Uudiseid ilumaailmast! Mis aitaks kuivade küünte vastu ja Sangar pole vaid triiksärkide bränd!

Helen Perk, 2. detsember 2020

Naisteleht toob sinuni nii uusimad moeuudised kui ka vastab ilumaailmas tekkinud küsimustele!

LUGEJA KÜSIB: Külmade ilmade saabudes lähevad mul küüned väga kuivaks ja kipuvad murduma. Mis aitaks?

Võta kasutusele küüneõli! Pudelike seda väärt kraami pole kaunitest küüntest lugupidava naise iluvarustuses kunagi üleliia.
Kasutussagedus sõltub sellest, kui palju muret küüned parajasti tekitavad. Kel küüneplaat kuiv ja kergelt murduv ning küünenahad turritavad, peaks küüneõli kasutama iga päev. Kui küünte tervis erilist muret ei valmista, piisab, kui neid õlitada kord või paar nädalas. Parim aeg, mil küüntele õli kanda, on õhtul enne magama minekut, sest öösel uuenevad rakud kiiremini. Magades saab õli ka kauem toimida ja pole ohtu jätta õliseid jälgi.
Ka lakitud küüned pole küünte õlitamisel takistus. Õli saab kanda küüne serva, lakiga katmata alale, kust imendub küünejuurele ja toidab küünenahku. Tilgakese võib panna ka küünte alla. Kui küüs on puhas, võib õli kanda kogu küüneplaadile. Masseeri natuke õli ka küünenahkadesse: see elavdab vereringet sõrmedes ja õli imendub paremini.
Tavaliselt on toime näha ja tunda juba paari nädala pärast.

OHHOO!
Mitte ainult triiksärgid


Uus aeg, uued kombed. Kes seni on harjunud Sangari poodidest mehele triiksärki ostma, saab sealt nüüdsest soetada ka muud kraami – mõistagi maske, aga ka klassikalisi kudumeid ja mugavaid dresse. Viimased on tõeliselt nostalgiahõngulised ja disainitud koostöös legendaarse Maratiga. Paksust ja pehmest materjalist komplekti teeb eriti mõnusaks kapuutsi ja kängurutaskuga soe pusa. Nii püksid kui ka pusa maksavad 49 eurot.

UUS
Et sinine valgus nahka ei rikuks
Vähe sellest, et sinist valgust kiirgavad ekraanid ja leed- ning luminofoorvalgustid ei ole kuigi silmasõbralikud. Tuleb välja, et need räsivad ka nahka! Seepärast pole ka imestada, et sinise valguse kahjulike mõjudega võitlevad tooted on iluvaldkonna üks uuemaid ja kuumemaid trende.
Mitmed n-ö esimesed linnukesed on ka meie lettidele jõudnud. Nii näiteks proovisime omal nahal ja julgeme soovitada värskelt Eestisse jõudnud Hispaania kaubamärgi Skintsugi pihust, mis annab halliks kippuvale nahale tagasi kena värske jume. Apteegikosmeetikasarjal Bionike on aga müügil mõnusalt toitev ja hooldav näokreem, millel sarnane jumet klaariks muutev toime.


Bionike näokreem Hydractive
Hind Apotheka Beautys 25.98 (50 ml)


Skintsugi värskendav näopihus Beauty Flash
Hind veebiapteegis Aseta.ee 7.99 (50 ml)

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?