Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 22. juuli 2020

Neljapäev, 23. juuli
6. Päikese päev
4. Kuu päeva algus 7.59

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev esindab tervist ja terviklikkust. Kasuta palju külma vett, suple ja karasta end. Sugulussidemete loomise ja taastamise päev. Terviklikkuse taastamiseks teadvusta ennast ja oma sisemist usku ning võida kompleksid.
Kell 7.59 algav kuutsükli 4. päev veeda üksinduses. Lääne astroloogias nimetatakse seda päeva pattulangemise päevaks. Täna võib saada egregori-kaitse. See toimub, kui meenutad elusündmusi ja võtad õppust saadud õppetundidest. Sellega tunnetad enda valikut, hinnates õigesti situatsioone, mis sul raske koormana lasuvad. Ümber kujunedes või muutudes saadki egregori-kaitse.

PÄEVA MÄRGID.
Kui sinu kohal karjuvad või häälitsevad linnud (v. a varesed), ennustab see tervist ja abi. Haigustest vabanemisele viitab see, kui satud vihma kätte või saad juhuslikult märjaks. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid unes linde, saad varsti hea uudise. Kui nägid unes, et ujusid puhtas ja selges vees, oota õnne; kui sogases vees, karda haigust.

TOIT
Söö mitmekülgseid, kergeid ja vedelaid toite ning mahlaseid puuvilju. Kuivtoit on lubamatu.

SOODSAD VÄRVID Hõbedase varjundid, hõbejassinine ja pärlmutter
EBASOODSAD VÄRVID Must, punane, karjuvad ja ärritavad toonid

Reede, 24. juuli
7. Päikese päev
5. Kuu päeva algus 9.34

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev on pühendatud surematusele ning seotud elu tärkamise, armastuse, õndsuse, rõõmu ja puhastava naeruga. Suhtle ja lõbutse, aga ära anna lubadusi. Viibi võimalikult palju värskes õhus.
Kell 9.34 algaval kuutsükli 5. päeval on kasulik nutta unes või ärkvel olles, sest pisarad on puhastumise märk. Päev sobib hästi vastuseisuks ahvatlustele ja kiusatustele, sest meile antakse teada, mis meid arendab-pidurdab. Võib olla paljudele halb päev ning seda tuleb hoolega valvata-jälgida.

PÄEVA MÄRGID
Kõik, millel on täna ühist puu- või juurviljadega, on heaolu ja edu märgid (kuju, pähekukkumine jne). Kui näole langevad puulehed, oota õnne ja häid uudiseid. Nahale tekkivad vistrikud näitavad sisemist saastatust: tuleb puhastuda. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod. Haige, kes nägi puhkevaid õisi, paraneb kindlasti. Kui nägid unes vilju puudel, oota küllust. Kui nägid unes loomi, karda pettust, ebakõla, probleeme.

TOIT
Söö teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid-pähkleid. Joo viljalihaga juurviljamahlu ja veidi hõõgveini.

SOODSAD VÄRVID Valge, kollane ja kuldne
EBASOODSAD VÄRVID Pruun ja tumedad toonid

Laupäev, 25. juuli
8. Päikese päev
6. Kuu päeva algus 11.08

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev on pühendatud jumalikule jõule, võimule ja õnnistusele. Võid teha kannapöörde ja alustada uut elu. Imelike ja kummaliste juhtumuste päev. Kui sinuga juhtub häid asju, teenisid selle ära. Ole valikutes kindel, sest taevas ei tunnista kõhklemist.
Kell 11.08 algava kuutsükli 6. päeva märksõna on telepaatia. Kosmilise armastuse ja energia omastamise päev. Tee õues hingamisharjutusi.
Ole mõistev ja andestav. Loe mõnda püha raamatut, tegele vaimse ja sõnalise tööga.

