PANE TÄHELE | Ragne Värki soovitused, kuhu Pärnus sööma minna?

Ragne Värk, 22. juuli 2020

Suvepealinnas nagu mujalgi on toiduilm muutunud: mõned varasemad lemmikkohad on uksed sulgenud, ent on ka äramainimist väärivaid uustulnukaid. Siin on Naistelehe köögitoimetaja sellesuvised lemmikkohad.


Pastoraat. Toredat kohakest Pärnu kesklinnas on eriti soovitatav külastada hommikusel ajal. Nimelt pakub 7.30 avatav kohvik suurepärast ja laia valikuga hommikusööki. Loomulikult ei puudu letilt ka värsked küpsetised.

Gastronoom. Suvepealinna uustulnuk on saanud ülipopiks nii kohalike kui ka suvitajate hulgas. Toidus pettuma ja ei pea, nädalavahetuseti tasuks kindlasti eelnevalt laud broneerida.

Vorstid ja Vahvlid / Vehverments Bar & Tostadas. Mõlemad kohad asuvad kesklinnas, pakkudes «toredat jaga toitu sõbraga» kontseptsiooni.

Väike Kuuba. Mõnus kokteilibaar pakub erivalikus Mojitosid nii suurtele kui ka väikestele. Lisaks headele kokteilidele on selle koha plussiks suurepärane asukoht otse rannaliival.


Supelsaksad. Oma teada-tuntud headuses rõõmustab Supelsakste kohvik alati. Hubane interjöör on heale toidule väärt kaaslane.

Aara kohvik. Kesklinnast väikese jalutuskäigu kaugusel asuv pisike nostalgiline kohvik pakub vägagi rahakotisõbraliku hinnaga koduseid toite. Koht avatakse varakult, mistõttu on oodatud ka kõik hommikusööginautlejad. Linlaste hulgas on suureks hitiks saanud nende imemaitsvad pirukad.

Mon Ami. Armas toidukoht Pärnu kesklinnas.

Kodurestoran Kirss tordil. Pärnu üks armastatuim kodurestoran loob positiivseid emotsioone hea toidu ja toreda teenindusega!

Kosmonautika puhkekeskuse kohvik KOCMOC. Aasta uustulnuk asub Pärnust umbes pooletunnise autosõidu kaugusel. Sealsed toidud ja asukoht on aga väikest reisi igati väärt.

Tänavatoidusõpradel tasub kindlasti külastada:


Poisi Eine Supeluse tänaval. Vrapid, burgerid ning suurepärased poke-salatid.


Tänav. Pärnu Keskuses asuv tänavatoidukoht pakub maitsvat toitu vrappidest kausisalatiteni.


Mona Venüü. Vaid suviti avatud välikohvik toob külastajateni häid pitsaelamusi!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?