi oma tundeid, ära ignoreeri neid. Tööl ole oma ülesannete kõrgusel, ära teiste töösse sekku.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?