PÄEVA MÄRGID
Kõik taevast või ülevalt kaela sadanud asjad on tähenduslikud: ka see, kui saad pihta aknast välja visatud esemega. Kõik need ennustavad ootamatuid ja kiireid asju, kohtumisi. Hea, kui välgud ja müristamine järgnevad mõnele su lausele, sest see on neile kinnituseks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes äikest, välku, tuld, ootab sind täielik elumuutus. Kui nägid unes taevast, tähti või lendasid unes, oota soosingut, ametikõrgendust, soovi täitumist.

TOIT
Päikesepäev ei esita piiranguid ega ettekirjutusi.

SOODSAD VÄRVID Erksad ja kirevad
EBASOODSAD VÄRVID Hall, punakaspruun ja monotoonsed toonid

Pühapäev, 26. juuli
9. Päikese päev
7. Kuu päeva algus 12.42

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev on pühendatud Taevasele Tulele, millest on sündinud kogu maailm ja ilmaruum. Peamised märksõnad on millegi algus ja looming. Ära istu käed rüpes või maga kaua, vaid kuluta füüsilist energiat. Hea päev külluse saavutamiseks, uute tutvuste loomiseks, missioonideks ja reisimiseks. Külasta pühapaiku ja loe palveid. Ära anna ja võta võlgu.
Hommikupoole tee õues hingamisharjutusi, et omastada kosmilist armastusenergiat. Kell 12.42 algav kuutsükli 7. päev veeda kodus, pere keskel. Hoidu reisidest. Läbi meditatsiooni jõuad tarkuseallikateni. Jälgi, et räägitaks vaid tõtt.

PÄEVA MÄRGID
Väga hea märk, kui tunned end energilise ja reipana. Hea märk, kui tuuleiil lööb pärani akna või ukse, sest see viitab saabuvale küllusele, uutele tutvustele või sellele, et sind on tähele pandud ning viiakse kõrgemale tasandile. Kui näed tulekahju või tulesähvatusi, on see märk tule solvamisest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda.

TOIT
Toitu intensiivselt, kuid söö vaid putrusid, kala, leiva-ja saiatooteid, šokolaadi.

SOODSAD VÄRVID Kollane, tumepunane ja pruun
EBASOODSAD VÄRVID Külmad toonid

Esmaspäev, 27. juuli
10. Päikese päev
8. Kuu päeva algus 14.15
Kuu esimene veerand 15.32

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev on pühendatud Taevastele Vetele ning merede ja saladuste valitsejale. Maga kaua ja palju. Võimalusel tee lõunauinak. Maine ja asine tegevus pole soodustatud. Pigem tegele eneseanalüüsi ja meditatsiooniga.
Kestev kuutsükli 7. päev annab sõnadele maagilise energialaengu ja soodustab suhtlemist loodusestiihiatega. Kell 14.15, muutub kõik materiaalne ja ratsionaalne teisejärguliseks, sest tegemist on energia muundamisega – kõige selle vormistamisega, mis toimus eelnenud nädala jooksul. Seepärast on esimene nädal pärast kuuloomist väga tähtis.

PÄEVA MÄRGID
Kui kogemata lõhud veega nõu, ennustab see varandust või raha. Kui saad juhuslikult märjaks või satud vihma kätte, paljastuvad saladused. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes kalu, siis õnne; kui linde, siis häid uudiseid. Kui unes ujusid kuhugi, tähistab see sõltuvusest vabanemist. Kui nägid unes madu, ussi, draakonit või kukkusid su juuksed välja, karda haigust.

TOIT
Söö piimasaadusi, juurviljatoite ja mahlaseid puuvilju.

SOODSAD VÄRVID Rohekashall, helesinine ja tumedad toonid
EBASOODSAD VÄRVID Punane ja muud erksad toonid

Teisipäev, 28. juuli
11. Päikese päev
9. Kuu päeva algus 15.49

PÄEVA OLEMUS
Päikese päev esindab soojust ja valgustatust. Valitseja on Päike kogu oma hiilguses-helduses. Päike aitab energiat koguda ja takistab jõukaotust. Maailma tunnetamise ja avastamise päev on seotud lapsepõlve, lapselikkuse ja lastega. Keeruliste olukordade lahenemise aeg. Hvarna ehk taevane õnnistus avaldub siis, kui kõik tuleb kergelt ja probleemideta.
Peaaegu kella neljani päeval kestab energia transformatsiooni, kuutsükli 8. päev, mis keelab igasuguse egoismi. Kell 15.49 algab saatanlik illusioonide ja eksituste päev. Kui teed pidevalt puhastumise harjutusi, pole päev raske.

