Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 26. veebruar 2020

Neljapäev, 27. veebruar
14. Päikese päev

5. Kuu päeva algus 8.52

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud kõigele elavale ja elu tunnetusele. See on viljakuse, headuse, külluse ja täisverelise elu päev, mil tuleb olla heatahtlik ja hooliv kõige elava suhtes, jagada ande ja kingitusi. Tuleb tegeleda loomadega, neid õpetada ja nende eest hoolitseda. Kõikjal peab valitsema rahu ja harmoonia ning seepärast on harmooniarikkumine, aga eriti tülitsemine väga suur patt.
Kell 8.52 algava kuutsükli 5.päeva üheks tähiseks on truudus oma kohusele ja tõekspidamistele. Sind võib veedelda vabadus, kõik uus ja sädelev, kuid selle järgimiseks ei ole tänane päev hea. See on omandatu valdamise päev ja kõik, mis sind täna veetleb, see pidurdab. Aga mis ajab nutma, see arendab. Analüüsi päevast saadud informatsiooni.

PÄEVA MÄRGID:
Kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Kui loomad sind ründavad, siis on see märk, et sinu elutee suund on vale. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad. Kui unes suplesid või nägid vett, on karta kuulujutte. Kui unes end määrisid või olid alasti, siis tähistab see vaesust.

TOIT:
Kasulik on juua piima ning süüa piimatoite.

SOODNE VÄRV: roheline.
EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.

Reede, 28. veebruar
15. Päikese päev

6. Kuu päeva algus 9.00

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud jõu, stiihiate, naiste ning ema austusega, jumaliku armastuse ja küllusega. Naised on täna valitsejad. See võib olla avastuste ja ebaharilike võimete ärkamise aeg ning erilist rolli mängib siin naiselik energia, ürgne naiselik tarkus. Hea päev neile, kes teadvustavad endale oma kordumatust ning unikaalseid võimeid.
Kell 9.00 algav kuutsükli 6.päev on maagiline ennustuste, prohvetlike ütlemiste ja telepaatiliste sidemete tugevnemise poolest. See on ka jumala headuse ja armastuse omandamise päev. Võid paluda pattude andestamist. Kosmilist energiat saab omastada värskes õhus hingamisharjutusi tehes.

PÄEVA MÄRGID:
Kui valad endale vedelikku peale või kukud märjale kohale, siis ennustab see leppimist, andestamist, taaskohtumist vanade sõpradega. Väga hea, kui sajab vihma või lund sest taevased sademed on täna puhastava mõjuga. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui unes sõid, siis on oodata head uudist või abi. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

TOIT:
Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu. Veini juua, isegi magusat, pole täna soovitav.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.
EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

Laupäev, 29. veebruar
16. Päikese päev

7. Kuu päeva algus 9.10

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud jumalikule õiglusele ja seadusele ning kõike jälgib Mithra valvas silm. Tuleb olla aus ja kinni pidada lepingutest ning antud sõnast. See on hea päev tehtud vigade parandamiseks. Luubi all on sotsiaalsed suhted ja suhtlemine. Mõtle sellele, kas oled ühtviisi viisakas ning mõistev nii omade kui ka võõraste suhtes.
Varahommikul on kasulik teha hingamisharjutusi. Kell 9.10 algab maagiline, seekord sõnamaagiale pühendatud, kuutsükli 7.päev. Jälgi hoolega oma sõnu. Kui oled rahutu ja muretsed, siis sellega aheldad end nende põhjuste külge. Kuna see on sõnamaagia päev, siis ei tohi mingil juhul valetada. Ei tohi lõigata juukseid, rikkuda raamatuid, rebida katki kirju ega muid pabereid.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Kui leiad mingi anuma, siis ootavad sind heaolu, õnn ning edu. Kui lõhud peegli, siis hävitad oma kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt.

TOIT:
Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar. Hea on süüa soolaseid toite: soolaseeni, soolakala, soolapähkleid.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.

Pühapäev, 1. märts
17. Päikese päev

8. Kuu päeva algus 9.22

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on pühendatud Jumalikule Sõnale, millega loodi ja üha uuesti luuakse maailm. Seega on see sõnalise maagia päev, kuid mis nõuab kuulekust jumalikele seadustele ja õigluse kaitsmist. Samas on see päev seotud ka sõjanduse ning võitlusega kurjusejõudude vastu.
Kell 9.22 algaval kuutsükli 8.päeval on kõik realistlik ja ratsionaalne teisejärguline. Samas esindab päev inimese uuenemist, puhastumist ning pääsemist kurjuse küüsist. Ei ole hea tulega kokku puutuda. Seda võisid traditsiooni kohaselt ainult tulepreestrid, sest tuli võib täna kergesti põletada või hävitada.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kuid ka ebameeldivad unenäod võivad täituda. Kui unes lendasid, siis ületad raskused. Kui nägid kirikut, templit, siis tähistab see katsumusi.

TOIT:
Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi, mis meenutaksid päikest. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.

