Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 12. august 2020

Neljapäev, 13. august 2020
27. Päikese päev
24. Kuu päev. Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevale. Taevaväravad on avatud ja meile on antud võimalus näha taevaseid kirju ja endeid. Peamiselt peituvad need pilvede kujus, aga vähemtähtsad pole ka muud taevased nähtused, kaasaarvatud linnud, lennukid ja muu säärane. Tõlgendus on individuaalne, aga usaldada tuleks esimest mõtet. Samas oleme ka ise taevaste kontrolli all, aga eriti meie käitumine: viisakusreeglite täitmine ja külalislahkus.
Kuutsükli 24.päev on seotud mehelike energiatega. See on liigsest vabanemise, vana lagunemise ja uue loomise aeg. Ohtlik on midagi alustada, sest tulemus võib olla oodatule vastupidine. Tuleb olla kõige toimuva suhtes äärmiselt tähelepanelik. Ei tohi lubada, et sind haaraks väljapääsmatuse tunne, sest väljapääs on alati olemas.

PÄEVA MÄRGID:
Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist.

TOIT:
Kasulik on süüa külmi piima- ja hapupiimatoite. Juua võib valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.
EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.


Reede, 14. august 2020
28. Päikese päev
25. Kuu päeva algus 0.02

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud maale ja tema põues peituvatele saladustele. See on kriitiline päev, mil tuleb säilitada rahu igas olukorras, et mitte anda sõrme kurjadele deemonitele, kes täna maapinnale tulevad. See on saladuste avalikustamise päev, mis on soodne meditatsiooniks; palveteks, mille võtmesõnad avaksid maa saladusi. Sinna hulka kuuluvad ravimtaimed ja nende vägi. Raske on leida paremat päeva nende kogumiseks, aga ära unusta tänada!
Kuutsükli 25.päev on maagiline ja kõik inimesed muutuvad sel päeval pisut prohveteiks ning kõik öeldu pisut prohvetlikuks. Seepärast tuleb oma sõnu hoolega jälgida. Informatsiooni suhtes tuleb olla väga tähelepanelik. Sel päeval võib tarkust anda iga info.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad peenraha, siis on oodata heaolu ja edu. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui sinu all laguneb miski: trepiastmed, põrand, voodi vms., siis viitab see salavaenlasele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude, kuid toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi: teravilja-, köögivilja-, piimatoit jne.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.


Laupäev, 15. august 2020
29. Päikese päev
26. Kuu päeva algus 0.33

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Pühale sõnale. See on maagiline sõna materialiseerumise päev. Kasulik on lugeda palveid ja laulda mantraid. Hea on õppida tundma pühakuid, kuid ka kurje vaime, et mitte nende võrku langeda. Kerge huumori abil ja enese üle naerdes on võimalik võita oma hirmud.
Kuutsükli 26.päev lisab päevale kriitilisi noote, mil kiputakse näitama oma halvimat külge. Inimestele on iseloomulik sekeldamine ja kärsitus. Kulutatakse palju energiat ja iga pisimgi asi kutsub esile ärritumise. Sel päeval võid saada ootamatuid ja häid teateid endistelt tuttavatelt. Vanad kokkulepped tuleb ümber mõtestada ja nii toovad nad sinu ellu uue energeetilise laengu.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kuuled juhuslikult endast räägitavat ja kuuled oma nime, siis on sul tugev taevane kaitse. Kui komistad, naised vasaku, mehed parema jalaga ja seejuures isegi kukud, on see hea märk, sest sind hoitakse õnnetustest. Kui muusika saadab sind pealetükkivalt kogu päeva, siis oled kõrgemate jõudude kaitse all. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

TOIT:
Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast. Juua võib õlut ja valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised.


Pühapäev, 16. august 2020
30. Päikese päev
27. Kuu päeva algus 1.20

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud algsele ja igavesele valgusele. Lõppemas on üks tsükkel ja see on hea päev kokkuvõtete tegemiseks möödunust. Tänase päeva sündmuste järgi saad otsustada, kas oled olnud õigel teel ja teinud õigeid valikuid. Ära lase end vallata negatiivsetel mõtetel, sest tänased mõtted on homse alus.
Kuutsükli 27.päev esindab intuitiivset tajumist. See on lootuste ja otsingute päev. Inimese kohuseks on ennast leida ja anda edasi oma teadmisi. Sisemise töö tulemusena saavutatakse maailmapildi muutumine täiuslikumaks. Just selle teadvustamine aitab lülituda salajaste teadmiste kanalisse.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell jääb juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Kui näed välku või ootamatut valgust, siis räägib see valgustumisest ja selgeltnägija võimete omandamisest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Ideaalne variant, kui sa üldse und ei näinud - sul pole tõsiseid probleeme. Kui nägid, on ka probleemid, kuid leiad neist väljapääsu. Parim unenägu, kui nägid peeglit või ennast peeglist, sest see on puhastumise ja ebaõnnest vabanemise märk.

TOIT:
Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta.
EBASOODNE VÄRV: must.

Esmaspäev, 17. august 2020
1. Päikese päev
28. Kuu päeva algus 2.29

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Loojale. Algab uus tsükkel, mille tootem on metssiga. See kuu on pühendatud taevalikele sõduritele ja seaduseteenritele. Tuleb teha plaane järgnevaks kuuks, kuid samas heita pilk selja taha sest see kuu on pühendatud ka valikule, järelemõtlemisele ning patukahetsusele, et meid ei neelaks teispoolne maailm, mis sümboolselt avab oma uksed sügisesel pööripäeval.
Kuutsükli 28.päev toob kaasa selgeltnägemise- ja telepaatiajuhtumeid. Unes või läbi meditatsiooni võid näha oma eelmisi elusid, sest see on läbinägemise ja karmaga seotud päev, mil võib jõudma kõrgemate tõdedeni. Kontrolli oma emotsioone, sest tusameel ja nukrutsemine teevad palju halba.