PÄEVA MÄRGID:
Hea on päikseline ilm. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed lapsi mängimas, viitab see eelseisvale rikkusele. Kui miski sind üllatab, oota õnne. Kui satud äikese kätte, pööras taevas sinust ära. Kui nööp tuleb ära või lukk puruneb, ennustab see haigust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need, kus nägid sugulasi või lähedasi.

TOIT
Toidus kasuta pähkleid, seemneid ja taimeõlisid. Magustoiduks sobib halvaa.

SOODSAD VÄRVID Eredad ja erksad
EBASOODSAD VÄRVID Sinine, hall ja sünged toonid

Kolmapäev, 29. juuli
12. Päikese päev
10. Kuu päeva algus 17.22

PÄEVA OLEMUS
Päikese päeva valitseja on Kuu, kelle valdkonda kuuluvad vesi ja soojus, teadmised ja tarkus, rikkus ja jõukus, tervendamine ning taimede tärkamine ja rohelus. Lisaks õrnus, halastavus, sisemine harmoonia ja rahu. Hea päev Kuuga suhtlemiseks ja talle palvete esitamiseks.
Suure osa päevast kestab kuutsükli 9. päev, mis tänu saatanlikule olemusele keelab uute asjade alustamise. Ära vaata peeglisse, eriti täispikkuses. Kell 17.22 muutub olemine kergemaks. Paranda peresiseseid suhteid, lahenda pereprobleeme ja püüdle üksteisemõistmise poole.

PÄEVA MÄRGID
Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, looda õnne ja edu. Kui sinu peale langeb linnusulg, saad lähemal ajal häid uudiseid või kohtad vana sõpra. Kui leiad peeglikillu, laheneb keeruline olukord. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest infot. Hea, kui nägid unes loomi-linde. Kui unes ujusid, oota haigusest vabanemist. Kui lendasid, saad energiat ja uusi sõpru.

TOIT
Joo naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett ja valget veini. Ära söö raskesti seeditavaid toite, pähkleid ja mett.

SOODSAD VÄRVID Sinine, hõbedane ja luitunud toonid
EBASOODSAD VÄRVID Oranž ja kollane

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Esmaspäevaks võib taevas näha kaunist poolkuud ja nüüd kasvatab ta jõudsalt end ümaramaks. Praegu on aktiivne kasvava kuu periood. Ära anna järele negatiivsetele mõtetele ja ära luba endal süveneda oma vigadesse ja ebaõnnestumistesse. Aeg-ajalt on normaalne oma minevikust mõelda, kuid praegu on aeg keskenduda tulevikule ja sellele, mida saad ja tahad teha. Ära sea sihte liiga madalale. Mõtle täpselt järele, mida tegelikult teha tahad ja püüa veelgi enamat. Vajadusel saad eesmärke hiljem täpsustada.

NELJAPÄEVAL kell 2.39 liigub Kuu Neitsi tähemärki ja suunab tähelepanu kogu tervisele, aga eelkõige seedimisele. Vajadusel kasuta toidus rohkem kiudaineid.

LAUPÄEVAL kell 4.53 liigub Kuu Kaaludesse ja see on aeg tegelemaks kõigi iluküsimustega. Kui soovid, vähenda sel ajal füüsilist koormust.

ESMASPÄEVAL kell 7.11 liigub Kuu Skorpionisse. Haavatavad on suguorganid. Kui plaanid matkale või loodusesse minna, hoolitse, et sa end ei külmetaks.

KOLMAPÄEVAL kell 10.24 liigub Kuu Amburisse. Haavatavad on maks, puusad, vaagnapiirkond ja verevarustussüsteem. Seetõttu on nende operatsioonid ja energeetiline mõjutamine vastunäidustatud.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?