Esmaspäev, 2. märts
18. Päikese päev

9. Kuu päeva algus 9.38

Kuu esimene veerand 21.57

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud rõõmule, lahkusele ja heategevusele. Võib teha kõike, milles pole pahatahtlikkust, sest viimane leiab kiire karistuse. Puhka ja lõõgastu ning pühenda end järeltulijatele. Suhtle inimestega, kogu ning vaheta informatsiooni. Suhted vastassugupoolega ja kaugele reisile asumine pole soovitavad.
Kell 9.38 algab saatanlik nägemuste päev. Tuleb puhastada oma mõtteid ja teadvust negatiivsetest mõtetest ja madalatest kavatsustest. Ära lase end heidutada halbadel unenägudel ega nägemustel, sest need on astraalilmast pealetungiv „mustus“, mis püüab sind haarata enda võrku. Kui tunned end halvasti, siis tee jalgadele meresoolavanni ja käi saunas.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad kodu ligidalt metallraha, millel vapp pealpool, siis ennustab see edu armuasjades või heaolu. Kui end juhuslikult torkad, haavad või kõrvetad, siis võib õnn sind maha jätta. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Kui nägid unes piima või piimatooteid, siis ennustab see varanduse kindlustamist. Kui nägid unes vett, siis tähistab see puhastumist; kui riideid, siis on oodata heaolu ja õnne.

TOIT:
Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Kasulik on kogu päeva jooksul midagi näksida.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.


Teisipäev, 3. märts
19. Päikese päev

10. Kuu päeva algus 10.01

PÄEVA OLEMUS:
Tänane päev on pühendatud esivanemate hingedele, meie kaitseinglitele. See on esivanemate mõistmise ja nende tegevuse austamise päev. Meenuta kõike head, häid omadusi ja tarkusi, mida oled neilt saanud ja pärinud. See on seisatumise ja tagasi vaatamise päev ning seepärast ei ole hea teha tulevikuplaane. Samal põhjusel ei tohi end siduda lepingute, lubaduste ega vannetega.
Kell 10.01 algav kuutsükli 10.päev soosib puhkamist ja enesevaatlust süvatasandil. Hea on kuulata veevulinat, sest see võib sind viia ajas tagasi ning näidata karmaliste probleemide olemust. See kehtib kogu suguvõsa karma kohta. See on hea päev peresiseste suhete parandamiseks. Hea oleks teha perekondlik teeõhtu. Vedelik sümboliseerib traditsioonide allikat, kuhu te kõik kuulute. Seda päeva nimetatakse ka „kodu ehitamiseks“.

PÄEVA MÄRGID:
Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut. Kui nägid unes surnud esivanemaid, siis oled kaitstud ja saad abi. Kui nägid unes tähti, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT:
Täna on hea süüa rosinatega riisi- või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV: roheline
EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.

Kolmapäev, 4. märts
20. Päikese päev

11. Kuu päeva algus 10.37

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle. See on väga aktiivne päev, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega ja kui vaja siis raiuda läbi gordioni sõlm. Tuleb võita endas kahtlused, katkestada mittevajalikud suhted ja sidemed. Ära raiska sõnu vaid tegutse. Väga hea päev, et teha sporti või minna lühireisile.
Kell 10.37 algav kuutsükli 11.päev nõuab tähelepanelikkust igas tegevuses. See päev on seotud võimsate energiavoogudega, mida tuleb osata valitseda. Tavatasandil tuleb hoiduda konfliktidest ja erimeelsustest. Mis ka ei juhtuks jää rahulikuks ja püüa leida kompromisslahendusi.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Halb, kui unes langesid kuhugi, aga hea, kui lendasid. Kui nägid unes košmaare, siis viitab see keeruliste probleemide lahendamisele.

TOIT:
Kasulik on süüa teravat ja rasket toitu ning palju küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.
EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kõhnuke kuusirp hakkab tasapisi ümaramaks muutuma ja annab öödesse üha enam valgust. Kuu kasvab ja tõstab ka inimkeha energeetilise karkassi aktiivsust ning suurendab organite elujõulisust ja vastupidavust. Keha võtab hästi vastu jõudu andvaid ja profülaktilisi preparaate ning ka kreemid Imenduvad praegu hästi. Loomulikult ei tasu nende asjadega üle pingutada ja kõike korraga tarvitada.
Kui oled mõelnud oma elustiili või harjumuste ümberkujundamisest, siis kasuta seda aega soovitud muutustega alustamiseks, kuid ära oota kiireid tulemusi. Eriti juhul kui oled liiga palju ette võtnud. Ikka tasa ja targu: üks asi korraga.

REEDEL kell 9.29 liigub Kuu Sõnni tähemärki ja sel ajal pole mõistlik külastada hambaarsti, eemaldada kaelalt sünnimärke ega teha muid lõualuude või kaelaga seotud operatsioone. Soodsad on suguorganitega seotud operatsioonid ja aktiivne ravi.

PÜHAPÄEVAL kell 21.20 liigub Kuu Kaksikutesse ja sel ajal on tundlikeks organiteks kopsud ja käed. Kasulik on teha hingamis- ja käteharjutusi.

KOLMAPÄEVAL kell 6.26 liigub Kuu Vähki, mille peamine mõjuala on magu. Sel ajal pole hea tarbida keemilisi preparaate, millest vähegi loobuda saad. Soodne aeg hammaste ravimiseks.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?