PÄEVA MÄRGID:
Suurt rõõmu ennustab sinu kohal lööv välk. Kogu päeva saatev linnulaul tunnistab esivanemate abist, neid tuleb meenutada. Vanasti visati sel päeval ristteele münte või jagati neid kerjustele, et Looja kingiks rikkust ja küllust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi. Kui nägid unes vett, siis tähistab see kuulujututte. Kui nägid unes tuld, siis tähistab see kõikide vaenlaste “ära põletamist”.

TOIT:
Küpseta pannkooke ning pirukaid. Esivanemate mälestamiseks ja Looja auks võib juua vürtside ja meega segatud punast soojendatud veini.

SOODSAD VÄRVID: Heledad ja kirkad. Rohkem sära!
EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.

Teisipäev, 18. august 2020
2. Päikese päev
29. Kuu päeva algus 3.54

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõnaks on Õilis mõte. See on teadmiste, kaastundlikkuse päev, mis on seotud heatahtlike, õilsate mõtete ja vanadest harjumustest loobumisega. Tuleb selgelt näha oma perspektiive ja teada, mille eest võidelda. Hea päev võitluseks rumalate mõtetega ja mittevajalike sidemete katkestamiseks. Kuid kõik, mida teed, peab olema tehtud õiglastel alustel.
Ära lase end heidutada astraalsest udust, mille laotab laiali kuutsükli 29.päev. See on saatanlik päev, kuhu koguneb kogu eelneva kuutsükli „mustus“, kuni kuuloomise hetk selle homme hommikul põletab. Kui lased end vallata rahutusel ja negatiivsetel mõtetel, siis võimenduvad need koheselt mitmekordseks.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kodust väljudes puhub tuul külje pealt või pähe kukub mõni puuleht, siis oled taevaste jõudude kaitse all. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne, ära võta neid üles. Heaks märgiks on kauged külalised, ammu kaotatud sidemete taastamine. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes teed, reisi, puud, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist. Kui nägid unes surnud sugulast, siis on see hea märk, ta võtab sinuga mingil viisil ühendust.

TOIT:
Süüa tuleb kerget ja lihtsat toitu: salateid, võileibu, suupisteid.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine.
EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla

Kolmapäev, 19. august 2020
3. Päikese päev
30. Kuu päeva algus 5.29.

Kuuloomine ja 1. Kuu päeva algus 5.42

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud on kõrgeimale õiglusele ning päev on seotud religiooni ning sisemise usu leidmisega. See on tule stiihia alge, loomingulise alge ning palvete päev. Tegele oma kodu, pere ja majapidamisega seotud asjade ning probleemidega. Hea on oma kodu jaoks midagi luua või ehitada.
Kell 5.29 algab kuutsükli 30nes päev, kuid see kestab vaid 13 minutit, sest juba kell 5.42 algab kuuloomisega kuutsükli 1.päev. Sel päeval näevad ilmavalgust paljud loomingulised ideed. Pole kasulik töötada grupis, suhtlemist ja kontakte tuleks vältida. Ette võib tulla ootamatuid situatsioone ning segadust. Mida rohkem sõpru, seda rohkem korralagedust ja seiklusi, kuni täieliku anarhiani välja. Alles päeva lõpul võib oodata selgust ja stabiilsust.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui sind päeva jooksul saadab muusika ja laul. Kui kodust välja minnes kuuled koera haukumist, siis on see edu õnne ja sõbra saamise märk. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud unenäod, kuigi kui nägid konkreetselt raha, siis on karta kaotust pettust või ebaõnne. Kui nägid unes peakatteid või proovisid neid pähe, siis on oodata ootamatut rahasaamist.

TOIT:
Kasulikud on omavalmistatud toidud, aga eriti küpsetised. Vein ja liha pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine, tumepunane ja kirsipunane.
EBASOODSAD VÄRVID: roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu poeb varsti mõneks päevaks peitu ja kolmapäeva varahommikul luuakse pimeduse varjus uus kuu. Praegu on kuu aktiivses kahanemises. See faas on seotud plaanide tegemise ja vanadest halbadest harjumustest loobumisega. Kas oled rahul oma toitumisharjumiste, eluviisi ja välimusega? Kas soovid muuta stiili, proovida teistsuguseid rõivaid või värve? Praegu on õige aeg neist asjust mõelda ja kaaluda muudatuste sisseviimist. Ära lase oma välimuse või tervise asjus tujul langeda ega lähene neile liiga negatiivselt. Ole enda vastu aus, kuid jää oma plaanidega siiski realistlikuks.

NELJAPÄEVAL liigub Kuu endiselt Kaksikutes ja nüüd on sobiv aeg hoolitseda oma käte eest.

LAUPÄEVAL kell 2.35 liigub Kuu Vähi tähemärki. Hoolitse oma mao eest, seedehäirete korral kasuta taimeravi vahendeid, näiteks apteegitilli.

ESMASPÄEVAL kell 8.38 liigub Kuu Lõvi tähemärki. Keskendu toidus südamele kasulikele ainetele. Stimuleeri verevarustust rahulike jalutuskäikudega ja hoidu kõigest pingestavast.

KOLMAPÄEVAL kell 11.20 liigub Kuu Neitsi tähemärki ning see on sobiv aeg pidada dieeti, hoolitseda oma seedetrakti eest ning hellitada teda raviteedega.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?