Horoskoop 22. kuni 28. juuli

Naisteleht, 22. juuli 2020

JÄÄR

Eelistad intellektuaalset meelelahutust, kaunistad meeleldi kodu ja selle ümbrust. Teabe ja ideede väärtust hindad aga praktilisuse pinnalt. Inimeste kaudu, kellega oled tihedalt seotud, saad suuremat selgust iseenda kohast maailmas.

Pane tähele! Soodne aeg teha tulevikuplaane ja luua sidemeid, mis aitaksid idee või unistuse täitumisele kaasa. Väljaminekud tasub suurema kontrolli all hoida.

SÕNN

Sind juhivad rohkem emotsioonid kui mõistus, kuid õnneks mitte üleliia. Seltskondlikud, äri- ja armusuhted on harmoonilisemad, oled meeldiv ja taktitundeline.

Pane tähele! Karjääriasjad liiguvad. Üks projekt võib hakata vilju kandma, kuid sellega tuleb veel tegelda. Tee midagi, mis näitaks maailmale sinu kõige olulisemat, aga seni teenimatult varju jäänud külge. Ära tee impulsiivseid oste!

KAKSIKUD

Sulle teeb head suhtlemine kaugel elavate kallite inimestega. Kui oled tahtnud alustada õpinguid, on viimane aeg midagi selle õnnestumiseks ära teha. Rõhk on unistustel. Luba endale üks tore puhkus.

Pane tähele! Mõistus on eriti terav. Teed plaane, oled pisut närviline, samas täis teotahet ja seiklushimu. Soodne aeg tegelda loominguga, äriga ja vajaliku šoppamisega. Ära ole isekas!

VÄHK

Head teenimisvõimalused avanevad neile, kes kirjutavad või kirjastavad, tegelevad infotehnoloogiaga või kunstiga. Oskad muljet avaldada, kuid ei avalda oma ideid ja plaane, vaid salatsed.

Pane tähele! Hoolitse järjepidevalt rahaasjade ja muude kohustuste täitmise eest, sest nii mõneski vallas jõuavad asjalood kriitilisse punkti. Kodu ja pere nõuavad rohkem tähelepanu. Kodus on vaja üht-teist parandada.

LÕVI

Mõned kaaslased ei mõista su tegusid ja sõnu. Keegi võib sinust eemalduda ja valida erineva tee. Mõtted võivad olla tõsised, kuid väldi pessimismi langemist. Märka neid, kes vajavad sinu tähelepanu.

Pane tähele! Oled enesekindlam, suhtled palju, su aju töötab väga tõhusalt. Vahepeal on vaja siiski üksi olla, eriti kui sisetunne seda nõuab. Mõtle kõik ettevõtmised korralikult läbi.

NEITSI

Varjad teiste eest nii mõndagi, samuti võid olla hajameelne. Aga väldi ebaausaid võtteid. Puutud kokku kunsti alal tegutsevate sõpradega – nende seast võid leida armukese või partneri.

Pane tähele! Tunnetad teravalt oma keha vajadusi. Jälgi enesetunnet ja ära eira ühtegi märki, mida keha sulle saadab. Kindlasti puhka ja lahuta meelt. Väljaminekud tuleks endiselt suurema kontrolli all hoida.

KAALUD

Koos sõpradega õpid mõndagi uut. Suheldes avanevad paremad karjääri tegemise võimalused, võid reisida ja oled tavalisest seiklushimulisem. On soodne aeg teha ka tehnilisi uuendusi.

Pane tähele! Tunned justkui mingit survet, kuid ära lase tujul langeda. Täida kohustusi ja rahulda oma vajadusi teadmisega, et sa suudad väga palju. Ülepingutamist siiski väldi, lõdvestus- ja mõtlushetked kuulugu igasse päeva.

SKORPION

Ole võimalikult usaldusväärne ja käitu soliidsemalt – nii vähendad ebavajalikke rünnakuid enda vastu. Kodu peaks pakkuma turvatunnet kõigile, kes seal elavad ja tegutsevad. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada.

Pane tähele! Mõtled töökorraldusele, tegevusvälja laiendamisele jms. Sinu tegevus äratab tähelepanu. Puutud kokku ühisvara, päranduse või maksuküsimustega. Enda eest seismisel võib tekkida konflikte.

AMBUR

Oled väga teadmishimuline, õpid ja õpetad, reisid ja lood kontakte. Materiaalset kasu saad ühisvarast ja investeeringutest, ehk isegi pärandist. Partnerluses on vahel raske end kontrollida.

Pane tähele! Sõprussuhetes on uusi tuuli. Keegi su headest tuttavatest või sõpradest ei tunne end hästi ja soovib edasi liikuda ilma sinuta. Metoodiline planeerimine on sinu tugev külg. Nüüd alustatu annab häid tulemusi.

KALJUKITS

Sind võivad huvitada mõistatuslikud nähtused. Teed kavalaid plaane, kuid arvesta sealjuures ka teiste arvamust. Lähedase inimese ja kolleegidega saad hästi läbi, töö sujub tõhusalt.

Pane tähele! Vii lõpule olulised rahalised ettevõtmised. Võid saada kasuliku ettepaneku, mis eeldab suuremat paindlikkust ja valmidust vanu plaane muuta. Vastutust on rohkem. Ole nagu ikka ülesannete kõrgusel.

VEEVALAJA

Kui oled vallaline, võid leida armastuse. Seksivajadus on ilmselt suurem, kuid kipud oma välimuse eest tavalisest vähem hoolt kandma. Hoidu kahtlastest seltskondadest!

Pane tähele! Leia viis olla rahulikum ja aeglustada tempot või üldse sobivam töö- ja elurütm. Keskendu eesmärgile, kuid naudi ka protsessi. Tajud teravamalt minevikus toimunu tähendust oma praeguses elus.

KALAD

Esiplaanil on tervis, puhtus ja kord. Halvad töötingimused ja korratus teevad pisut närviliseks, ka kodus oled vahel ärrituvam, kuigi üleüldine meeleolu on väga optimistlik.

Pane tähele! Pinged võivad jõuda haripunkti. Leia aega mõtlemiseks ja keskendumiseks. Ära eira emotsionaalseid vajadusi ja seda, mis paneb sind mõtlema minevikusündmuste peale. Rahaasjades hoia konservatiivset joont.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?