Horoskoop 27. mai kuni 2. juuni

Naisteleht, 27. mai 2020

JÄÄR
Su elus algab pikk muutuste aeg – järgnevad aastad võivad tuua üllatuslikke valikuvõimalusi. Selgi nädalal uuri enda ees avanevaid uusi võimalusi ja suhtle kaugetes paikades elavate inimestega.
Pane tähele! Enne iga otsust vaata üle faktid, ilma emotsioonidesse langemata. See ei pruugi olla lihtne, aga on vajalik. Leia teid pingete maandamiseks.

SÕNN
Väike muutus tulevikuplaanides tuleks kasuks. Suhetes kaaslastega on ebastabiilsust, kuid ei midagi lahendamatut. Üks infokild paneb muretsema, kuid kõik laheneb peagi.
Pane tähele! Rahaliselt võivad olla aktiivsed ajad, puudutagu see investeeringuid või partnerlust. Järgnevate aastate üheks tähtsaks teemaks on minevikuga seonduvate asjaolude avastamine.

KAKSIKUD
Tähelepanu on suhetel. Keegi tahab sulle midagi selgeks teha ja ootab suhetesse rohkem harmooniat. Plaanid hakkavad muutuma ja su ellu tulevad inimesed, keda ei saa kuidagi tavaliseks nimetada.
Pane tähele! Ülemus on oma nõudmistes väga konkreetne. Seekord oleks koostöövalmidus parem kui vastu vaidlemine. Jälgi sündmuste käiku ja kindlusta oma positsiooni.

VÄHK
Keskenduda tuleks enesetundele ja enda eest paremini hoolitseda. Ka tööasjades on rohkem selgust ja konkreetseid tulemusi. Oled huvitatud tegevusvälja avardamisest või muud laadi muutmisest.
Pane tähele! Su uskumustele ja ideaalidele esitatakse väljakutse. Ära lase end kõigutada, hoia oma eesmärki kindlalt silme ees. Juriidilised asjaajamised kulgevad ladusalt.

LÕVI
Ole tihedas ühenduses loovuse ja oma tõelise olemusega. Ehk oled jätnud unarusse mõne tegevuse, mida tegelikult väga armastad. Tulevikus on olulised uus mõtteviis, vaimne tundlikkus ja soov õppida.
Pane tähele! Kellegi mõjutusel võivad kulutused või investeeringud suureneda – mõtle iga samm hoolega läbi. Suhetel, milles peaks olema loogikat ja praktilisust, on oht muutuda kirglikuks.

NEITSI
Kodu nõuab hoolt ja keskendumist. Võid avastada uusi huvisid, mis viivad sind kokku praegusest erinevate valdkondadega. See võid nõuda suuremat iseseisvust ja valmisolekut end täiendada.
Pane tähele! Nii isiklikes kui ka ärisuhetes võivad mõned asjad olla tasakaalust väljas ning oodata kohandamist. Püüa selgusele jõuda, kas partneri vajadustele on vastu tuldud.

KAALUD
Sõprade-tuttavate nimel tehtud pingutused annavad häid tulemusi. Mõtled oma elule ja selle peale, millisena tahaksid näha oma rolli kogukonnas. Lähiaastad võivad tuua muutusi partnerlustes.
Pane tähele! Võib kogeda teatavat isiklikku pöördepunkti. Ehk tuleks midagi muuta oma toiduvalikus ja hoolitseda enda tervise eest. Püüa ka töökohal säilitada rahu.

SKORPION
Võid teha tutvust alternatiivravimeetoditega. Töös ja muudes valdkondades, kus tajud rahutust ja soovi midagi muuta, on sissetuleku kasvatamise nimel mõistlik kaaluda erinevaid variante.
Pane tähele! Rõõmu on igas eluvaldkonnas ja see vabastab su pingetest. Oled just saanud lisainfot või selgema perspektiivi, millest on lähinädalate tähtsate ettevõtmiste juures palju abi.

AMBUR
Luba endal olla oluliste sündmuste keskpunktis, ära jää tagaplaanile. Sul on energiat ja soovi õppida ning areneda. Usalda oma loovaid ideid. Neist sul niipea puudu ei tule. Naudi elu.
Pane tähele! Kodus olgu rahulik ja mõnus olla. Keegi võib selles suhtes veidi vastu töötada, nii et kõigile ei tuleks ust avada. Pere võib olla muutuste allikaks.

KALJUKITS
Sind võib vallata soov vahetada elukohta või muuta palju praeguses kodus. Vali meetodid, mis aitavad aega kokku hoida. Üks isiklikku laadi asi võib lõpule jõuda. Emotsioonid on tugevad.
Pane tähele! Mõned inimesed su ümber on stressis. Ära lase end liialt mõjutada neist, kes ei tea täpselt, mida nad tahavad või kuhu teel on. Anna neile nõu enda sisse vaadata.

VEEVALAJA
Kaaslased ootavad sinult mingi ettevõtmise lõpetamist või vähemalt järjekindlust sellega tegelemisel. Hea aeg algust teha millegagi, mis haakub su lähiaastate plaanidega.
Pane tähele! Loodetavasti oled sissetulekutest sotti saanud. Enesekindluse kasvades võib muutuda ka su suhtlusviis. Väljenda oma eetilisi tõekspidamisi teiste arvamusest hoolimata.

KALAD
Kui oled midagi alustamas, tee põhjalikke ettevalmistusi. Lähiaastad on täis inspiratsiooni ja senisest erinevat lähenemist oma põhitegevustele. Väldi õnnemänge ja raha paigutamist n-ö ühele kaardile.
Pane tähele! On aeg teha isiklik otsus, mis toob sulle igas mõttes parema enesetunde. Väldi liigsetesse emotsioonidesse sukeldumist. Rahaasjades on ehk märgata paranemise märke.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?